Şimdi Ara

Digitürk İnternet+Süper Paket Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Digitürkün 10 megabit sınırsız fiber internet+ süper paketini kullananlar varmı? http://www.digiturk.com.tr/digiturk-kampanyalari/digiturk-internet-superpaket

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Up....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up...

• Up...

• desmond23 D kullanıcısına yanıt
    Öğrenmek istediğiniz nedir? Süper paket hakkında bilgi mi internet hakkında bilgi mi? İnternetse internet bölümünden yardım alın digitürkle ilgili sorunuzu yazarsanız bilgim ölçüsünde cevap veririm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gefe16

Öğrenmek istediğiniz nedir? Süper paket hakkında bilgi mi internet hakkında bilgi mi? İnternetse internet bölümünden yardım alın digitürkle ilgili sorunuzu yazarsanız bilgim ölçüsünde cevap veririm.

Linkte verdiğim Süper paket+İnternet paketi ile ilgili bilgi almak istiyorum.

• desmond23 D kullanıcısına yanıt
    Super pakette yayınlar Turksat uydusundan alınır.
    Paket SD pakettir.
    Ulusal hd kanallar için ek 5 lira daha ödersiniz.
    Pakette macsiz lig TV,5 tane moviemax kanali,belgesel kanallari,turkmax gurme,gs tv,bjk tv gibi kanallar vardır.
    İnternet adsl ise 3 lira modem parası alınır her ay ve iptalde modemi geri birakirsiniz.
    Fiberde modem bedeli yoktur.
    Digiturk 21 lira superonline 39 lira fatura keser.

• internet hızı nasıl acaba?
    eskiden superonline rezil durumdaydı. sorunla karşılaştığımızda karşımızda muhatap bulamıyorduk.
    digitürk üyesiydim yıllar önce iptal ettirene kadar akla karayı seçmiştim. birde dekoderlerini iptal sonrası ayaklarına bekliyorlar.
    müşteri memnuniyeti ön plana çıkarıldı mı acaba!
    5 sinema kanalımı var sadece
    yeni üye olanlar memnun mu bu kampanyadan bilgi veren olursa seviniriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sukedisi

internet hızı nasıl acaba?
    eskiden superonline rezil durumdaydı. sorunla karşılaştığımızda karşımızda muhatap bulamıyorduk.
    digitürk üyesiydim yıllar önce iptal ettirene kadar akla karayı seçmiştim. birde dekoderlerini iptal sonrası ayaklarına bekliyorlar.
    müşteri memnuniyeti ön plana çıkarıldı mı acaba!
    5 sinema kanalımı var sadece
    yeni üye olanlar memnun mu bu kampanyadan bilgi veren olursa seviniriz

Ben de gece kuşu tarifesi mi alsam bunu mu alsam diye kararsız kaldım. Kanallar arasında discovery channel, Eurosport var mı öğrenemedim. Kanal listesi var ama çok az kanal var listede.

• Arkadaşlar turksatt üzerinden yayın alıyorsak digitürkümüze ek paket alabiliyor muyuz mesela avantaj paketi, yetişkin paketi vsvs
  • ben olsam hiç bulaşmam birde taahhüt istiyorlar maç izlemekse amacın git digiturkplay al
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.