Şimdi Ara

Söylenti: PS4'e Tuş Atama ve Durdurma / Devam Etme Özelliği Geliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•       Sızdırılan görsellere göre Sony, PlayStation 4'ün 2.50 güncellemesiyle konsola uzun zamandır beklenen özellikleri ekleyecek. Sony'nin beta aşamasında test ettiği ileri sürülen güncelleme şu özellikleri getiriyor:

Artık konsol hiçbir uygulama kapatmadan uyku moduna geçebilecek. 
         Ayarlara "Accessibility" sekmesi açılıyor. Bu sekmeden yakınlaştırma ve tuş ataması gibi ayarlamalar yapılabilecek. 
         Durdurma ve devam etme (suspend/resume) özelliği nihayet konsola gelecek.
         SharePlay 60 fps değerinde çalışacak.
         Tropy detayları ve ekran görüntüleri paylaşabileceksiniz. 

Bahsettiğimiz tüm bu bilgiler güncellemenin beta sürümünü test ettiğini ileri süren bir kullanıcıdan geliyor. Söylenene göre güncelleme bu ayın sonunda veya  Nisan ayının başında oyunculara sunulacak. Bahsettiğimiz güncellemenin söylenti olduğunun ve ileride değişebileceğinin altını çizelim.

• Suspend/Resume ile ilgili bir bilginiz yok mu? Gelsin artık be!

Edit:http://gematsu.com/2015/03/ps4-firmware-2-50-adds-suspend-resume
    http://www.vg247.com/2015/03/06/ps4-firmware-update-2-50/
    Şurada ekleneceği yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StrangerLovely -- 7 Mart 2015; 10:50:48 >
    < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Uzun zamandır tuş atamayı mı bekliyoruz ? Saçmalık tek işe yararşey uyku moduna uygulama kapatmadan geçebilmesi o da çok önemli bişey değil

• uygulama kapanmadan uyku modu super bazi oyunlarin cok uzun guncellemesi oluyor misal destny kapatmadan uyku modunda guncelleriz guzel oldu.

tus atama sistemine heralde en cok j ntsc makina alip o su x olan arkadaslar sevinicek guzel olmus

bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suspend/Resume olayı tam olarak nedir biri bilgi verebilir mi?

• ufak güncellemelerde ne gibi sorunlar oluyordu.bu güncellemeyi ben olsam yüklemezdim biraz beklerdim :D

• Ya şu trophy kısmını artık geliştirsinler ya misal trophyde 50 adamı kafasından vur diyosa ben kaç tanesini yapmışım kaç tane kalmış bilmek istiyorum ya neden bu kısım bu kadar geri kalmış anlam veremiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Megathrone26

Ya şu trophy kısmını artık geliştirsinler ya misal trophyde 50 adamı kafasından vur diyosa ben kaç tanesini yapmışım kaç tane kalmış bilmek istiyorum ya neden bu kısım bu kadar geri kalmış anlam veremiyorum

Ek olarak trophyler internet olmadan da görülebilsin ya internet yokken neden göremiyoruz trophyleri böyle saçma iş mi olur

• Bunlardan önce birisi çevrimiçi olduğu zaman haber verecek bildirim sistemini getirsinler..

• quote:

Orijinalden alıntı: Uncy

Bunlardan önce birisi çevrimiçi olduğu zaman haber verecek bildirim sistemini getirsinler..

Hay bin yasa usta bu da var tabi. Ayni zamanda trophy actigimizda ps tusuna basinca detaylarina gidiyo ya orda da baya bi gecikme oluyo bunun da duzelmesi lazim. Usb den film izleyebilme mp4 vs saymiyorum bile
    Yapilacak daha bi ton sey ver gercekten.

• tuş atama sistemini çok merak ediyorum umarım kullanışlı olurda oyunları rahat rahat oynarım ps3 de beni çok zorlamıştı ps4 de de zorluyordu ama şimdi ümidim var açıkçası eğer adam gibi bir tuş atama sistemi getirirlerse sony benim kalbimi kazanır

• Mesaj gitmeme sorununa nat tipi sorunana ve partiden atma sorunlarini duzeltsinler baska yenilik istemiyorum.

• quote:

Bunlardan önce birisi çevrimiçi olduğu zaman haber verecek bildirim sistemini getirsinler..

O bildirim sistemi ps3 de vardı ps4 de yok. Zor olabilir mi sizce hali hazırda olan sistemi koymak.

Ama ps3 de arkadas listesi Max 100 dü simdi ps4 de 2000 oldu.

Benim su anda 300 e yakın Arkadaşım var. Bazı geceler 60 kisi görüyorum online. Bunlardan sürekli girip çıkması ekranda sürekli bildirim gözükmesi demek.

Böyle oyun mu oynanır. Arkadaşınız partiye girdi uyarısı bile kaç kere çıkıyordu kapatma olmasa ne olurdu delirirdim herhalde. 2000 kisi icin sürekli bildirim.

Tabi bunu bende o kadar arkadas yok yada açma kapamalı yapsalardı diyebilirsiniz ama. Çoğunluk baz alınarak yapilan bir sistem.

• Tuş atama sistemi ilginçmiş. Çoğunluk kullanmaz. Ama kullanan da olur herhaldce

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karpuzcu.

quote:

O bildirim sistemi ps3 de vardı ps4 de yok. Zor olabilir mi sizce hali hazırda olan sistemi koymak.

Ama ps3 de arkadas listesi Max 100 dü simdi ps4 de 2000 oldu.

Benim su anda 300 e yakın Arkadaşım var. Bazı geceler 60 kisi görüyorum online. Bunlardan sürekli girip çıkması ekranda sürekli bildirim gözükmesi demek.

Böyle oyun mu oynanır. Arkadaşınız partiye girdi uyarısı bile kaç kere çıkıyordu kapatma olmasa ne olurdu delirirdim herhalde. 2000 kisi icin sürekli bildirim.

Tabi bunu bende o kadar arkadas yok yada açma kapamalı yapsalardı diyebilirsiniz ama. Çoğunluk baz alınarak yapilan bir sistem.

Benim de Ps3'üm vardı, biliyorum.

Bu özellik zaten kesin gelecek sadece geçikti;http://www.ign.com/articles/2014/12/11/ps4-friend-notifications-could-be-coming-soon

Fazla arkadaşı olanlar içinde sistem hala aynı devam eder "bildirim kapatmak"..

• tuş atamanın gelmesi iyi olur, elbet ihtiyacı olan çıkacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karpuzcu.

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: Uncy<br><br>Bunlardan önce birisi çevrimiçi olduğu zaman haber verecek bildirim sistemini getirsinler..<br></blockquote><br> O bildirim sistemi ps3 de vardı ps4 de yok. Zor olabilir mi sizce hali hazırda olan sistemi koymak. <br> <br> Ama ps3 de arkadas listesi Max 100 dü simdi ps4 de 2000 oldu. <br> <br> Benim su anda 300 e yakın Arkadaşım var. Bazı geceler 60 kisi görüyorum online. Bunlardan sürekli girip çıkması ekranda sürekli bildirim gözükmesi demek. <br> <br> Böyle oyun mu oynanır. Arkadaşınız partiye girdi uyarısı bile kaç kere çıkıyordu kapatma olmasa ne olurdu delirirdim herhalde. 2000 kisi icin sürekli bildirim. <br> <br> Tabi bunu bende o kadar arkadas yok yada açma kapamalı yapsalardı diyebilirsiniz ama. Çoğunluk baz alınarak yapilan bir sistem.

Usta bu izellik gelirse mesela sitle gelmesi lazim bence. Bazi arkadaslari favori arkadas yaparsin mesela sadece sectiklerin cevrimici olunca sana uyari gelir boyle daha mantikli bence

• Artık şu başarımlara sayısal istatiklerde eklensin.

Mersela The Order'da 10 likan öldür başarımı var. Biz 3 tane öldürdükmü o başarım kısmı güncellensin bilelim neler yaptığımızı.

• Megathrone26 kullanıcısına yanıt
    Haklisin ozellikle bir tanesi de su mp4 olayi

• quote:

Harbiden yok mu hocam? Şaşırdım şuan.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.