Şimdi Ara

Şebnem Ferah - Gözlerimin Etrafındaki Çizgiler Solo Cover ım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kendimizce bişeyler denedik :) Yorumlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kıymalı Makarna -- 8 Mart 2015; 15:46:21 >

• Gibson Dostum eline sağlık iyide o nasıl switch e vurmadır ya. Ateş eder gibi
  • Güzel olmuş dostum Devamını bekliyoruz
  • Reyiz der like'ını atar giderim.

Switch i ateş eder gibi çevirmesi adamın çalarken baya bir hissettiğini gösteriyor, poser'lık gibi de algılanabilir ama değil. Bu arkadaş çoğunun yapamadığı şeyi başarmış. Müziği çalarken tam anlamıyla hissediyor, yani gerçek müzisyenlik olarak nitelendirdiğim yol üzerinde. tanıdığım için biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drummer07 -- 9 Mart 2015; 18:32:40 >
  • KARDEŞ BİİR AN İÇİN CENNETE GİTTİM BU NEDİR BOYLE AMAN TANRIM SEMİH ŞEN DEN BİLE İYİ
  • Muhtesem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gayet iyi hocam başarılar.
  • Gayet güzel ellerine sağlık
  • On numara hocam eline saglik guzel calmissin

• Tuşen gerçekten çok iyi.Belki sana garip gelecek ama tombik parmaklı olup les paul çalanların tuşesi hep güzel oluyor nedense.Tesadüf mü bilemiyorum.Youtube'da Kobiba diye bir arkadaş var o da dediğim tipe uyuyor.
    Her neyse senin bir videonu daha görmüştüm daha önceden sanırım.Gerçekten başarılı buluyorum,devam et dostum. :)

• Kıymalı Makarna kullanıcısına yanıt
    Kıymalı Makarna seni böyle bilmezdim. Müziği çalarak hissettiğin her halinden belli. Doğru yoldasın kardeşim
  • Tebrikler dostum. Mükemmel.

• Teşekkür ederim yorumlar için

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.