Şimdi Ara

Mutlu Ol Yeter -ATV (Ali Atay,Ertan Saban)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
377
Cevap
8
Favori
10.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.youtube.com/watch?v=ZMhMUCEVscs

https://www.facebook.com/MutluOlYeterNTC/photos_stream

Mutlu Ol Yeter Dizisi ATV’de Başlıyor

Ali Atay, Ertan Saban, Öner Erkan, Aslı Enver'den sıcacık bir mahalle komedisi geliyor!

Çekimlerine Mart ayında başlanan, senaryo ekibinde karikatürist Yiğit Özgür'ün de yer aldığı dizinin ilk tanıtım filmi atv'de yayınlandı...

Birçok ünlü ve başarılı ismin rol aldığı ''Mutlu Ol Yeter'' yakında atv'de başlıyor...

Sıcacık mahalle havasını verebilmek için gerçek bir mahallede çekilen "Mutlu Ol Yeter" İstanbul'da hiç bilinmeyen "istasyon" semtinde geçen, içinde aşk, komşuluk ve herkesin kendinden bir şey bulabileceği bir hikâyeyi anlatıyor.
    Dizide Ali Atay (Can) ,Öner Erkan(Güneş) , Ertan Saban ( Babür), Aslı Enver (Zeynep) Sait Günay ( Ziver ) ,Tülay Bursa (Şerife) , Seda Türkmen ( Ayşe), EfeTuncer (Vefa) , Ayten Uncuoğlu ( Azize Afife) , Fırat Albayram ( Devrem), NilGünal ( Nurten) , Yılmaz Gruda ( Ziya) , Erkan Üçüncü ( Bakkal) , Metin Büktel ( Medik) , Bülent Seyran ( Kamer), Göktay Tosun ( Manav) , Bedia Begovska (Rona) , LuranAhmedi ( Dayı) , EMRE ERTUNÇ- KUBİLAY ÇAMLIDAĞ- EROLALPSOYKAN ( Kahve Üçlüsü) karakterlerine can veriyor.
    Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alp'in üstlendiği "Mutlu Ol Yeter"in yönetmen koltuğunda Kerem Çakıroğlu oturuyor. Senaryo ekibinde ünlü karikatürist Yiğit Özgür'ün de olduğu dizi, kaliteli espri anlayışını ekran karşısına taşıyo

Pek yerli dizi izleyen biri değilim ama Ali Atay'ı görünce konusunu açayım dedim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 15 Nisan 2015; 2:20:52 >

• Güzel isimler var, Atv de olması kötü. İnternetten Takip.
  • Ertan daha yeni Ali Atay'ın filminde oynadı, film Nisan'da vizyona girecek ismi Limonata. Bu ikilinin aynı dizi de iş yapabileceğini düşünüyorum.
  • Çok güzel haber, Ali Atay için denemeye değer.
  • Bugün hep senin konulara yazdım ama olsun . Çoğu kişi gibi ben de Ali Atay için göz atmayı düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende Ali Atay için göz atacağım

• Ali Atay için izlenebilir ama keşke farklı bir kanalla çalışsalarmış.

• Ali Atay için bi bakılır da pek umutlu değilim ben
  • yiğit özgür mu yazıyor öyle deniyordu asıl o önemli

• Yok beyler hd yayın yapan atv'de olmasın millet çamur gibi star veya kanal d'de izlemek istiyor galiba
    Bu millete çamur gibi yayın seyrettirip parası olana hd yayın veren kanal d ve star'ın Allah belasını versin

•  Mutlu Ol Yeter -ATV (Ali Atay,Ertan Saban)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayva -- 17 Mart 2015; 8:09:59 >

• Aslı Enver
  • Senaryo kimden çıkıyor o önemli yoksa kadroda sağlam potansiyel var.
  • Leyla ile Mecnun'u izlemeyen bilmez.
  • Öğlen fragmanını izledim ve güzel bir iş çıkacağı benziyor. Eğer başlarsa ikinci izlediğim yerli dizi olacak. ( Diğerini az çok tahmin etmişsinizdir. )
  • Fragman gelmiş

Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, senaryo danışmanlığını Yiğit Özgür’ün yaptığı, senaryosunu Ali Demirel, Barış Erdoğan’ın yazdığı, yönetmenliğini Kerem Çakıroğlu'nun yaptığı yakında ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak 'Mutlu Ol Yeter' dizisinin kadrosu belli oldu.

İki kuzenin komik hikayesinin ekrana yansıtılacağı dizi çok yakında yayınlanmaya başlayacak.

Oyuncu Kadrosu:

Ali Atay (Can)
    Aslı Enver (Zeynep)
    Ertan Saban (Babür)
    Öner Erkan (Güneş)
    Fırat Albayram (Devrem)
    Ayten Uncuoğlu (Azize Afife)
    Sait Genay (Ziver)
    Tülay Bursa (Şerife)
    Bülent Seyran (Kamer)
    Efe Tuncer (Vefa)
    Nil Günal (Nurten)
    Seda Türkmen (Ayşe)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 16 Mart 2015; 22:55:43 >

• Ben bu oyunu bozarım

• Bence tutmayacak.Ali atay için belki izlenir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkinci fragman gelmiş. Bu ikili götürür bence.
  • komik mahalle dizisi ve iyi duruyor ama önemli olan iyi gün seçmek ...

3 gün ideal
    Çarşamba
    Perşembe
    Pazar
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.