Şimdi Ara

NEXON Full HD 42''(inç) 3D Smart Uydu Alıcılı LED TV (A-101)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar tv nin özellikleri şu şekilde? yorumlarınızı bekliyorum.
    NEXON 42'' İNÇ 3D SMART UYDU ALICILI LED TV ÖZELLİKLERİ
    Full HD 1920x1080
    HD Uydu Alıcılı
    Smart TV
    3D Görüntü Özelliği
    2 HDMI
    2 USB
    Scart
    İnternet Tarayıcı Özelliği
    Pc In (vga üzerinden)
    Usb Üzerinden Video Oynatma
    400 HZ

bu tv A-101 de (05.03.2015) tarihinde satışa sunuldu. sizce bu tv nasıl alınabilicek bi tv mi? vestel servisi güvencesiyle ve fiyatı da 1099 TL. ayrıca 4 adet 3d gözlük ve duvara asma aparatı hediyeli. tek sıkıntı olarak markası ve wifi nin olmaması yani usb flash ile internete bağlanılabiliyor. yorumlarınızı bekliyorum.

• alınmaz ,aldım çok pişmanım,kendi kendine kapanıp açılmalar ,donmalar,servis kart değiştirdi yine olmadı şiddetli ses le birlikte parazitlenme olmaya başladı sonra kapanıp açılıyor.zorlu holding yaktı beni zamanında müracaat etmişim tv yi değiştir de beddua etmiyelim .değilmi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasimpashali

alınmaz ,aldım çok pişmanım,kendi kendine kapanıp açılmalar ,donmalar,servis kart değiştirdi yine olmadı şiddetli ses le birlikte parazitlenme olmaya başladı sonra kapanıp açılıyor.zorlu holding yaktı beni zamanında müracaat etmişim tv yi değiştir de beddua etmiyelim .değilmi.

eyvallah kardeşim. bazı araştırmalar yaptım aynen senin dediğin gibi kapanıp açılmalar donmalar vs. gibi olumsuz yönlerini gördüm. eşe dosta da söyledim pek olumlu bakmamışlardı. yani ne yap ne et duyulmamış kendini ispat etmemiş markalardan uzak duracan. 200-300 fazla verecen bu paramızla rezilliği çekmiyecen

• quote:

Orijinalden alıntı: bozokresat

arkadaşlar tv nin özellikleri şu şekilde? yorumlarınızı bekliyorum.
    NEXON 42'' İNÇ 3D SMART UYDU ALICILI LED TV ÖZELLİKLERİ
    Full HD 1920x1080
    HD Uydu Alıcılı
    Smart TV
    3D Görüntü Özelliği
    2 HDMI
    2 USB
    Scart
    İnternet Tarayıcı Özelliği
    Pc In (vga üzerinden)
    Usb Üzerinden Video Oynatma
    400 HZ

bu tv A-101 de (05.03.2015) tarihinde satışa sunuldu. sizce bu tv nasıl alınabilicek bi tv mi? vestel servisi güvencesiyle ve fiyatı da 1099 TL. ayrıca 4 adet 3d gözlük ve duvara asma aparatı hediyeli. tek sıkıntı olarak markası ve wifi nin olmaması yani usb flash ile internete bağlanılabiliyor. yorumlarınızı bekliyorum.

bu tv yi bir a101 de buıldum acaba 750 tl ye alsam iş yapar mı ?

mudurü abı tv yı burda ac ne tesı yapıyorsan yap den ebegenırsen al dedı 550-600 tl de dırettım ama son bu abı dedı 750 tel cekım verıyım mı

• Arkadasim tv yi almaktan vazgecerseniz bana hangi a101 subesinde oldugunu pm atarmisin yada ayni tv den varmi yada uygun fiyatli baska tv varmi o a101 subesinde
  • Arkadasim tv yi almaktan vazgecerseniz bana hangi a101 subesinde oldugunu pm atarmisin yada ayni tv den varmi yada uygun fiyatli baska tv varmi o a101 subesinde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.