Şimdi Ara

İhtiyactan Satilik EkoSistem SSD i3 4150 Evga GTX 750 ti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Cok severek topladigim sistemimi, odeyemedigim krediler ve kredi kartlari yuzunden satmak durumunda kaldim.
    Sistem minimum guc tuketimi icin toplanmistir, o yuzden eko sistem diyorum.Derler ya az yakar cok kacar, onun gibi.
    Birkac ayliktir, butun parcalar sifir gibidir.

Resimlerde gördüğünüz gibi bütün jelatinler üzerindedir, hiçbirini sökmedim, kutusu aksesuarları tamdır.

200 TL Core i3 4150 Garantili Faturali (En son seri Haswell Refresh)
    100 TL Gigabyte H81M S2PV - Yurtdisi
    140 TLSandisk Ultra Plus 128GB SSD Garanti Fatura
    90 TL Kingston Savage 4gb 1600mhz CL9 Fatura garanti
    290 TL Evga GTX 750 Ti Superclocked Yurtdisi Garantili
    130 TLEvga 500B 500W 80+ Bronze PSU Yurtdisi Garantili
    200 TL Corsair Air 240 Micro/Mini ATX Yurtdisi Sifirdan farksiz Garantili

Hepsi 1150 TL ediyor, fiyatlar zaten uygun, çok cok rica ediyorum, zaten zor durumda oldugumu belirttim, fiyati oldurmeyin. Ufak bir ikram yaparım.
    Parca satisi yoktur, cunku parca satisindan alacagim miktar yardimci olmayacak.

Hizli ulasim icin 05052739698

İhtiyactan Satilik EkoSistem SSD i3 4150 Evga GTX 750 ti İhtiyactan Satilik EkoSistem SSD i3 4150 Evga GTX 750 ti İhtiyactan Satilik EkoSistem SSD i3 4150 Evga GTX 750 ti
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sir Wilde -- 13 Mart 2015; 1:12:35 >

• Bu aralar hayali kurduğum ve keşke alma imkanım olsa dediğim bir olay mini bir sistem kurmak lakin maddi yönden sizin gibi sınırdayım. Yakın zamanda sıkıntınızın geçmesini ve hayırlı satışlar dilerim
  • Sir Wilde kullanıcısına yanıt
    Allah kimseye darda bırakmasın .Hızlı satılması lazım zaten sistemin güzel bileşenler.Hayırlı satışlar.
  • Sir Wilde kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Fotoğraf koyma şansınız var mı acaba?

Selamlar
  • Allah sizden razı olsun.
  • durul D kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Resim eklenmiştir. Görünmeyen yerler için söylüyorum, müsterih olun kozmetik olarak sıfırından farksızdır. Sadece kablolamaya pek özen göstermedim. Onu da alan kişi zevkine göre düzenleyebilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.