Şimdi Ara

ANTHEM CLUB...[KULLANICILAR KULÜBÜ],,[DESTEK],,[ANA KONU] (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.577
Cevap
24
Favori
54.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı olsun hocam, güle güle kullanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de heco tişört isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***radyo*** -- 3 Temmuz 2016; 19:15:34 >
  • joven kullanıcısına yanıt
    Üstat hayırlı olsun.güle güle kullanın

Fiyat gizlimidir

Aynı dilekler ile herkesin bayramını tebrik ederim..
  • Hayırlı olsun hocam. Vallahi bu iş derya deniz. Hemen tüm ilgili başlıkları okudum lakin kafam çorba. Tek konuda bir fikir sahibi oldum o da kesinlikle öncelikli iş bir dubleks(daire ya da villa) almak sonra bu işe girmek. AVR+Hoparlör+Proj derken zaten dünya para gömmek lazım üstelik geniiş bir oda da cabası

@joven Hocam odanız kaç m2 ve aldığınız hoparlör(sub dahil mümkünse fiyatları tek tek) seti ne kadara mal oldu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgrozt -- 19 Temmuz 2016; 17:53:27 >
  • Bende ev alma arefesindeyim ama hanımı triplex konusunda ikna edemedim. O kadar büyük evin temizliği ve ısıtması konusunda tartışıp duruyoruz. İki kişiye de o evler büyük gelecek yoksa bir daire parasına alınıyor.

Dublex için zorlayacağım bakalım ama anfi konusunda bi 1120 olmasada en kötü 710 yada 720 işine gireceğim gibi (yurt dışı -ABD- alternatifler gündemde)...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virtue28 -- 20 Temmuz 2016; 23:15:51 >
  • Nerden geldi bunlar link var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: joven

Bir reklamcı arkadaşıma yaptırdım

güzel olmuş...
  • Satmak isteyen varsa anthem mrx 710 alabilirim.
  • Kesin olarak anthem almaya karar verdim, diğer başlıkları da favorilerimden kaldırdım ki aklım karışmasın. Sayımız biraz daha artarsa onun rüzgarıyla belki yeni bir kampanyaya sebebiyet verebiliriz. Muhtemelen 710 alırım diye düşünüyorum. SRC ile konuştum lakin fiyat Nisan Mayıs aylarında yapılan fiyat seviyesinin hayli üzerinde. Beklemedeyim.
  • ozgrozt kullanıcısına yanıt
    710 almak isteyen bir kaç kişi daha var yukarıda yazmış. 3-4 kişi olursa, öyle fiyat almak lazım.

+1
  • Almak isteyenler belli benden önceki son 3 post

• Yalnız bu sefer indirim olmayacakmış, biraz önce Sertaç beyin telefonu ile uyandım, görüştüğümüzde grup indirimini dile getirdiğimde yeni gelen vergi nedeniyle daha fazla indirim yapamayacaklarını (8900TL/9) dile getirdi. Nisan mayıs aylarında 6-7'den giden cihaza şimdilik kaydıyla uzaktan bakmata fayda var benim açımdan. Muhtemelen arkadaşıma getirtirim yurt dışına gittiğinde.
  • Alın engin deki Avr Yi biriniz gitsin

110 falan Ada'm kullaniyor çokda memnun

Diger forumdas ta memnun

• Bakalım mesaj attım kendisine, dönmesini bekliyorum. Şartlarda anlaşabilirsek alternatif olabilir üstad. Her şey maddiyata bakıyor malumunuz.
  • Dopamine gormesin

• eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    satılık cihaz mı vardı ?

Ayrıca gelen vergi yükü yüzde kaç bilmiyorum ama 7000-7500 e verilen cihaca 9000 e yakın fiyat istiyorsa kusura bakmasın. Amazon abd gönderse 710 avr yi 1075 $ + vergi kargo felan yarı fiyata yakına geliyor 110v da olsa....

Avrupa ülkelerinde en uygun satan yer bulamadım. şeytan diyor git 5000 e lx59 al geç....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virtue28 -- 13 Ağustos 2016; 13:24:31 >
  • O şeytana soyle Lx Le anthem Yanyana anılacak olay degil

• eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Kullanan sizlersiniz, daha iyi bilirsiniz. Benim şeytan mercedes yerine ford al oda götürür gideceğin yere diyor arada. Yoksa pio nun üst serileri ama fiyatı gibi illaki arada fark vardır.

Ayrıca soruma cevap alamadım. Yine de bilgilendirme için teşşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.