Şimdi Ara

Apple'ın 'Dünya Galerisi' Türkiye sokaklarını da süsleyecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Apple'ın 'Dünya Galerisi' Türkiye sokaklarını da süsleyecek

Apple'ın kısa bir süre önce başlattığı "iPhone 6 ile çekildi" sloganına sahip kampanya ile bir çok fotoğrafa ulaşıldı ve bu fotoğraflardan en beğenilenleri derleyen Apple 77 farklı fotoğrafçının çektiği fotoğraflardan "Dünya Galerisi" adını verdiği galeriyi oluşturmuştu. Oluşturulan galeriyi 24 ülkede billboardlarda kullanacak olan Apple, Türkiye billboardlarında da bu fotoğraflara yer verme kararı aldı.

"iPhone 6 ile çekildi" kampanyası ile Apple fotoğraf çekme alışkanlıkları üzerinde iPhone ile yaratılan köklü değişikliğe ve cep telefonu ile fotoğraf çekme kültürünün oluşmasına dikkat çekti. Fotoğrafların iPhone 6 kullanıcılarının yaratıcılıklarını kutlamak ve ilham vermek amacıyla Billboardlarda yayınlanacağı belirtildi.

77 Fotoğraftan oluşan Dünya Galerisi aralarında Türkiyenin de bulunduğu 24 ülkenin 70 şehrinde yayınlanacak. Ayrıca dünya galerisinde fotoğraflar ile birlikte fotoğrafların hikayesi ve aktarılmak istenen duygular da yer alıyor. Tamamı http://www.apple.com/tr/iphone/world-gallery/ adresinden erişilebilen galeride fotoğraflar çekilirken kullanılan uygulamalara da yer verilmiş.

• Görüyordum da ne diyordum. İstanbul'da başladı bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harika resimler var

• çoktandır var zaten istabulda

• Resimler çok güzelmiş.Tabi herbirinin tek tek analizlenmiş olması, fotoğraf çekimi konusunda güzel bir eğitim olmuş bize de
  • türkiyeden çekilmiş fotoğraf bulamadım apple ban.

• galaxy s6 kamerasi ezince adamlar ne yapacaklarini sasirdi:-)

• iPhone 6 kamerası 8 mpx bu fotoğrafları bilboarda koyacak kadar hatta daha büyük bir şekilde nasıl büyütüyorlar ?

• S.Soylu kullanıcısına yanıt
    6mp ve üzeri billboard'lar için gayet yeterli zaten çok uzaktan bakıyoruz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: assasin34

galaxy s6 kamerasi ezince adamlar ne yapacaklarini sasirdi:-)

Bu kampanya s6 kamerası tanıtılmadan çok uzun zaman önce başladıki. Sizin söylediğiniz daha geçen gün tanıtılan bir cihaz sevmiyor olabilrsiniz ama saygı duymak zorundasınız ve gerçekleri çarpıtmamanız gerek hele bir s6 çıksın çekimler yapılsın. Herkes tanıtımlarda kendini över ve diğer firmalara çamur atar asıl samsungun lansmanını izlediyseniz buram buram müzikleride dahil olmak üzere kullanılan grafik sunumları anlatım tarzları okadar kopyaydıki onlar ne yapacaklarını hakikaten şaşırmıştı. Cihaz çıksın kendiniz deneyin bu işin eğitimini almış bir fotoğrafçı olarak her makina ile güzel birşeyler çekersiniz bu kişiye bağlı çözünürlük herşey değil benimde iphone 6 ile çektiğim çok güzel karelerim var kompozisyon ışık an ve fotoğrafçı gözü herşey bir uyum içinde olmalı, mükemmel fotoğraf için. Mükemmel demişken bu kime göre eleştirlmeye açık bir konu. samsung s3 s4 kullanmış biri olarak onlarlada çok güzel karelerim vardı ama iphone da daha başarılı daha keskin fotoğraflar çekiyorum ve telefondan keyif alıyorum bu cihazlar ucuz cihazlar değil ve kullanıcı deneyimi en üst düzeyde olmalı ve tatmin etmeli en önemli olan konu bu siz mutlumusunuz :)

• Bas çekten başka bir esprisi olmayan
    Manual ayar nedir bilmeyen
    Ois kamerayla yeni tanışan
    Bit kadar ufak sensöre sahip olan

Apple dan çamur gibi fotoğraflar galerisine hoşgeldiniz

Bilin bakalım bu hangi telefonla çekildi : ))

http://cdn.blog.nokia.com.cn.s3.amazonaws.com/wp-content/uploads/2013/07/WP_20130617_12_40_31_Pro.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulabuneya -- 6 Mart 2015; 13:05:33 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Taksimi kesin kadraja alirlar ama kadikoy altiyol da kesinlikle olmali,umarim guzel olur fotograflara bakarken turkiye niye yok diye dusunmedim degil acikcasi.

• Telefonda kamera olayinin öncüsü,gelistiren ve günümüzde kamerasiz telefon olmaz anlayışıni getiren Nokia firmasıdır.Tabi en deneyimsiz müşteriyi hedef alıp, kamera arayüzü basitlestirende Apple dır.

• like- dislike lar gene gelmiş güzel olmuş....

• Önemli bir şey değil ilk çıktığı zamandan beri iphone 6 ve 6 plus reklam panolarını uzun zamandır vardı. Gerekli bir yatırım olsa takmazlar bile.

• Belki rahatsız olabilir iphone kullanıcıları note 4 teki foto galerisindeki fotoğraflar dahi gece çekiminde bariz üstün görünüyor Galaxy S6 isocell ile daha iyi sonuçlar alcağınıda tahmin ediyorum.
    (Iphone 6'da Gayet mukemmel)

• Fotoğraf Çekmek Bu deildir o an orada bulunsanız aynı fotoğrafı 10 kişiden 8 i yakalayabilir fotoğraf çekmek ağnı yakalamakla alakalıdır şahsi fikrim

• aliyucelsinn A kullanıcısına yanıt
    Fotoğraf çekme konusunda yorum yapamayacağım ama Türkçe konuşmanın bu olmadığı aşikar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulabuneya

Bas çekten başka bir esprisi olmayan
    Manual ayar nedir bilmeyen
    Ois kamerayla yeni tanışan
    Bit kadar ufak sensöre sahip olan

Apple dan çamur gibi fotoğraflar galerisine hoşgeldiniz

Bilin bakalım bu hangi telefonla çekildi : ))

http://cdn.blog.nokia.com.cn.s3.amazonaws.com/wp-content/uploads/2013/07/WP_20130617_12_40_31_Pro.jpg

Vaşşşşş bu telefon röntgencilerin eline geçmesin

• quote:

Orijinalden alıntı: S.Soylu

iPhone 6 kamerası 8 mpx bu fotoğrafları bilboarda koyacak kadar hatta daha büyük bir şekilde nasıl büyütüyorlar ?

Önemli olan megapixel değil çözünürlük.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.