Şimdi Ara

B segmenti mi ? C segmenti mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.. Araba alma arifesindeyiz ama biraz kararsızız. 3 kişilik bir aileyiz ve aracı genellikle ben kullanıyorum.
    Lakin babamın kullandığı zamanlarda oluyor. Bu yüzden "coupe" araç bakamıyorum. 35 bin tl gibi bir param var. Sizce b segmenti bir
    araca mı yönelmeliyim yoksa c segmenti mi ? Teşekkürler...

• Beklentilerinize göre değişir. Ford için konuşayım 35.000 tl ye fiestada var focusda. Sizin ne aradığınıza bağlı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Donanımlı bir B segmenti yeter size bence.
  • Üç kişilik bir ailede sınıfı belirleyecek en önemli etken bagajdır. Bana B sınıfının bagajı yetmiyor, bu yüzden C sınıfı bakıyorum. Diyelim ki bagaj tek kıstas değil, ya da önemsiz; o durumda aracın temizliğine vb bakarım. Mesela 35.000'e temiz C sınıfı bulamazsanız, temiz B dizel alınır. Ya da bomboş bir C yerine dolu B sınıfı alınabilir bence. Ama ne olursa olsun, C sınıfının avantajı daha fazla benim gözümde. B sınıfı aracın bu avantajı öldürüp kendine bağlaması için çok donanımlı vb olması lazım benim için...

• Sanırım B sınıfına yöneleceğim. Fiyatlar gerçekten çok yüksek. Peugeot 207 1.6hdi fiyatları bütcemin bile altında. Uygun görünüyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.