Şimdi Ara

MÜREKKEPLİ PRO YAZICI mı YOKSA NORMAL LAZER mi? PIXMA PRO-1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.expertreviews.co.uk/printers/52766/canon-pixma-pro-1-review

yukarıdaki Yazıcı ile ilgilenmiştim İSMİNDEN süper birşey gibiymiş gibi geliyor ancak degilmiş..
    LAZER baktım sonra Ancak LAZERlerin Çözünürlükleri maalesef forograf için yeterli gelmedi..yada yanlış bilgi içeriyorlar..

Bana iyi ve yüksek çozünürlüklü Çok fonksiyonlu yazıcı tavsiyesi lazım..

ancak A3 yazıcı almanın yerine A4 alacam çünkü nasılsa A4 yazıcıdan A1 boyutuna kadar çıktı alınabiliyor..eski makinemden biliyorum..
    poster çıkartmıştım duvar için..

birde yukarıdaki yazıcının kartuşları çok sıkıntı Bir SET kartuşu 600TL..

AYRICA hiç profesyonel yazıcı gibi gelmedi bendeki YAZIcının bile 1pl damlacık boyutu var yani "1 picolitre" bunun anlamı en keskin çıktıları verebiliyor..
    yukarıdaki ürün ise 4pl damlacık boyutuna sahip ..anlayacagınız 12 kartuş koymuşlar maliyeti çıkartıyorlar..

birde son zamanlarda CANON yazıcı kullanıcısı olarak CANON lardan iyice sogudum:
    nedenleri
    -Kartuşlarının mürekkep içeriklerini %50 azaltmaları
    -Kafa kısımlarını artık sabit yapmaları(EPSON lardaki gibi sabit kafayı kim temizleyecek)
    -mürekkep kartuş cinslerini Her iki YILDA bir degiştirmeleri ELde kaldı bendeki orjinal kartuşlar
    (Foto basarken orjinalleri takıyordum işe yaramaz şeyler çıkartırken veya Dokuman doldurulan kartuşları)
    -KLASİK güç kaynagı hasarları çok yaygın 2 seneye POWER adaptoruu yanıyor ve yurtdışından sipariş veriyoruz TR de çok FAHİŞ fiyatı.

EPSON deseniz şuan kutusunu bile yeni açtıgım 5 yıllık epson u kullanıyorum ancak CANON kadar iyi degil..
    hem kullanılan malzeme kalitesiz omurleri AZ hem KAFA SABİT..
    ve LCD ekran çok kotu ya nokia 3310 ekranı koysa daha iyiymiş..

birde arkadşlar eskiden TR de elektroworld oldugu yıllarda Gerçekten uygun alıyorduk YAZICILARI şimdi çok pahalı olmuş

Bana bir TAVSİYE lütfen???
    kararsız kaldım iyice...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.