Şimdi Ara

SoloQ şans işi kimse anlatmasın..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün 3 maç oynadım ilkindee 15.dk da 1-13 giden yasuo, 2.de afk, 3.de afk vardı ve seriden düştüm.
    Tanıdığınız biri ile girerseniz size kalmış ama tek başına bir b*k yapılmıyor. Şansımıda... bu arada.

İyi günler.

• tek başına oyun taşıma iyi hasta çok efektif değil boş laf. yani dediğinde haklısın şans tamamen
  • dediğide çok haklısın, adamlar solo diye inletiyor ortalığı seçim ekranında, ne zaman bıraksam pişman oluyorum yemin ederim ki...
  • Az önce ki maçım da olduğu gibi^^ lanede ki adamdan farm olarak üstün olduğum halde 0.0 gidiyoruz bizim zekilerin dive girişimlerinden sonra 3 kill aldı toplam tabi sonra açıldı ha bide supumuzun canı sıkılmış ya sur verecekmişiz yada feedleyeecekmiş tabi ki feedledi
  • 1 e 13 mü dedin asDASDASDASD bekle şimdi fotoya bak qnq yasuo ve rivenımız kore challanger seviyesiydi

• Ben de üst üste maç kaybetmeye başladım bir yerden sonra kriz geçirmeye başlıyorum ama bırakamıyorum da bonzai illeti gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bildircan

1 e 13 mü dedin asDASDASDASD bekle şimdi fotoya bak qnq yasuo ve rivenımız kore challanger seviyesiydi

master feedlemese yencekmişsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • s5te ilk 10 macta 10da7
    Sonraki 21 macta 5 zafer

Toplasan kotu oynadigim 3-4 oyun vardir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Good Feeling

quote:

1 e 13 mü dedin asDASDASDASD bekle şimdi fotoya bak qnq yasuo ve rivenımız kore challanger seviyesiydi

master kim lo

• quote:

quote:

Hangi master?

• quote:

quote:

quote:

master kim lo

riven kim

• Dün 2 lig atladım 1 lose ile yani baya win streak yaptık küme atlama serisinde 2 lose ile başladık bu riotun yaptığı şeylere akıl sır ermiyor
  • Bence de tamamen şans işi. Mesela bot pre girdiniz botu aldınız karşıdaki mid ve solo almış lane i. Eğer onlar size gelseydi kazanmıştınız.

• Tüm oyuncular takımdaki en kötü oyuncu kadar iyidir.
  • Liginin cok ustunde oynayan biri degilsen sans isi aglamaya da gerek yok bugun sende yarin karsida oluyor afk :)

• Ya kardeşim bırakın şu konuları artık ya. Vay efendim afk kaldı vay efendim feeder geldi. Kimse demiyor ki "kendimi geliştirip oyun taşımayı öğreneyim."

• Tamamen şans işi değil ama %50 şans bence.Ne kadar iyi olursanız olun takımınıza gelen 4 andaval sizi oyundan soğutabilir.Bazen de kötü oynadığınınız zaman takım arkadaşlarının seni taşıdığı olur.Belli olmaz.

• s5te ilk 10 macta 10da7
    Sonraki 21 macta 5 zafer

Toplasan kotu oynadigim 3-4 oyun vardir.

• evet hayır
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustafaaBurak

Ya kardeşim bırakın şu konuları artık ya. Vay efendim afk kaldı vay efendim feeder geldi. Kimse demiyor ki "kendimi geliştirip oyun taşımayı öğreneyim."

Dia altı tek başına maç taşıyamaz takımı leşse. Sen lane de 4-0 gidiyosun ama sağ köşede dk başı kill alan zed görüyosun jinx görüyosun ve mdie inince o 4-0 5-7 falan oluyor ne yapabilirsin??
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.