Şimdi Ara

Şu araç nasıl ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-2008-getz-1.5-crdi-klimali-203610447/detay

3. ayı geride bıraktım araba alıcam derken. Yarın bu aracı expertize sokucam. Aracın görünüşünden anlayanlar düşüncelerini paylaşırlarsa sevinirim.
    Sahibi 2 ay önce almış aracı bu yüzden biraz tedirginim.. Yorumlarınız benim için önemli olacaktır

• Çok çok pahalı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuanki piyasada her aracın değerinin üstünde alınıp satıldığını biliyorum. Fakat siz neye istinaden çok çok pahalı diyorsunuz anlayamadım. Şuanki piyasaya göre mi pahalı demek istediniz?
  • Çok pahalı. Aynısının 80.000 kmde olanını + sunroof full donanımını tanıdık 19.500 e 2 hafta önce satmıştı.

Ek olarak aracın sol arka kapısının kelebek camındaki plastik contalar yok.

Adamın arabadan anlamadığı aşikar triger bile yazamamış.

Başka araç bakın derim döşemeler bile sıkıntılı duruyor. Sağ ön koltuk döşemesinde sigara yanığı var ki en nefret ettiğim durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lego95 -- 5 Mart 2015; 16:05:35 >
  • Lego95 kullanıcısına yanıt
    Yahu kaç haftadır burda yırtınıyorum 20 000 civarı getz diye :) Nerdeydin hocam :) Valla dediğin araç dediğin fiyata ise istanbuldan hakkariye bile giderdim :))
    Sigara yanığı vs çok takılmam da kelebek camı kafama takıldı. Ayrıca pazarlık mevcut tabiki, beğenirsem 20 ye indirip almayı planlıyorum
  • Fiyati normal hocam. Kaza bela yok ise eger, mazot pompasi ve turbosunu kontrol ettirin.
    Bizde 2 getz var cok memnunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Plakayı sorgulat sonra karar ver. 133 değilde 333 kmde de olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhanozboz

Yahu kaç haftadır burda yırtınıyorum 20 000 civarı getz diye :) Nerdeydin hocam :) Valla dediğin araç dediğin fiyata ise istanbuldan hakkariye bile giderdim :))
    Sigara yanığı vs çok takılmam da kelebek camı kafama takıldı. Ayrıca pazarlık mevcut tabiki, beğenirsem 20 ye indirip almayı planlıyorum

Hocam kusura bakma farketmedim etsem link yollardım ek olarak o da ilanda 21,500 falan yazıyordu acil paraya ihtiyacı olunca 19.500 e vermiş. Yani internet fiyatına pek takılmamak gerek. Siz expertize sokun beğendiyseniz alın simdiden hayırlı olsun
  • km si orjinal, turbosu ve pompası sağlam ise alınabilir, pazarlık sünnet deyip 500 lira kırın..hayırlı olsun..
  • Dandik.

• güzel fakat fiyat biraz pahalı gibi pazarlık edilip 500-1000 tl düşürürsen iyi olur senin açından hayırlı olsun...
  • boyanmış komple o araç
  • sessizlerin_umudu kullanıcısına yanıt
    nerden anladınız ?
  • batuhanozboz kullanıcısına yanıt
    mat boya fabrika boyası parlak oluyor elle boyanmışa benziyor vidaları bile boyanmış fabrikanın öyle cırlak kırmızı rengi olmuyor. zaten bircok galeri boyatıyor araçları kazalı alıp. bende sultanbeylideyim sancaktepe hemen yanımda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sessizlerin_umudu -- 5 Mart 2015; 18:10:42 >
  • sessizlerin_umudu kullanıcısına yanıt
    araba alımsatım mı yapıyorsunuz ? bildiğiniz uzak durmamız gereken bir yer varsa bilmek isterim
  • Araç komple boyalı, boyası mat ve pürüzlü görünüyor. Boyayı yapan ustada cok acemiymiş sol ön kapı karşılığını dahi boyamış.
  • Alınmaz bu araç hocam ya. Aynı kriterde temiz bir getz icin abartılacak düzeyde yüksek değil fiyat. Ama isterse 2-3 bin indirime gitsin adam genede almam bu aracı ben olsam. İçime sinmedi açıkcası, boyalı gibide duruyor zaten. Uzak durun bana kalırsa o fiyata daha temizini bulursunuz

• Fiyat normal boya önemli değilse, motor iyi durumdaysa alınır ..
  • tunc52 kullanıcısına yanıt
    sol ön kapı karşılığı ne demek?

aracın arka sağ çamurluk çizgisinde kayma mevcut,resimlerden net değil ama arka kapı çizgisinde de kayma var gibi,arkadan hasar almış veya oynanmış olabilir.

ancak kırmızı renkte boya anlamak imkansıza yakın bence,boya konusunda net birşey söylenemez diye düşünüyorum.
  • Hayatta en son alacağım araba getz. Bir de dizel asla.

'de ayri.'

^^__^^
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.