Şimdi Ara

Nvidia Titan X ekran kartını duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Nvidia Titan X ekran kartını duyurdu

Oyun Geliştiricileri Konferansı (GDC) 2015'de ilginç bir olay yaşandı. Epic Games sunum yaptığı sırada sahneye çıkan Nvidia yöneticisi Epic Games yöneticisine imzalı bir kutu hediye etti. Çok geçmeden hediye edilen kutuda Nvidia'nın yeni ekran kartı olacak Titan X bulunduğu açıklandı.

Bir süredir Titan X'in geleceğine dair dedikodular bulunuyordu ancak bu olay ile birlikte kart resmiyet kazanmış oldu. Şimdilik kartın tüm özellikleri açıklanmasa da kısa bir süre içinde yapılacak etkinlikte tüm detayların açıklanacağı düşünülüyor. 

Nvidia Titan X ile ilgili şimdilik bilinenler Maxwell mimarisine sahip olduğu ve 12 GB RAM Bulunduğudu. Ayrıca kartta 8 Milyar transistör bulunduğu belirtilirken diğer Titan modellerinde olduğu gibi 384 bit veri yolu bulunacağı iddia ediliyor. 

Kartın çıkış tarihi ve diğer detayları henüz paylaşılmadı ancak Nvidia'nın kendi etkinliği 2 hafta içerisinde yapılacak. Bu etkinlikte kartın fiyatı çıkış tarihi ve tüm detaylarının paylaşılacağı düşünülüyor. 

• Merak ediyorum latin alfabesi bitince firmalar ne yapıcak? Kirile geçecekler herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanmercan1

Merak ediyorum latin alfabesi bitince firmalar ne yapıcak? Kirile geçecekler herhalde

Random harfler kullanirlar nvidia gforce gtxgagsnsvahagsvsh gibi

• Fiyatı hakkında tahmin yarışmasi yapmak lazım. Tahminim 5 kâğıt.

• Bakalım Asus Ares III'ü geçebilecek mi

• Aboooo

• araba fiyatına ekran kartı...

• Ya gitti titan black ve 780 lerin havası :) evga titan black ve 2 adet 6gb asus 780 strix almak isteyen varmı ? :)

• Çok yakındır 2. el Ekran Kartı bölümünde görürsünüz:

GTX Titan X ile takaslık 1994 Doğan L
  • Ps4 içindeki gph bu olmalıydı. Sahte bir konsol nesli yaşamazdık. Bu gpu olsa bir nebze yeni nesili şimdi yaşardık.

• quote:

Orijinalden alıntı: KalemKolik

Ps4 içindeki gph bu olmalıydı. Sahte bir konsol nesli yaşamazdık. Bu gpu olsa bir nebze yeni nesili şimdi yaşardık.

5 bin liraya ps4 alırdık artık.
  • Nvidia ilk defa bu kadar sönük bi tanıtım yaptı . Dahili bileşenlerde bile sözü çok edilmedi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • KalemKolik kullanıcısına yanıt
    Sırf bu kartın fiyatı 1000 dolardan fazla(işlemci,ram vs hariç) o zaman nasıl satacaklardı konsolu.
  • 3500 dolar civarından çıkar bu. 4 way sli yapan psikopatlar da çıkar
  • Nvidianin komik videosu aklıma geldi.Bunuda satacaklar yoksa nasıl ayakta kalsın bu şirket.Alanlar var ;)

• 11.5 GB çıkmasın buda ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KalemKolik

Ps4 içindeki gph bu olmalıydı. Sahte bir konsol nesli yaşamazdık. Bu gpu olsa bir nebze yeni nesili şimdi yaşardık.

6000 liraya alirdin artik konsolu en iyi ihtimal.

su 1350 dolar olacak dedikleri alet bu mudur?bu bize gelmez hatta bunun 900 serisi gelecek karti bile ucuk pahali olur.960 ti cikti 256 bit 4gb 800 lira gibi bir sey yapsalardi da sevinseydik buna simdi ciddi ciddi ne diyeyim bilmiyorum.bu yuzden yorumlar vatandaki titan z yorumlari gibi makara.

• Adrenalin_ kullanıcısına yanıt
    çok da sıkıntı olacağını sanmıyorum
  • iyi bakmışlarmı 12gb mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Adrenalin_

11.5 GB çıkmasın buda ?

Pek güvenemiyorum pohda çıkabilir

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.