Şimdi Ara

Reeder A10ix Air Kullananlar (ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
9
Favori
28.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese Hayırlı günler, ayrıca bu tableti alan tüm arkadaşlarıma hayırlı olsun diliyorum. Evet Arkadaşlar forumda sağda solda bir sürü soru işaretleri ile dolu içerikler mevcut bu nedenle bende böyle bir ana konu açmayı düşündüm. Böylece Reeder A10ix Air hakkındaki paylaşımlarınızı, fikir ve düşüncelerinizi bu konu altından sunabilirsiniz.

Not: Tabletimi iade ettiğim için konuda aktif olamayacağım arkadaşlar kusura bakmayın.

Tabletimizin genel özellikleri şöyle;

Genel Özellikler
    Desteklenen Video Türü: Avi Rm Rmvb Mp4 Mkv Wmv Vob Pmp Mpeg Mpg Flv 3gp
    Desteklenen Fotoğraf Türü: Jpg Bmp Png Gif vb.. Çevirme, Otomatik oynatma
    Hoparlör: Var
    3D Oyun Desteği: Var
    Desteklenen Ses Türü: Mp3 Wma Mp2 Ogg Aac M4a Flac Ape Wav
    Mikrofon: Var
    İşletim Sistemi Versiyonu: Android 4.4
    İşlemci Markası: Intel
    Ağırlık: 535 Gram
    Görüntülü Konuşma: Var (Wi-Fi İle)
    İşlemci Hızı: 1.8 Ghz
    İşlemci Tipi: Quad Core
    İşletim Sistemi: Android
    Ekran Özellikleri
    Görüntü Oranı: 4:3
    Çözünürlük 2048x1536 piksel (QXGA)
    Ekran Boyutu: 9.7 "
    Ekran Teknolojisi: MultiTouch Ekran
    Ekran Türü: IPS

Bağlantı Özellikleri
    Hdmı: Yok
    3G: Yok (Harici)
    Bluetooth: 4.0 High Speed
    Gps: Yok
    Kablosuz Ağ: Var
    Kulaklık Girişi: 3.5 mm
    Şebeke Frekansı: 3G Yok
    Usb: 1x Mini Usb 2.0
    Wi-Fi: 802.11 a / b / g / n, dual-band

Hafıza Özellikleri:
    DEPOLAMA ( ROM ) 16 GB Ram 2 GB
    Hafıza Kart Desteği: Micro SD - 32 Gb' a Kadar

Kamera Özellikleri:
    Arka Kamera: 5.0 MP
    Kamera Zoom: 2X
    Ön Kamera: 2.0 MP
    Video Kayıt: 1080p @ 30fps

Ekran & Grafik:
    Grafik İşlemci: Intel HD Graphic

Sistem Özellikler:
    Boyutlar: 240x184x11mm

Diğer Özellikler:
    Garanti: 2 Yıl Marka Reeder

Güc Özellikleri
    Pil: 8000 mAH Lion Polimer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramazan12345 -- 18 Mart 2015; 17:00:00 >

• ilk yorum benden olsun bu cihaz için laptop tarzı klavyeli stand buldum ipad air 1 için üretilmiş ölçüler tutuyor bluetooth ile eşleştiği için o da tamam fakat satıcı ısrarla uyumsuz diyor satmak mı istemiyor anlamadım ürün burada;
    http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/turkce-q-ipad-air-5-stand-bluetooth-klavye-149751044
    yardımlarınızı bekliyorum
  • Hdmi var arkadasim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merakla bekliyorum ilk kullanıcı yorumlarını.
  • Konu için teşekkürler. Bende uzun araştırmalarım sonucunda, bunda karar kıldım ve dün hızlıal dan sonunda siparişi verdim. Anında indirim sayesinde, 499 dan kargo dahil 485 liraya bağladım. Umarım beklentilerim boşa çıkmaz. Sizlere ilk izlenimlerimi tablet geldiğinde aktaracağım.
  • tugaykavuk kullanıcısına yanıt
    Hocam merakla bekliyoruz
  • konu zamanlaması çok güzel oldu benim merak ettiğim ve çoğumuzun işine yarayabilecek birşey var şu iki ceviriciyi bizim tablet destekler mi resimleri aşağıda

1- mini usb normal usb çevirici adaptör (usb bellek, harddisk, klavye mause takmak için)

2-mini usb ethernet rj45 dönüştürücü (internete kablolu bağlanmak için)

Reeder A10ix Air Kullananlar (ANA KONU) Reeder A10ix Air Kullananlar (ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veerzaara -- 7 Mart 2015; 10:26:27 >

• ürün elinde olan cevap verirse sevinirim bu A10ix air usb mini mi yoksa usb micro mu ona göre cevirici aparat alacağım bazı yerde usb micro diye geçiyor çünkü. bağlantı kablosu resmi ss paylaşırmısınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veerzaara -- 7 Mart 2015; 11:46:28 >
  • veerzaara kullanıcısına yanıt
    benim tablet hala kargoda fakat sağdaki resimdeki girişten bence.... bundan adım gibi eminim diğer soldaki eskide kaldı çünkü....
  • ramazan12345 kullanıcısına yanıt
    bana da öyle geliyor o zaman yanlış yazılmış mini usb diye geçiyor her yerde buna göre dönüştürücü alıp flash bellek veya harddiski bağlamaya çalışacağım inşallah destekliyordur. benim tablet de kargoda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veerzaara -- 7 Mart 2015; 21:30:45 >
  • Artık hepimiz pazartesi elimize alırız
  • 27 şubattan beri bekliyorum kargo 10 martta gelecekmiş. UPS kargo kalitesizliği işte bekle bekle sabırsızlıktan öldüm yahu
    UPS KARGO mu? bir daha tövbe sırf bu kargodan almamak için fazla para ödeyeceğim başka firmadan alacağım
  • Nerden almıştın ki hocam tableti?
  • Ya hocam bu ısınma işi problem yaratıyor mu kullanmada? Bi bilgisi olupta aydınlatabilecek var mı?
  • tugaykavuk kullanıcısına yanıt
    vatandan aldık almaz olaydık ben yandım siz yanmayın dostlar...
  • ramazan12345 kullanıcısına yanıt
    Cihaz icin mi soyluyorsun bunu yoksa vatan mi

• Merhaba arkadaşlar, insanları galeyana getirmeye gerek yok diye düşünüyorum. 1-2 saat önce cihazım teslim edildi. Gayet güzel muhafaza edilmiş bir şekilde elime ulaştılar sonunda. İlk izlenimlerim gayet olumlu, kasası çok hoş görünüyor. Çözünürlük, dokunmatik gayet güzel. Biraz ısınma yapıyor ancak çözünürlükten dolayı normal karşılıyorum; buna ek olarak bir de ekran parlak uyarısı veriyor hemen kayboluyor. Paramın şuan için boşa gitmediğini düşünüyorum. Bakalım ileriki zamanlarda nasıl olacak?

• Sa arkadaşlar, acaba ürüne win 8.1 kurulabiliyor mu? konuda dikkatimi çekti.
    Ayrıca ürün ipadin ebatlarında fakat kalınlığı biraz farklı alırsak ipad ürünlerini bunda da kullanabilir miyim?
    Vatandan almayı düşünüyorum ürün iadesi yaptım paramı vermediler ürün fiyatı kadar indirim makbuzu gibi bir şey kestiler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugaykavuk
    Merhaba arkadaşlar, insanları galeyana getirmeye gerek yok diye düşünüyorum. 1-2 saat önce cihazım teslim edildi. Gayet güzel muhafaza edilmiş bir şekilde elime ulaştılar sonunda. İlk izlenimlerim gayet olumlu, kasası çok hoş görünüyor. Çözünürlük, dokunmatik gayet güzel. Biraz ısınma yapıyor ancak çözünürlükten dolayı normal karşılıyorum; buna ek olarak bir de ekran parlak uyarısı veriyor hemen kayboluyor. Paramın şuan için boşa gitmediğini düşünüyorum. Bakalım ileriki zamanlarda nasıl olacak?

hayırlı olsun hocam güle güle kullanın inşallah

quote:

Orijinalden alıntı: veerzaara
    Cihaz icin mi soyluyorsun bunu yoksa vatan mi

HEM UPS KARGO HEMDE VATAN İÇİN SÖYLÜYORUM HOCAM MÜŞTERİSİNİ ZORDA BIRAKAN FİRMALAR BUNLAR..
    13 GÜN KARGO SÜRESİ Mİ OLUR YAHU? HALA BEKLİYORUM YARIN GELECEKMİŞ

quote:

Orijinalden alıntı: heveslice
    Sa arkadaşlar, acaba ürüne win 8.1 kurulabiliyor mu? konuda dikkatimi çekti.
    Ayrıca ürün ipadin ebatlarında fakat kalınlığı biraz farklı alırsak ipad ürünlerini bunda da kullanabilir miyim?
    Vatandan almayı düşünüyorum ürün iadesi yaptım paramı vermediler ürün fiyatı kadar indirim makbuzu gibi bir şey kestiler...

Evet hocam win 8.1 yüklenebiliniyor fakat henüz değil, çalışmalar yapılıyor ama ben beklemeden teclast x98 air modelinin yazılımını yükleyeceğim sanırım çünkü tıpatıp aynısı...
    Evet ipad air aynı ölçüler fakat biraz kalın henüz deneme fırsatımız olmadı zaten istediğim klavyede satılmış vazgeçtim almaktan denemeden almayın derim
    Son olarak sizin gibi vatandan pişman olanlar kadrosuna girmişiz yazık bize ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramazan12345 -- 9 Mart 2015; 21:39:56 >

• Cihaza usb taktim cok guzel calisti mesaji tabletten yaziyorum bitiremedim daha sarji unutmayin sarji cihaz kapaliyken yapmaya calisisn ve ilk iki sarj 8 saat yapilmali herkes gule gule kullansin
    @tugaykavuk

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.