Şimdi Ara

Nokia'nın Android işletim sistemli tableti N1'i inceledik (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
1
Favori
1.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Tasarim olarak guzel cihazlar yaptigi icin eminim yeniden bir atilim yapsin sony i falan geride birakir,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nokiadan hiç bir şey olmaz nasıl kodak ve poloroid den bişi olmayaca gibi jenerik boş ürünler sürer piyasaya ama fıs

• şu z launcher da gayet basarılı
  • Nokia'ya destek için bile alırım not apple fanboyuyum ama Nokia'nın on yıllarca fanboylugunu yaptım

• quote:

Orijinalden alıntı: korsanzeki168

nokiadan hiç bir şey olmaz nasıl kodak ve poloroid den bişi olmayaca gibi jenerik boş ürünler sürer piyasaya ama fıs

Sen daha bebeyken internet kafede Metin oynarken Nokia Piyasanın tek hakimiydi suanda androidle yoluna devam etse rakibi yoktu herzaman kaliteli sağlam Zırh gibi telefonlar üretmiştir ve mobil sektör aslında Nokia ile buralara geldi sen şimdi samsungunla birlikte buradan uzaklaş Evladım

• Nokia'yı tekrar görmek sevindirici. PC'de Windows'u tercih ederim Linux sistemlere ancak mobilde tam tersi çünkü Win Phone arayüzden kaybediyor en baştan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 6 Mart 2015; 12:19:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LordusGavadus

nokia=latince. efsane ama ölü. c7 var aldığım güne lanet olsun bi kurtulamadım şundan.ben aldıktan bikaç ay sonra androidler ünlü olmuştu.

Komiklik mi yapmak istedin yoksa bilgisizliğinden mi bilmiyorum ama Nokia bir şehir. Finlandiya'da

• Hiç unutmam 8210 300.000.000 liraya çıkmıştı. O zaman bende 100.000.000 liraya aldığım 3210 vardı. Küçük diye ne özenirdik be

Nokia'nın Android işletim sistemli tableti N1'i inceledik

Ben ne yaptım? Gittim kendime Sony Ericsson T100 aldım ve o günden bu yana Sony Ericsson kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 6 Mart 2015; 15:37:18 >

• Zamaninda androide kaysaydi simdilerde legen vadisi samsung yerin dibinde olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Biyturs_OnSr

quote:

nokia=latince. efsane ama ölü. c7 var aldığım güne lanet olsun bi kurtulamadım şundan.ben aldıktan bikaç ay sonra androidler ünlü olmuştu.

Komiklik mi yapmak istedin yoksa bilgisizliğinden mi bilmiyorum ama Nokia bir şehir. Finlandiya'da

cahil kardeşim, neyi kastettiğimini anlayamayan cahilliğinle benim bilgisizliğimi mi sorguluyorsun?

• Bu adamlar cidden özgün olmak için mi android i istemedi ? Neden ya sonra gitti wp üretti tam kurtarıyor dedik hadi olum bi android çıkar dedim bu seferde saçma sapan bi android çıkardı görünüm saybian içerik adroid bi tane adam gibi üretemedi. Yazık

• Nevfel kullanıcısına yanıt
    2k ekranlı oldukça şık ve kaliteli bir ürüne layık 500-600Tl gören sensin. Esprin baya etkileyiciydi tüm forum ayakta alkışlıyor seni.
  • quote:

quote:

quote:

cahil kardeşim, neyi kastettiğimini anlayamayan cahilliğinle benim bilgisizliğimi mi sorguluyorsun?

Peki sen ne hadle benim bilgimi sorguluyorsun ? Ben sana cahil mi dedim, komik mi dedim ?

Eski bir dille modern bir markayı nasıl karşılaştırırsın ? Eskiden latince parayla satılıyorduda ben mi bilmiyorum ? Latince'nin pazar payı falan mı vardı ?

Foruma girmeden önce ne yaptın ettin bilmiyorum ama senin bilgi seviyende olanlarla takıl, benim gibilerle uğraşmak zorunda kalmazsın

• Buradaki insanlar hatayı hep androide geçmemekte görüyor; fakat bu yanlış. Bu tespiti yapanlar o dönemlere kadar geriye gidemiyor demek ki.

Esas hata, dokunmatik ekran ve uygulama marketi trendine ayak uyduramaması oldu. Yoksa ilk iphone ancak hesap makinesi niyetine kullanılacak kadar akıllıydı. O dönemdeki symbian cihazlar ise her anlamda akıllı birer telefondu. Android de ilk çıktığında rezillikti. Ios ve android yeni bir trend yakaladı ve bu insanlar tarafından zamanla fazlasıyla benimsendi. Bu işletim sistemleri ilk çıktığında, Nokia, Symbian'ı gerektiği şekilde hızlıca revize edebilseydi, zaten işletim sistemi anlamında çok çok daha iyi olan symbian, android ve ios'un piyasada yaygınlaşmasına bile müsade etmezdi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Peki sen ne hadle benim bilgimi sorguluyorsun ? Ben sana cahil mi dedim, komik mi dedim ?

Eski bir dille modern bir markayı nasıl karşılaştırırsın ? Eskiden latince parayla satılıyorduda ben mi bilmiyorum ? Latince'nin pazar payı falan mı vardı ?

Foruma girmeden önce ne yaptın ettin bilmiyorum ama senin bilgi seviyende olanlarla takıl, benim gibilerle uğraşmak zorunda kalmazsın

ne kadar mütevazisin yahu sen.seninle uğraşmak isteyende çıkmaz zaten burda. latinceyle nokiayı benzetememek niye anlamadım gram espri anlayışında yokmuş vay haline senin.allah anana babana yakınındaki insanlara sabır versin.Edit: (espriyi anlayamadıysan açıklayayım bu arada. nokia efsane ama artık ölü.latincede dünyaya uyğarlığı getiren eski romanın efsane dili ama artık ölü bir dil.dünyada sadece bikaç akademısyen biliyordu yanlış hatırlamıyorsam)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NerdStark -- 6 Mart 2015; 19:39:38 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ne kadar mütevazisin yahu sen.seninle uğraşmak isteyende çıkmaz zaten burda. latinceyle nokiayı benzetememek niye anlamadım gram espri anlayışında yokmuş vay haline senin.allah anana babana yakınındaki insanlara sabır versin.Edit: (espriyi anlayamadıysan açıklayayım bu arada. nokia efsane ama artık ölü.latincede dünyaya uyğarlığı getiren eski romanın efsane dili ama artık ölü bir dil.dünyada sadece bikaç akademısyen biliyordu yanlış hatırlamıyorsam)

Benim yakınımdakilerde emin ol senin 7 ceddinden fazla sabır edep adap vardır rahat ol sen

Donanımhaber'de mütevazilik buranın bir parçasıdır. Bu kadar zamandır üye olmana rağmen bunu kavrayamamışsın maalesef..

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.