Şimdi Ara

Zed ve yeni buildler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben genelde mahvoşmuş ,youmu ,son fısıltı ,hydra veya kanasusmış, bot ve bir defansif item (duruma göre ofansifde alıyprum). Ama son zamanlarda zedi suikstiçilikten çıkaran hyrdra ebedi youmu son fısıldı bot kanasusamış buildileri hatta üçlü kuvvet çıkan bile gördüm.Çoğu izlediğim oyunlarda mahvoşmuş yerine ebedi çıkıyorlar ve genelde adcyi aradan çıkarma işini daha rahat yapıyorlar.Siz bu konuda ne düşünüyorsun ne yapmalıyız ?

• O saldırı hızı nerfünden sonra kasmaya başlandı.Adamlar diyor biz niye dps için oynayalımki.Burst Assasin yaparız Zedi diyorlar.Denemiştim.Bence güzel.Ama split push zor oluyor.
    Ama güzel bir burst ve sustain sahibi oluyorsun.Rakipten birine ulti atıyorsun %90 öldürme şansın oluyor.Diğerlerinede sıçrarsa q'lar onlarda acaip yüksek bir hasar alıyolar.
    Youtube'a Red Mercy yazarsan(Elmas liginde bir Zed Maini) onun bir videosu var bu yeni build ile ilgili.Artı ve eksilerini açıkça belirtiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mydeath05 -- 5 Mart 2015; 10:28:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mydeath05

O saldırı hızı nerfünden sonra kasmaya başlandı.Adamlar diyor biz niye dps için oynayalımki.Burst Assasin yaparız Zedi diyorlar.Denemiştim.Bence güzel.Ama spilt filan zor oluyor.
    Ama güzel bir burst ve sustain sahibi oluyorsun.Rakipten birine ulti atıyorsun %90 öldürme şansın oluyor.Diğerlerinede sıçrarsa q'lar onlarda acaip yüksek bir hasar alıyolar.

Bana çok mantıklı geldi.Çünkü dediğin gibi cidden ultiyle teklenen adcler gördüm.
  • mahvoşmuş çıkarsan teq atarsın
  • Mahvolmus youmuu ebedi son fisilti kesin çıkıyorum

Ebedi ile u attığın kişiye acayip hasarlar verebiliyon

Malmortius cikiyorum son item olarak.bazen melek bazen banshee felan

6 item oldugumda uzerimde 2 k civari para varsa mahvolmus satip kanasusamis aliyorum ve teq

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jynxmonroe -- 5 Mart 2015; 12:42:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jynxmonroe

Mahvolmus youmuu ebedi son fisilti kesin çıkıyorum

Ebedi ile u attığın kişiye acayip hasarlar verebiliyon

Malmortius cikiyorum son item olarak.bazen melek bazen banshee felan

6 item oldugumda uzerimde 2 k civari para varsa mahvolmus satip kanasusamis aliyorum ve teq

Teemo gibi rakiplerim varsa sihirceleni kesin cikiyorum zaten o kalkan cok ise yariyor

• Bork-last whisper-youmuu-ie-ionian boots-ga cogunlukla yapiyorum ben

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.