Şimdi Ara

Skinleri önceden görebiliyor muyuz böyle bir şey var mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eğer varsa rica ediyorum bilgilendirir misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mklol var ama ban riski var :/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pbe hesabi edinmen lazım ya da YouTube sagolsun diyeceksin.

• lolking model viewer e gir

• Youtube

• Youtube'da Skin spotlights yaz.Orda her skin için video çekmişler.Yada Lolking Model Viewer'dan Skini İncele.
  • Yanlış anladınız herhalde arkadaşlar bahsettiğim şey yeni skin değil mesela havuz partisi graves ne zaman indirime girecek. Bunu kastetmek istedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: TenatzOyunda

Yanlış anladınız herhalde arkadaşlar bahsettiğim şey yeni skin değil mesela havuz partisi graves ne zaman indirime girecek. Bunu kastetmek istedim

Adam resmen alayına Thug Life yapmış
  • TenatzOyunda kullanıcısına yanıt
    Öyle desene yav

• I see dead ppl

• ahahah :D gerçekten yok mu ya
  • Valla yazdığından arkadaşların anladığını anladım bende. Bazen Riot yayınlıyor liste halinde ama yayınlanmadığında yapacak bir şey yok. Bir eleman vardı gerçi blacklist falan oluşturuyordu lol forumlarında gayet başarılıydı tahmin üstüne kuruluydu ama tahminler tutuyordu çoğunlukla. Ama şöyle bir güzellik oluyor etkinlik kostümler eğer limited değilse bir sene sonra indirime giriyor genelde. Misal Panda Annie ile Lunar Goddes Diana'yı o şekilde bekledim ve aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MytHnfr -- 6 Mart 2015; 2:48:12 >
  • teşekkür ederim hocam sağol. Gene havuz partisi graves yok yani ağlıyorum
  • quote:

teşekkür ederim hocam sağol. Gene havuz partisi graves yok yani ağlıyorum

Daha şuan mafya indirimde iken yakın bir zamanda yeni bir graves skini indirimi olacağını sanmıyorum. Pool party 5 ay önce indirimdeymiş. Tekrar indirime girmesi baya bir zaman alır. Ama TR serverına özgü indirimler vardı belki şansın orada yaver gider
  • Mafya var zaten hocam aldım ama istemeyerek aldım yani havuz partisini bekliyorum dediğin gibi inşallah şansıma denk gelir amin
  • quote:

Yanlış anladınız herhalde arkadaşlar bahsettiğim şey yeni skin değil mesela havuz partisi graves ne zaman indirime girecek. Bunu kastetmek istedim

o zaman neden konun başlığını indirim takvimi veya gelecek indirimleri nereden öğrenebilirim gibi bir şey yapmıyorsun
  • neden bağırıyorsun ki insanların içinde ? bir daha yapma rica ediyorum.
  • quote:

neden bağırıyorsun ki insanların içinde ? bir daha yapma rica ediyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.