Şimdi Ara

araç tavsiyesi superB passat S60

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, 2012 ve üzeri araç araştırıyorum,bütçe en fazla 80 bin,ama uygun temiz bir araç bulursam 2-3 binlik bir zorlama yapabilirim, benim aklımdaki araçlar skoda superB , passat comfortline ve volvo s60, bu konuda fikirlerinizi almak istiyordum.Özellikle bahsettiğim araçları kullanan yada kullanmış olanlardan aracın kronik sorunları,servis bakımlarındaki beni zorlayacak fiyatlar vb. sorunları öğrenirsem karar vermem kolaylaşır, şimdiden teşekkür ederim.Araçla ilgili beklentileirim ;
    1- Dizel olmalı
    2- bagaj ve iç hacim geniş olmalı ( 4 kişilik 2 bebekli aile )
    3- otomatik şanzımanda sorun yaşama ihtimalim olmamalı ( dsg lerde sıkıntılar olduğunu duyduğum için )
    4-araç içi sesler cızırtılar tıkırtılar konusunda biraz hassasım belli kullanımdan sonra rahatsız etmemeli ( şu anki aracım 2012 yeni kasa civic bu konuda oldukça kötü özellikle taş yollarda)

Lütfen marka fanatikliği yapılmasın,gerçek kullanıcıların objektif yorumlarına ihtiyacım var,şimdiden teşekkür ederim.

• Bir golf kullanicisi olarak yazayim, arizasiz sanzuman ariyosaniz bence vw ve skodadan uzak durun. Bende gozum gibi baktigim golf var benden once babam kullandi. Daha 35.000 km de arizanin geldigini hissedebiliyorum bazen titremeye basliyor. Ayrica cocugum olsa alicagim araba ya subaru ya volvo olurdu ustun guvenliklerinden dolayi. Anneme de zorla subaru xv aldirmaya calisiyorum guvenli diye. Bence volvo bakin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Volvo S60 D yada HB seviyorsanız V40 modeli. DSG olayını göz önünde bulunduruyorsanız Passat.

2012 model Jetta 1.2 TSI DSG'li arabamız olmuştu. 10.000 kilometrede sattık. DSG'den yana bir şikayetimiz olmadı.
    Araba haftanın 6 günü Ataşehir-Levent sabah-akşam trafikte kullanılıyordu. Ama arkadaşımın abisinde Leon vardı.
    70.000 kilometrede kavrama değişti. DSG olayı şans işi.
  • Passat 1.6 tdi
  • S60 Dizel otomatik ve 2012 üzeri....

80 binli rakamlarda temizini bulamazsınız + bagaj hacmi ve servis fiyatı konusunda sizin beklentilerinizi karşılamaz.

Dizel otomatik ve 2012 üzeri olmazsa olmaz derseniz , minimum 90 binlere ulaştığınızda S60'ı düşünün derim.

O rakama ulaşamam derseniz o zaman diğer seçeneklere bakın. SüperB, yazdığınız ihtiyaçlara göre daha iyi duruyor sanki..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yolcum -- 5 Mart 2015; 0:06:08 >
  • Teşekkür ederim yorumlarınız için..s 60 çok inceledim gerek dış görünümü gerekse yakıt olarak evet gerçekten güzel bir araba ama 2 bebek olunca bagaj benim için oldukça önemli olacak.Bu yüzden şimdilik son sırada yer alıyor..Dsg olayı yüzünden de passat ve superB ye sıcak bakamıyorum çoğu kişi gibi..En iyisi kafam rahat olması açısından manuele biraz daha ağırlık vermek olucak sanırım..
    Bu dsg sorunu 2013 sonrası için de devam ediyor sanırım değil mi ?
  • 2013 passatlarda dsg sorunu çıksa garanti kapsamında düzeltilmiyormu ?
  • teşekkür ederim ilginize ,şimdi sitesine girdim skodanın ama fiyatlar sizin verdiğiniz ile tutmuyor. 1.6 tdi manuel 105 bg fiyatı şu an için ; 86.300..dün aradım skoda bayiisini elegance için 88bin fiyat verdiler.indirim var ama çok fazla değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dsgtan -- 11 Mart 2015; 13:05:06 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.