Şimdi Ara

Dragon Age'in 10 Yıllık Senaristi, BioWare'in Duyurulmamış Oyunu Üzerinde Çalışıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
           10 yıldır Bioware'in Dragon Age serisinde senarist olarak görev yapan David Gaider, bugün Twitter üzerinden yaptığı açıklamayla Dragon Age serisinden ayrıldığını duyurdu. Gaider, Dragon Age serisi için çalışmayı bıraksa da BioWare için çalışmaya devam edecek. 

Gaider, BioWare'in henüz duyurmadığı bir oyun için çalışmaya başladığını belirtiyor. Senarist Twitter hesabı üzerinden şu sözleri paylaştı: "Dragon Age'i geride bırakmak zor olsa da 10 yıl tek bir proje üzerinde çalışmak için uzun bir süre. Yeni bir şeyler yapmanın zamanının geldiğine karar verdim."

BioWare'in bu duyurulmamış oyunu hakkında yeni bilgiler paylaşıldığında sizlere aktaracağız. 

• Diğer oyuncuları bilmem ama iyisiyle kötüsüyle Bioware yapımlarından aldığım tadı bana hiç bir oyun veremiyor. Kalitesini kastetmiyorum burada yanlış anlaşılmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MytHnfr -- 4 Mart 2015; 19:56:34 >
    < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • You have been chosen !

• Bioware'den yeni bir IP, işte beklediğimiz haberler bunlar.Tek korkum, bu oyuna EA'nın çok fazla karışıcak olması, onlar olmasaydı efsane bir oyun olucağını şimdiden söylebilirdim ama açıkçası şimdi korkularım var oyun üzerine.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.