Şimdi Ara

Vestel MWC 2015 etkinliğinde yeni akıllı telefonlarını sergiledi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
1
Favori
3.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Vestel MWC 2015 etkinliğinde yeni akıllı telefonlarını sergiledi

İspanya'da düzenlenen MWC 2015 etkinliğine bir çok ülkeden katılımcı bulunurken ülkemizden de Vestel yeni modelleriyle etkinlikte yer aldı. Vestel standında ise Venüs 2 modelinin prototipi de sergilendi. 

Yeni modelin amiral gemisi olacağı belirtilirken farklı renk seçeneklerine sahip olacağı belirtildi. Cihaz ile ilgili çok fazla bulunmasa da yılın son çeyreğinde satışa sunulacağı söyleniyor. Vestel İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan Venüs 2 modelinin premium bir akıllı telefon olacağını söyledi ve sonrasında Venüs 3 ve Venüs 4 modellerinin de çıkarılacağını açıkladı.

Ayrıca Mart ayında satışa çıkacak Venüs Plus modeliyle ilgili Turan Erdoğan kamera performansının arttırıldığını ve daha estetik bir görünüme kavuşturulduğunu belirtti. Fiyat olarak ise piyasadaki modeller ile arasında çok fazla fark olmayacağı açıklandı.

Fuarda Vestel'in yeni kavisli Venüs telefonu da görüldü. Telefonun donanımı ile ilgili bir bilgilendirme yapılmasa da Samsung Galaxy S6 Edge modelinde gördüğümüz iki tarafı kavisli yapı bu telefonda da görülüyor, tasarıma bakılacak olursa cihazın üst seviyeye hitap edeceğini söylemek yanlış olmaz. Detaylı bilgiler geldiğinde sizlere ulaştıracağız. 

Ayrıca büyük telefon üreticilerinin yerli üreticilere karşı pazar payı kaybettiğini dile getiren Erdoğan bunu bir fırsat olarak değerlendireceklerini belirtti. Vestel'in dünyanın bir çok ülkesine akıllı televizyon sattığı belirtirken MWC 2015 etkinliği ile sergilenen  Vestel akıllı telefonları satmak isteyen ülkeler için üretim yapılabileceğini söyledi.

Vestel MWC 2015 etkinliğinde yeni akıllı telefonlarını sergiledi

fotoğraf Kaan Arlı'nın instagram hesabından alınmıştır 

• Koyacağı ekstra vergi oranlarını da duyurmuş mu?

• Ağzıyla kuş tutsa vestel almam çevreme de aldırmam...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Getireceği ekstra vergileri duyuraydı iyiydi bizi merakta bıraktılar. şu an vestelle ve o konsorsiyumdaki firmalarla ilgili tek merak ettiğim konu budur. oranlar açıklansada haberiyle bile başladığım boykotumu arttırarak devam ettirsem. bu arada habercilik olarak haklısınız haberini yapmakta size birşey diyemeyiz ama haberi yapmama gibi bir lüksünüz olursa ilerleyen günlerde seviniriz. yok haberini yaparsanızda gücenmeyiz işiniz bu sonuçta.

• ahhh neden öyle diyosunuzki onlar istememiş devlet koyalım demiş Eyyy Vestel sen hayır bu rekabete aykırı demedin mi 100$ lık cihazları 300-400$ dan çakalım gitsin değil mi

• çok detaylı bir açıklama olmuş. donanım kamera ekran çok iyi . batarya desen öffff ....
  • İnat değil mi arkadaş! Ek vergiden sonra istediğim cihaz 5000 lira dahi olsa yine alacağım yine alacağım!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 TL'ye verseler de almam, yaptığı malum işten sonra.

• Vergi Mergi işinden harbi sorun çıkardılarda bu kavisli telin tasarım harbi güzel olmuş hiç beklemezdim böyle birşey

• Vestel mobil isletim sistemi de cikarmali. Hatta Android li her cihaza ekstra vergi istesin. Yerli mobil isletim sistemi gelisemiyor.

Vestelin kavisli ekrani nedir ekran turu teknik ozellikler olmamasi tuhaf.

Vestel bu urununu gitsin Kore de satsin! ...

• bu vestel ne sanıyo kendini ? oyun sektöründe valve telefon sektöründe apple bu kamiller motorsiklette yamaha kamilleri her yerde var sacma sırketlerden

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tasarım çok güzel bir o kadar da donanımı çok güzel olur. Vestel yine göğsümüzü kabarttı HELAL OLSUN
  • Yeni isim bastırdıkları telefonları tanıtmaları biraz garip olmuş.

• telefon da yüzde doksan beş oranında ekran mı var bana mı öyle geliyor ? tasarım olarak epey güzele benziyor
  • Kendileri itü de tanıtım günlerinde stant kurmuşlardı kendilerine istedikleri ek vergi için sert bir tekpi verdim ve rekabetin ürün kalitesi ve fiyat ile olacağını belittim.Türk insanını keriz olarak gören bu şirketler ne zaman yıkılır bu ülke o zaman feraha çıkar.

• Vergi gelmesi halinde ne oluçak senin 1000 TL ye satılan vestel 1200 lira oluçak 200 lirayı cebe indiriçek hesap soranlarada farklı markalar aynı fiyata satıyor ben neden satmıyım diçek VESTELİ savunanlar boşuna savunmasınlar adamların arge çalışması diyerek milletin gözünü boyayıp çinden gelen ürünleri montajlayıp satıyorlar çok yanlış bir karar verdi devlet vergi koyucana yerli deki vergiyi indirmeliydi RESMEN HARAÇ ÖDÜYORUZ DEVLETE bu nedir arkadaş herşeyde vergi var ona ragmen açıkda açık var diyip duruyolar gerçekden çok ilginç.

• Tasarım güzel görünüyor içine Snapdragon 600 koyup üst seviye diye kakalamaya çalışmazlar umarım

• saf altından yapsa almam... camı emas olsa almam.. adın batsın ...

• vestelmi ? asla

• Fiyat Fiyat Fiyat. vergi muafiyetinden yararlan sonra da piyasda ki modellerden fiyat farkın olmasın. Yerli ve tüketici dostu firmaysan 900 TL yi geçmeyecek telefon yap. Üst seviye telefonunda 1400 TL yi geçemez bence

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.