Şimdi Ara

Servisin Bana Yaptıgı Yardım lutfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • xperia sp cihazımı vatan bılgısayar aracılıgıyla 1. ayın 24 unde servıse teslım ettım . 2. ayın 24 unde vatana giderek servıse 20 iş gününü gectigi icin para talebı ıstedım servis cevap vermedı bugun telefona msj geldı cıhazınız geldı dıye gıdıp telefonu almalımıyım yoksa mahkemeye gıtsem kazanırmıyım yardım lutfen??

• quote:

Orijinalden alıntı: ABARTH-MA

xperia sp cihazımı vatan bılgısayar aracılıgıyla 1. ayın 24 unde servıse teslım ettım . 2. ayın 24 unde vatana giderek servıse 20 iş gününü gectigi icin para talebı ıstedım servis cevap vermedı bugun telefona msj geldı cıhazınız geldı dıye gıdıp telefonu almalımıyım yoksa mahkemeye gıtsem kazanırmıyım yardım lutfen??

Mahkeme 2-3 gunde sonuclanmayacagi icin bence degmez.

Tuketici mahkemeleri o kadar kalabalik ki sizin sikayetiniz okunana kadar 2 ay geciyor
    Bence telefonu alin derim.

ama illaki mahkeme derseniz. cihazi kesinlikle almayin birseye imza atmayin firmaya da ben Kabul etmiyorum bu sure zarfinda para iadesi istiyorum diyin eger yanasmazlarsa cihazi teslim almayacaginizi ve t.mahkemesine gideceginizi soyleyin. en hizli sekilde tuketici mahkemesine dilekce yazin surec baslasin sonra da iyi sanslar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.