Şimdi Ara

Apple Watch, şimdiden '2015 iF Design Gold Award' ödülünü almaya hak kazandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Apple Watch, şimdiden '2015 iF Design Gold Award' ödülünü almaya hak kazandı

Apple'ın ilk olarak yeni nesil akıllı telefonlarıyla beraber kullanıcıların beğenisine sunduğu akıllı saat modeli Apple Watch, daha satışa sunulmadan "2015 iF Design Gold Award" ödülünü almaya hak kazandı.

1954 yılında bu yana düzenlenen ve şimdiye kadar 37 farklı ülkeden 2,000 ürünün almaya hak kazandığı iF Design Gold Award ödülü, aslında Apple'ın hiç de yabancı olmadığı bir noktada bulunuyor. 1985 yılından bu yana 125 ürünüyle (44 tanesi altın) iF tasarım ödülü almaya hak kazanan şirket, son olarak daha ilk söylentileriyle yeni bir sektörün oluşmasını sağlayan akıllı saati Apple Watch ile ödülü kazanmış durumda. Bu başarının haklı gerekçesi olaraksa, deri ve metal gibi klasik materyaller ile teknolojinin harmanlanmasıyla keyifli bir kullanıcı deneyimi sunabilen kişisel moda aksesuarı yaratılması gösteriliyor.

Apple'ın temel versiyon için 349$'dan satışa çıkacağı açıklanan akıllı saati Apple Watch, yüksek ihtimalle 9 Mart tarihinde San Fracisco'da düzenlecek etkinlik ile çok daha detaylı olarak tüketicilere tanıtılacak. 

Apple Watch, şimdiden '2015 iF Design Gold Award' ödülünü almaya hak kazandı

• Ben tasarimini sevemedim bir turlu, farkli bir acidan mi bakmak lazim acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kim ne derse desin..

aşk içiin önce boş sonra hoş gelirr. her seferinde canım yanar aşk bana yalan gelirr.

• Lg g watch urbane tasarımına bak bide buna bak. Bu tasarıma ödül verenden şüphe ederim.

• Senegalli abilerimizin sattığı 30 liralık kaçak saatler bundan daha güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elsa -- 4 Mart 2015; 13:49:07 >
  • güzel reklam
  • iPhone kullanıcısı olarak Moto 360 ın Tasarımı daha hoş lakin gear desteği sadece Android için olması beni iwatch'a kaydırarak..

• Buram buram reklam,yalakalık ödülü.lg watch urbane tasarımıyla doğrar bu saate benzeyen şeyi.

• Ödül alabilecek kadar şık bir cihaz değil, Moto 360 vs. varken. Ayrıca söylentileri ile yeni bir sektörün oluşmasını sağlamak ifadesi de neyin nesi zaten uzun zamandır var olan bi sektördü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xloud -- 4 Mart 2015; 14:17:14 >
  • Tasarimi acayip igrenc!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moto 360 Huawei watch Lg Urbane varken suna tasarım ödülü kim veriyor anlamak mümkün değil.

• ben çok sevdim her anlamda harika bir ürün

• Malzeme kalitesi,materyel,bileşen vs diyecek bişeyim yok.
    Ama konu dizayn ise, saat dediğin yuvarlak olur...
    LG G Watch R kullanıcısı olarak, eğer bu ödül bir akıllı saate verilmesi gerekliyse tartışmasız bu ürün Moto 360'dır.
  • Bu saate ödülü verenler kör mü?? G Watch R, moto 360, huawei watch varken elmaya anca best kids watch award düşer.

• Bence saat şık ama huawei watch garmin fenix 3 lg urbane varken biraz saçma kalmış moto 360 şık ama çok sorunlu bir ürün

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamların zaten işi gücü Apple ürünlerine tasarım ödülü vermekmiş. Çok şaşırmamak gerek. Bir kere mantık olarak piyasaya çıkmayan bir cihaza ödül vermek saçma.

• Güzel Saate Benzio

• Hep böyle derler en önce onlar alır karalama yapmayın

• Diğer markaların hakkını yiyorlar bence, yanacaksınız :(

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.