Şimdi Ara

RiotGamesTurkish kanalı sunduğu maçı tekrar sundu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Az önce yaptılar bunu. Kore Ligi maçında ilk maçın tekrarını verip yeni bir maçmış gibi sunmaya başladılar.. Neyse ki sunuculardan birisi farketti de kestiler. Sonra maça geçtiklerinde ise Nexus yıkılıyordu maç bitmişti yani :) Bir de suçu kore ye atıyorlar. Alakası bile yok. Yanlış şeye tıklamışlar bir de bizimle alakalı değil diyorlar. Reji düzeltmeyi anında başardığına göre TR ekibinin hatası demektir bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nyogati -- 4 Mart 2015; 13:11:39 >

• RiotGamesTurkish in chat bölümünde küfür ettiği bir ss var bende :D
  • Orayımı izliyonuzla :D
  • Cyronaa kullanıcısına yanıt
    Ben bir ara denk geldim şahsen iş yerinde filtre olduğundan takip edemiyorum oyunla ilgili bir siteyi donanım haber sağolsun burdan takipte kalıyoruz
  • bence ne olursa olsun iyi hizmet veriyorlar hiç küçümsemeyin arada hata yapabilirler onlarda zaten türk vatandaşı riot robotu değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi hemen şikayet edelim.
  • Hwa nehirdeki yaratığı hemen kesmeden zamanını ejdere göre ayarlarken kendi kendilerine eğleniyorlar eheh diyen, ejder alındığında şampiyonun üzerinde çıkan efektin görüldüğünü bilmeden rakibin ejderin ne zaman alındığı konusunda hiçbir fikri yok diyip işkembeden sallayan adamın sunucu olduğu kanaldan bu beklenir. Scarlet de biliyor ama uyarmıyor canlı yayında garibim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vileda Suyu

RiotGamesTurkish in chat bölümünde küfür ettiği bir ss var bende :D

Atsana

• quote:

Orijinalden alıntı: Ledulth

quote:

Orijinalden alıntı: Vileda Suyu

RiotGamesTurkish in chat bölümünde küfür ettiği bir ss var bende :D

Atsana

+1

• Ledulth kullanıcısına yanıt
    iş yerinden çıkınca atayım pm den
  • Vileda Suyu kullanıcısına yanıt
    bana da atsana
  • ejderi dragon almış mı
  • O kanali izleyen var mi :D Bazen keske tr ligide ingilizce yayinlansaydi diyorum tr kanalinda ne heyecan var nede oyun bilgisi ot yer gibi mac anlatiyorlar

• hogcada kullanıcısına yanıt
    Tamam atayım saat geçmiyor hacı bitse de çıksak iş yerinden
  • Türkiye sunucusu ne kadar kaliteli ki bunlar kaliteli olsun?
    Her haftasonu neredeyse her maç sorun çıkıyor maç esnasında hangi şampiyona da böyle dert yasaniyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nichole

Hwa nehirdeki yaratığı hemen kesmeden zamanını ejdere göre ayarlarken kendi kendilerine eğleniyorlar eheh diyen, ejder alındığında şampiyonun üzerinde çıkan efektin görüldüğünü bilmeden rakibin ejderin ne zaman alındığı konusunda hiçbir fikri yok diyip işkembeden sallayan adamın sunucu olduğu kanaldan bu beklenir. Scarlet de biliyor ama uyarmıyor canlı yayında garibim.

Bunu yapan yorumcu kim? Glandal mı? Günahını almamışımdır inşallah ama öyle bi hava var Glandal maç sunduğu zaman :(
  • kb824 K kullanıcısına yanıt
    Tam üzerine bastın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.