Şimdi Ara

360. Dönem(AĞUSTOS 2015) Kısa Dönem, Uzun Dönem ve Yedek Subay Aday Adayları(Form Eklendi) (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.955
Cevap
34
Favori
141.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tekrar asal sevk başvurusuna bastığımda sevk işlemleri 28 Temmuz saat 23.59 itibariyle kapatılmıştır.Sevk işlemlerinizi en yakın askerlik şubesinde 31 Temmuz saat 17.00'e kadar yaptırabilirsiniz yazıyor.
  • sms geldi sevk belgenizi şu tarihe kadar TEKRAR almanız gerekiyor diye...
  • eczdeli E kullanıcısına yanıt
    aynı msj bana geldi bende 1inde katılıcam ve suan sitede belge gozukmuyor gerizekalımı bunlar ne ara cıkarıpta teslim olucaz
  • Arkadaşlar bazı kişilerin sevk kağıdında gün ve ay tarihlerinin yerleri karıştırılmıştı. sizinkiler de öyle mi acaba. belki o yüzden mesaj atmışlardır.
  • the_exorcist kullanıcısına yanıt
    Gün ve ay'ın yerleri değişik ama anlaşılmayacak bi durum değil.Ayın 3'üne kadar demesi kafa karıştırıcı.
  • Kitraxx kullanıcısına yanıt
    Zaten sevk işleminizi yaptınız.Tekrar yapmanıza gerek yoktur yazıyo.Son gün çıldırtacaklar adamı
  • Arkadaşlar muhtemelen yapılan bir hata sonucu tekrar mesaj gönderdiler. Benim sülüste ay.gün.yıl diye yazıyordu. Yani sevk tarihim 8/5/2015 şeklindeydi. Mesaj geldikten sonra tekrar sevk tarihime baktım. Şuan da 5/8/2015 yazıyor. Kısacası yapılan bir hatayı düzeltmişler.
  • Arkadaşlar kısa dönem 2. grupların e-devletten sevk belgesi ne zaman çıkartılabiliyor? Bilen var mı?
  • Sev belgesini almak icin sisteme girince 30 temmuzda kapatilmistir subeye gidin felan yaziyor ya arkadaslar ben onceden indirmistim telefona o sevk belgesiyle mi gidiyim yoksa subeye illa gitmek mi lazim bilgisi olan var mi?

Izmir narlidere.
    1. Celp

Hayirli teskereler herkeze.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 357 Kd dedeniz olarak herkese simdiden hayırlı tezkereler,kazasız belasız bitirin gelin.

• Arkadaşlar ankara etimesgut yedek subay çıktı bana sevk başlangıç tarihi 13.08.2015 sevk bitiş tarihi 14.08.2015 yazıyor. Sevk belgesini çıkardığımda birliğe katılacağı tarih 15.08.2015 yazıyor. Askerlik şubesine gittim sordum 15.08.2015 tarihinde 13.00 a kadar birliğine teslim ol dediler ben şimdi anlamadım 14 ünde mi gidicez yoksa 15 i Sabah mı? Bilen gören varsa yazabilir mi?

• arkadaşlar ayın 5 inde ankara mamak mebs birliğine teslim olacağım. aynı birlikte olan arkadaşlar bana ulaşabilirler haberleşiriz. birde teslim olurken yanımızda bulundurmamız gereken evraklar veya eşyalar hakkında belirsizlik var tam olarak yanımızda ne olması gerekiyor. acemilikte bize lazım olacak hangi eşyaları götürmeliyiz. teslim olurken bizden sülüs dışında bir evrak istiyorlarmı ?
  • Mgencer07 M kullanıcısına yanıt
    15.08 de katılıcaksın
  • eczdeli E kullanıcısına yanıt
    Yok ben de zaten başvurunuz var yazıyor yeniden aldım çıktı ama tarih e dikkat etmemiştim

• İzmir bornova jandarma 10.eğitim alayı var mı gelen
  • arkadaşlar kısa dönem olarak askerlik yapacağım ve usta birliğim de aynı yerde yapacağım. Sorum şu daha önce benim gibi bu durumda askerliğini yapan var mı? artı ve eksileri neler acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muallim1990

abooo . İsparta Dag Komando Yedek Subay . döte geldik . Yok mu devrem :) insgrm : cetin.tas.33

Hayırlı olsun. 3 ayda nasıl rambo olunur anlayacaksın
  • speedman kullanıcısına yanıt
    müşteri temsilciliği yapmadım yalan söylesem ardını kurcalamazlar dimi
  • falone kullanıcısına yanıt
    aynı mesaj banada geldi önceki sevk kağıdında ay ile gün sırası yanlıştı yeni belgede düzeltilmiş
  • kardeşim ben salı gecesi 2 3 gibi yola çıkıp çarşamba günü teslim olucam
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.