Şimdi Ara

edit konu silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    konu silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurksk1912 -- 28 Temmuz 2015; 17:22:57 >

• onurksk1912 O kullanıcısına yanıt
    http://www.sarfet.com/hp-officejet-pro-x451dw-yazici
    x476 modeli inceleyin sayfa başı maliyeti 3 sayfası 1 kuruşa gelir.
  • 10000 sayfa yazılarak size mi gönderilecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurNIng

10000 sayfa yazılarak size mi gönderilecek

hayır hocam
    artık fotokopi isini kendim yapmak istiyorum
  • quote:

10000 sayfa yazılarak size mi gönderilecek

anladım. bu urunun fiyatı nedir.
    kac sayfa cıkıyor tek tonerde

toner bitiminde ne kadara degistiriyoruz drumı toneri vs.toner dolduktan sonra kac sayfa cıkartabiliyoruz vs.bu konudada bilgilnedirirsen sevinirim
  • Anladım size iyisinden az maliyetli bir makine lazım o zaman;arkadaşın paylaştığı linke tık o zaman
  • quote:

Anladım size iyisinden az maliyetli bir makine lazım o zaman;arkadaşın paylaştığı linke tık o zaman

aynen öle dostum
    arkadasın paylastıgı murekkepli yazıcı. bana tonerli yazıcı daha uygun olur diye dusunuyorum

bilgisi olan arkadas ayzarsa daha iyi olur
    Hp officejet pro X serisi cihazlar inkjet fakat tonerli yazıcılardan daha performanslıdır. dakikada max:55/70 sayfa baskı hızı var. Günde 10,000 sayfa baskıyı ucuz bir cihazla yapamazsınız.
    Verdiğim linkteki yazıcılarda sürekli mürekkep besleme sistemi ve 4x1 litre mürekkep dahildir. 1lt siyah mürekkeple %5 yoğunlukta 70-75 bin sayfa basabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OCP Türkiye

Hp officejet pro X serisi cihazlar inkjet fakat tonerli yazıcılardan daha performanslıdır. dakikada max:55/70 sayfa baskı hızı var. Günde 10,000 sayfa baskıyı ucuz bir cihazla yapamazsınız.
    Verdiğim linkteki yazıcılarda sürekli mürekkep besleme sistemi ve 4x1 litre mürekkep dahildir. 1lt siyah mürekkeple %5 yoğunlukta 70-75 bin sayfa basabilirsiniz.

anladım hocam
    bilgileriniz icin tesekkurler

ben 10 bin civarı para harcamaya hazırım.uzeride olabilir .o fiyatta baska makine tavsiye verebilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurksk1912

quote:

anladım hocam

ben 10 bin civarı para harcamaya hazırım.uzeride olabilir .o fiyatta baska makine tavsiye verebilir misiniz ?

BİZ 4015 4515 4525 VE 7515 KULANIYORUZ BASKI İÇİN ÇOK MENUNUZ VE SAYFASINI KAĞIT DAHİL 0.5 KR BASIYORUZ MAKİNA ALICAK SINIZ BU MODELLERE BAKIN 4515 SERİSİ MAKİNALARIM ORTALAMA 100BİN KOPYAYI DEVİR Dİ HİÇ Bİ SORUN YOK
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartusbankasi

quote:

quote:

anladım hocam

BİZ 4015 4515 4525 VE 7515 KULANIYORUZ BASKI İÇİN ÇOK MENUNUZ VE SAYFASINI KAĞIT DAHİL 0.5 KR BASIYORUZ MAKİNA ALICAK SINIZ BU MODELLERE BAKIN 4515 SERİSİ MAKİNALARIM ORTALAMA 100BİN KOPYAYI DEVİR Dİ HİÇ Bİ SORUN YOK

ricoh 4015 mi hocam ?
    bu aletin sıfırı ne kadar.

1 tonerde kac sayfa siyah beyaz cıkı alabilirim..kac bin sayfada drum degisimi oluyor vs. drum ne kadar,fiyatı ? .toner ne kadar.bu konulardada aydınaltırsan sevinirim hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurksk1912 -- 6 Mart 2015; 16:34:12 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kartusbankasi

quote:

quote:

anladım hocam

ricoh 4015 mi hocam ?
    bu aletin sıfırı ne kadar.

1 tonerde kac sayfa siyah beyaz cıkı alabilirim..kac bin sayfada drum degisimi oluyor vs. drum ne kadar,fiyatı ? .toner ne kadar.bu konulardada aydınaltırsan sevinirim hocam

lazer deyil bu mürekkepli epson 4015 tek tolumu evrak olarak 3000 sayfa basar ortalama ama dolum kartuşları var kendiniz sürekli doldura bilirsiniz mürekkebin litreside 70 ile 80 tl arasında
    baskı trafiği günde 10.000 sayfa ise en doğrusu 2 veya 3 adet x576 almak olur. 500.000 sayfayı gördü bu cihazlar.
  • arkadaşlar tonerli yazıcılar hp x451 ve diğer modellerine göre daha maliyetledir dramı, füzeri, ısıtıcısı, falan filan derken günde 10.000 baskı alır ama ısıdan makine harap olur ve parçalar arıza vermeye başlar günde 25.000 baskı yapmış biriyim ben bu hp x451 yazıcılar ile dilersenizwww.minigto.com adresinden videoları ve makineyi görebilirsiniz. Baskı kalitesi için örnek gönderebilirim.
  • günlük o kadar sayfa için olur mu bilmem fakat brother 8880DN modelini kulanıp memnun kaldığımızdan önerebilirim.
  • Brother lere bak derim oda olmadı hp düşün.
  • onurksk1912 arkadaşım, size makina modeli tavsiye etmeyeceğim ancak günlük 10.000 sayfa çıktıyı tek bir cihazla alamayacağınızı çok rahatlıkla söyleyebilirim. Birçok üst düzey dökümantasyon cihazının bile tavsiye edilen aylık baskı düzeyi 50-100 bin baskı aralığını geçmemektedir. Sizin ya çok büyük paraları gözden çıkartıp tam profesyonel bir sistem kurmanız lazım, ya da bu işi yarı konsol diye tabir edebileceğimiz 3 ya da 4 cihaza bölüştürmeniz lazım. Son olarak böyle ciddi bir baskı adetiniz olacaksa, kopya başı kiralama sistemlerini de göz ardı etmeyin derim. Piyasada 0,007 Euro'ya kadar inen kopya başı kiralama yapan firmalar mevcuttur.
  • quote:

arkadaslar herkese merhaba,kolay gelsin iyi kazanclar

ataturk universitesi acıkogretim pdf lerinin cıktılarını uygun fiyata alıp 5 lira karla satıyorum. baya bir piyasası var.gunde 6-7 kisi alıyor.bayada rekabet var.
    ben sayfayı 2 kuruştan alıyorum,spiralide 1.5 liraya yaptırıyorum. ama ne yazıkki benim aldıgım fiyattan direk satanlar var.bu yuzden pek para kazanmamaya basladım

yani 2 bin sayfalık cıktıyı 40 liraya alıyorum.7 derse 10.5 lirada cilde veriyorum.

bana bu is icin hangi makinayı tavsiye edersiniz. toner drum degisimi kolaymıdır. bana sayfa maliyeti 2 kurusa gelirmi. yavas yavas bu ise girmek istiyorum.ayrıca kartvizit ,renkli fotokopi isinede girebilirim bulundugum sehirde.

bu işi gerçekten yapacam diyorsan böyle bi makina almanı tavsiye ederim toner genelde %3 %4 sayfa doluluk oranlarına göre hesaplanıp kullanıcıya bilgi o şekilde verilir ancak bu makinanın toner %6 sayfa doluluk ile 20.000 kopya çekebilirsin parça ömürleri uzundur
    http://www.precisionroller.com/toner-cartridges-for-kyocera-taskalfa-3010i/products.html ayrıca toneride fiyat anlamında uygun kendin bile iyi bir dolum alıp doldurabilirsin ancak servis garantisinden çıkar günlük 10.000 baskı alacam diyorsanız çok çok prof. baskı makineleri alarak maliyeti düşürebilirsiniz yada bir firma ile kopya başı anlaşabilirsiniz yada kendiniz teknisyen olmalısınız :) kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj can -- 27 Mart 2015; 23:37:55 >
  • saolun arkadaslar
    vazgectim
    yinede iblgileriniz icin cok tesekkurler
  • konu silinebilir
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.