Şimdi Ara

Kombi Arızası :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ariston Uno 24 MFFI marka eski bir kombim var. bugüne kadar sorun çıkarmadı ama iki gündür kullanamıyorum. kombi bir süre çalıştıktan sonra yeşil led in yanındaki sarı led yanarak hata veriyor. Kullanma klavuzunda Atık gaz tahliye problemi diye geçiyor ama ne yapılması gerektiği yazmıyor. baca yı söktüm temizledim ki tıkalı değildi, ana kartı söktüm gözle görülür bir yanık falan yok. bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse çok makbule geçer...

• quote:

Orijinalden alıntı: jugen

Mrb arkadaşlar
    Ariston Uno 24 MFFI marka eski bir kombim var. bugüne kadar sorun çıkarmadı ama iki gündür kullanamıyorum. kombi bir süre çalıştıktan sonra yeşil led in yanındaki sarı led yanarak hata veriyor. Kullanma klavuzunda Atık gaz tahliye problemi diye geçiyor ama ne yapılması gerektiği yazmıyor. baca yı söktüm temizledim ki tıkalı değildi, ana kartı söktüm gözle görülür bir yanık falan yok. bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse çok makbule geçer...

elektronik kart fan veya prosestat arızalı cihazda

• kombiustası kullanıcısına yanıt
    hocam öncelikle teşekkürler
    prosestat ta ne gibi bi sorun olabilir tıkanma falanmı oluyor yoksa komple değişmesimi gerekir birde fiyatı ne kadardır acaba değişmesi gerekirse kendim değiştirebilirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.