Şimdi Ara

Sınavda yapamıcam korkusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şuan denemelerden istediğim puanın 10 15 puan üstü alıyorum ama sanki sınavda yapamıcam korkusu sizde de var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aynen kardeşim 430 civarlarında bekliyorum sınavda. şimdiki sınavlarda 445 450 falan alıyorum ama senin dediğin gibi içimde bi korku var. inş korktuğmuz gibi olmaz
  • Neden acaba bu korku

• Herkesde vardır. Önemli olan sınavda sakin olmak.

• kesinlikle seninle aynı durumdayım, birde güvender sınavım beklentimin çok altında kötü geçince.. kontrol bile etmedim kötü geçti diye :( kendi denemelerimden güzel ğuanlar alıyorum ama güvenderin kötü geçmesi beynimi kemiriyor
  • arkadaşlar korkmayın heyecan yapmayın.o puanları hele fem 10ludan felan yapıyorsanız sınavda daha yükseğide gelir.Yeter ki heyecan yapmayın.ve kodlamalara dikkat edin.

ben şuan fem 10luda 300-310 ediyorum.Ama sınavd daha yükseği olabilir.
  • Yapamayacaksin zalten simdi yaptigin netin 20 net duaugu gelecek gercekler...

• Ben de körfezde 45 net yapmıştım,galiba sınavda 20 net falan gelir
    Matematiği feni fullesem 300 puan anca oluyordu,coğrafya,tarih,dil bilgisi sıfır olunca vaziyet bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oksygen -- 4 Mart 2015; 14:59:11 >
  • Bendede vardı o korku herkeste vardır önemli olan artık üstünden atmak ve sınava odaklanmak burada kaç kişi sırf aşırı heyecandan sıkıntıdan geçen sene istediği puanın altında aldı o yüzden kendini tutmaya bak korku heyecan tabiki olacak fakat bu aşırılığa kaçmamalı herşeyin fazlası zarardır yeterli çalıştığına inanıyorsan olması gerektiği kadar heyecan ve yüksek motivasyonla istediğini elde edebilirsin dostum bu günlerde artık bu düşünceleri aklından sil başarısızlık korkusu en büyük başarısızlıktır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.