Şimdi Ara

MWC 2015 : Cyanogen işletim sistemli son akıllı telefon Alcatel Hero 2+ oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• MWC 2015 : Cyanogen işletim sistemli son akıllı telefon Alcatel Hero 2+ oldu

Resmi bir şirket haline geldikten sonra çeşitli ortaklıklara başlayan Cyanogen, MWC 2015 fuarına da iki önemli ortaklıkla başlangıç yaptı. Qualcomm ile yapılan ortaklığın ardından Alcatel ile de firmanın ortaklığı sözkonusu.

Fuarda ortaklık kapsamında geliştirilen Cyanogen işletim sistemli Alcatel Hero 2+ akıllı telefonu tanıtıldı. 6 inçlik IPS ekranında Full HD çözünürlük sunan model Dragontail cam ile de ekranı sağlamlaştırmış. 2GHz saat hızında çalışan 8 çekirdekli MT6592 yongasetinden gücünü alan cihaz Cyanogen OS çalıştıran ilk 8 çekirdekli akıllı telefon olma özelliğine sahip.

Modelde 2GB RAM ve 16GB artırılabilir hafıza yer alırken, 13.1MP çözünürlüğündeki arka kamera OIS desteği sunuyor. Ön kamera ise 5MP çözünürlüğünde. Modeldeki Cyanogen işletim sistemi Android 4.4 sürümünü temel alıyor. Cyanogen işletim sisteminde geliştirilmiş özelleştirme, güvenlik ve fotoğraf ve video yakalama özellikleri sunduğunu belirtiyor. Cihaz ekran kalemi barındırıyor.

Daha önce Asya pazarında resmi olarak faaliyete başlayan Cyanogen OS, ilk kez Alcatel Hero 2+ ile ABD'ye ayak basmış olacak. Model 299$ fiyat etiketiyle Kuzey Amerika'da satışa sunulacak.

• Hiç fena değil

• Heyt bee

MWC 2015 : Cyanogen işletim sistemli son akıllı telefon Alcatel Hero 2+ oldu
  • yıl 2015 ve hala kitkat lı telefon tanıtıyolar

• Aazam kullanıcısına yanıt
    iilk telefonumd be duygulandim simdi. gazeteden kupon ile almistk
    cok guzel bir ozelligi vardi.pili sokup kalem pil takilabiliyordu. su anki teledonlarada lazim bu ozellik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sony m4 aqua daha iyi.

• İlk çıktığında da cazip değildi. Hala cazip değil.

Yureka'da da Cyanogen var.
  • MTK çipsetli bir cihaza resmi yoldan CM desteğini görmek sevindirici.
  • 299$'a müthiş cihaz bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.