Şimdi Ara

Android Yavaşlama Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben telefon alacaktım asus zenfone 5 almaya karar verdim fakat etraftan android 1 sene sonra takılıyor , yavaşlıyor gibi şeyler duydum sonra nokia lumia al felan dediler yavaşlamaz takılma yapmaz felan dediler sizce ne yapmalıyım yardım ederseniz sevineceğim :)

• Sen bütçeni söyle kardeşim.Ama çevrendeki insanlara bende hak veriyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: niggas

Sen bütçeni söyle kardeşim.Ama çevrendeki insanlara bende hak veriyorum

600 lira civarı bir bütcem var hocam
  • kardeşim 600 lira bütçe ile kesinlikle androide yaklaşma ki yavaşlama sorunu 2000 tllik modellerinde bile var.Sende değil 1 sene 1 ay sonra donmalar kasmalar başlar.Kesinlikle lumia modellerine yönelmelisin.Gayet stabil cihazlar senide tatmin edeceğini düşünüyorum.bütçeyi biraz daha arttırıp lumia920-925 bunlara bakabilirsin ya da 820 alabilirsin direk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niggas -- 3 Mart 2015; 22:26:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: niggas

kardeşim 600 lira bütçe ile kesinlikle androide yaklaşma ki yavaşlama sorunu 2000 tllik modellerinde bile var.Sende değil 1 sene 1 ay sonra donmalar kasmalar başlar.Kesinlikle lumia modellerine yönelmelisin.Gayet stabil cihazlar senide tatmin edeceğini düşünüyorum.bütçeyi biraz daha arttırıp lumia920-925 bunlara bakabilirsin ya da 820 alabilirsin direk

tamam hocam başka kişilerinde yorumlarını almak benim için iyi olacaktır.
  • KediYiyenSatanistFare kullanıcısına yanıt
    Motorola Moto G kullanıyorum 1yıldır daha bir kere ne donma yaşadım nede yavaşlama hala ilk günkü performası duruyor androidde önemli olan firmaların yarattığı stabilitedir ayrıca bulabilirsen tavsiyem moto g almandır üzmez seni
  • quote:

Orijinalden alıntı: skywalker06

Motorola Moto G kullanıyorum 1yıldır daha bir kere ne donma yaşadım nede yavaşlama hala ilk günkü performası duruyor androidde önemli olan firmaların yarattığı stabilitedir ayrıca bulabilirsen tavsiyem moto g almandır üzmez seni

hocam iyi diyorsunuzda motorola moto g nin fiyatı beni biraz aşıyor başka önerebileceğin telefon varmı ?
  • Stabiliteye önem veriyorsan 600 tl bütçe ile androidden uzak durmalısın.Lumia modellerine yönelmelisin bence.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.