Şimdi Ara

OynuYorum - Oddworld: New 'N' Tasty

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Abe'in Mudokonları kurtarma çabası yeni bir oyun motoru, yenilenmiş sesler ve kontrol yapısıyla yeniden karşımızda. Just Add Water bir remake nasıl yapılır geliştiricilere ders veriyor.

• oyun eski verisondan bi farkı yok 2 oyunuda bitirmis biri olarak soluyorum bunu bu oyun bildiğin remastered

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • yaa adam boşuna dark souls hayranı değil ölmeli oyunları çok seviyor,adamsın.

• ps4 e bedava verilmesi çok iyi oldu.

• Ps4 Plus Konusuna girerseniz ergenlerin çöp dediği bir oyuna video çeken bsc ekibini linç etmeye gelirler birazdan
  • ps1 de demo disk ile oynamıştım ilk 2 aydır alıcam öteliyordum ps plus ile geldi inanılmaz sevindim video için tşkler

• böyle bir karşılaştırmadan bahsederken eski sürümünden de biraz ekran görüntüsü koysaydınız iyi olurdu açıkcası

• BSC de Plus sayesinde almış oyunu herhalde Temmuzdan beri yeni tanıtılıyor oyun
  • ps plus la verilmesi gerçekten çok güzel oldu ne zmndır alsammı diye düşünüyordum :)

• İşte oyun diyebileceğim sayılı yapımlar arasında yeni nesil pek bilmez pekte seveceklerini sanmam
  • Çok eğlenceli ve keyifli , oyunun tam tarifi bu olsa gerek.2 gün önce para verip almıştım 2 gündür oynuyordum ki bir baktım Plus vermiş oyunu ücretsiz Şans artık yapacak birşey yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Video sıcağı sıcağına formatında. Ben oyunu isminden dolayı yepyeni bir oyun zannediyordum remastered oyunmuş meğer.

• güzel bir remake olmuş,benim de yakın zamanda almak istediğim bir oyundur kendisi.

konuyla alakası olmayacak ama incelemelerle ilgili hoşuma gitmeyen iki konuya değinmek istiyorum.
    1.niye artık incelmeleri sadece Ersin ve Alkan abi yapıyor.tamam abi sizleri severim ama biraz da Talha abiyi veya Gökhan abiyi inceleme yaparken görmek istiyorum.
    2.niye süreler bu kadar kısaldı.artık 10 dakikayı geçen bir inceleme göremiyoruz.tamam küçük çaplı oyunları anlarımda bari büyük bütçeli yapımları eskisi gibi 10-20 dakika uzunluğunda yapsanız olmaz mı?mesela Witcher 3 gibi dev bir yapımı 7 dakikalık bir incelme yaparsanız üzülürüm açıkçası.BSC yi sevmemin sebeplerinden birisi de oyunları son detayına kadar inceliyor oluşunuz,ki o da artık olmuyor.umarım yorumumu dikkate alırsınız.

• Abe kaynana ne yaptın bize

• Kimse bahsetmemiş... Oyun Türkçe altyazılı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokselc12 -- 4 Mart 2015; 22:54:16 >
  • ''ps1 de demo disk ile oynamıştım ilk 2 aydır alıcam öteliyordum ps plus ile geldi inanılmaz sevindim video için tşkler'' sanırım o efsaneci siyah demo1 den bahsediyorsun değil mi :D
    oyunu ben de orada oynamıştım 5-6 yaşlarımda , şimdi 17 yaşındayım playstationla geç tanışmıştım fakat o zamanlar pek başaramazdım oynamayı daha sonra 12-13 yaşlarımda full sürümünü indirip aşık olmuştum oyunun kendisine .. efsane oyundur bana göre
  • Klavye kontrolü biraz zor, playstation kolu ile çok daha rahattı.

• vita da var mı bu oyun. ?
  • Yıllardır düşünüyordum Abe serisinin remake'i ne zaman yapılacak diye. Az önce torrentta gördüm. Gözlerime inanamadım. Şu an indiriyorum. Eğer gameplay'de çok değişiklik yapmadılarsa on yıldır sıkılmadan oynayabilidiğim tek oyun olacak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.