Şimdi Ara

kartalcell mikro sim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kartalcell de daha önceden mikro sim kart yoktu. Sene oldu 2015 artık kartalcell kullanıcıları orijinal mikro sim kart kullanabiliyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Avea bayisine gittim işlemleri yapmaya başladı bilgisayardan fakat sonra onay vermiyor taraftar hattı mı diye sordu ve mikro sim kart taraftar hatlarında yok dedi.

• Kartalcell ve turevlerinde mikro yok nano var,o bahsedilen normal mikrolari taraftarlara vermiyorlar.Yani ben hic alamadim bayiden

• quote:

Orijinalden alıntı: eurosim

quote:

Orijinalden alıntı: bjk_murat

Avea bayisine gittim işlemleri yapmaya başladı bilgisayardan fakat sonra onay vermiyor taraftar hattı mı diye sordu ve mikro sim kart taraftar hatlarında yok dedi.

Başka bayiye gidin yardımcı olacaktır. Çünkü Kartalcell hatları taraftar sisteminden çıkartıldı ve normal klasik Avea hattına döndü. Müşteri hizmetleri de kapandı, Kartalcell müşteri hizmetlerini aradığınızda direk Avea müşteri hizmetlerine yönleniyor.

Eğer sorun çıkartmaya devam ederlerse hiç taraftar hattı kullandığınızı söylemeyin, Avea hat kullanıyorum ve mikro sim istiyorum deyin. İşlemi Avea'nın ana bayilerinden yapmaya çalışın.

Dediğinizi uygulayacağım teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için

• Sim kartınızı her hangi bir telefoncudan kestirin, yeni sim kart çıkartmakla uğraşmayın.

Çünkü diğer her şey AVea'da sistemde yapıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarski

Sim kartınızı her hangi bir telefoncudan kestirin, yeni sim kart çıkartmakla uğraşmayın.

Çünkü diğer her şey AVea'da sistemde yapıldı.

zaten kesilmiş sim kart kullanıyorum o yüzden şebeke problemleri yaşıyorum. orijinal mikro sim kart kullanırsam düzelir düşüncesi içerisindeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eurosim

quote:

Orijinalden alıntı: bjk_murat
    zaten kesilmiş sim kart kullanıyorum o yüzden şebeke problemleri yaşıyorum. orijinal mikro sim kart kullanırsam düzelir düşüncesi içerisindeyim.

Kesilmiş kart düzgün kesilmiş ise sorun olmaz. Önemli olan chip üzerindeki ayakların telefondaki girip portları ile düzgün temas etmesi, gerisi önemli değil.

Yaşadığım sıkıntının aynısını forumdan biri daha yaşayıp orijinal mikro sim kart ile çözmüş. Avrasya mail attım mikro simle ilgili dönüş yapmadılar ben de yarın hattı turkcell e taşıyacam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.