Şimdi Ara

YENİ CLİO MU YENİ İ20 Mİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
1
Favori
31.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR MERHABA BROADWAY KULLUNICISIYDIM ACEMİLİĞİ ATMAK İÇİN ALDIM NASİPSE BU SENE İÇİNDE BU İKİ ARABA ARASINDA SEÇİM YAPMAK İSTİYORUM İKİSİDE ÇOK GÜZEL ARABALAR CLİO 1.5 YAKIT ÇOK İYİ GÖRÜNÜŞ GÜZEL İ20 1.4 DİZEL YAKIT İYİ GÖRÜNTÜ İYİ CAM TAVAN HOŞ AMA İNSANOĞLU OLARAK AZ PARAYA ÇOK SEY İSTERİZ YA HANİ ZATEN BORCA GİRİP ALACAĞIM İÇİN İNSAN İSTİYOKİ PİŞMAN OLMAYIP KESKE DEMEMEK YORUMLARINIZ ÇOK ÖNEMLİ ÇOK DEĞERLİ BENİM İÇİN İLK ARABA ACEMİLİK OLDUĞU İÇİN HİÇ TAVSİYE ALMADAN GİTTİM ALDIM AMA BU KEZ ÖNEMLİ DAHA ŞİMDİDEN ARAŞTIRIYORUM.

BENİM İÇİN ÖNEMLİ KRİTERLER

1.85 BOY VAR BU İKİSİ B SINIFI OLSADA SINIFINA GÖRE SANKİ DAHA GENİŞ GELDİ.

-YAKIT
    -KONFOR KALİTE
    -İÇ YAŞAM ALANI
    -SAĞLAMLIK ARIZA DURUMLARI
    -KULLANIM RAHATLIĞI BROADWAY GİBİ YORMASIN İSTİYORUM :)

TEŞEKKÜRLER

• close the caps lock

sonum tuvnera gibi olacak herhal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jimhendrix -- 3 Mart 2015; 20:33:28 >
  • jimhendrix kullanıcısına yanıt
    Peki
  • 2si de değil, fiesta
  • Dostum fiesta çok dar komşumda var içim sıkıldı binince.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musti1226

ARKADAŞLAR MERHABA BROADWAY KULLUNICISIYDIM ACEMİLİĞİ ATMAK İÇİN ALDIM NASİPSE BU SENE İÇİNDE BU İKİ ARABA ARASINDA SEÇİM YAPMAK İSTİYORUM İKİSİDE ÇOK GÜZEL ARABALAR CLİO 1.5 YAKIT ÇOK İYİ GÖRÜNÜŞ GÜZEL İ20 1.4 DİZEL YAKIT İYİ GÖRÜNTÜ İYİ CAM TAVAN HOŞ AMA İNSANOĞLU OLARAK AZ PARAYA ÇOK SEY İSTERİZ YA HANİ ZATEN BORCA GİRİP ALACAĞIM İÇİN İNSAN İSTİYOKİ PİŞMAN OLMAYIP KESKE DEMEMEK YORUMLARINIZ ÇOK ÖNEMLİ ÇOK DEĞERLİ BENİM İÇİN İLK ARABA ACEMİLİK OLDUĞU İÇİN HİÇ TAVSİYE ALMADAN GİTTİM ALDIM AMA BU KEZ ÖNEMLİ DAHA ŞİMDİDEN ARAŞTIRIYORUM.

BENİM İÇİN ÖNEMLİ KRİTERLER

1.85 BOY VAR BU İKİSİ B SINIFI OLSADA SINIFINA GÖRE SANKİ DAHA GENİŞ GELDİ.

-YAKIT
    -KONFOR KALİTE
    -İÇ YAŞAM ALANI
    -SAĞLAMLIK ARIZA DURUMLARI
    -KULLANIM RAHATLIĞI BROADWAY GİBİ YORMASIN İSTİYORUM :)

TEŞEKKÜRLER

Bu kadar yazıyı nokta virgülsüz yazmayı başarmışsın ,bravo ne alsan uyar sana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İ20 tavsiye ederim bayide 1 saat inceledim araci cok guzel olmus.

• 1.80 boyum var arka diz mesafesi bile koltuğu geriye çekince yeterli geliyor. Boyum tavana çarpmadı.
    İçi gayet geniş. Clio nasıl bilmiyorum ama 4 ilk çıktığında bindim ve daraldım. Heralde şimdikiler de aynıdır.

• Arkadaşlar teşekkürler cvplar için i20 benimde hoşuma gitti.Onunla ilgili kafama takılan tek şey yakıt durumu, dizel versiyonunun da fiyatı yüksek az önce 1.2 versiyonunun (6.4)lt den aşağıya düşmediğini öğrendim test videolarında.
  • ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Evet yeni farkettim;Çok iyi değilim bu konuda eleştirin bir sonraki konuda düzeltmem için uyarı niteliğinde fakat burası forum herkesin yararlanabileceği bir yer.
    Ama sana yazık ki bu forumda 3.kez konu açtım ilk msj caps lock kapat sonrada imla yok sen ne alsan olur ya zevk mi alıyosunuz arkadaşım insanları küçümsemekten eyvallah imla durumuna dikkat etmiyo olabilirim ama bu sana beni küçümseme fırsatı hor görme fırsatı vermez lütfen sen yorum yazma arkadaşım uzamasın.
  • Yeni i20 saglammi bilmiyorum ama tip onnumara olmus,ama renonun motoru daha az yakan bi.motor dye biliyorum.

• yakıt 1.5 dci de çok uygunmuş teyzeoğlu kullandı i20 de güzel araç gerçekten.
  • dün fiyat aldım
    i20 benzin otomatik 47 bin tl
    cam tavan farkı 2 bin tl

• quote:

Evet yeni farkettim;Çok iyi değilim bu konuda eleştirin bir sonraki konuda düzeltmem için uyarı niteliğinde fakat burası forum herkesin yararlanabileceği bir yer.
    Ama sana yazık ki bu forumda 3.kez konu açtım ilk msj caps lock kapat sonrada imla yok sen ne alsan olur ya zevk mi alıyosunuz arkadaşım insanları küçümsemekten eyvallah imla durumuna dikkat etmiyo olabilirim ama bu sana beni küçümseme fırsatı hor görme fırsatı vermez lütfen sen yorum yazma arkadaşım uzamasın.

Yazdığımdan bunları çıkardıysan sana yazık, duygusal günündesin heralde.

• Clio'yu kullandım iyi hoş kaçışı iyi ekonomi süper ama çok basık ve kullanışsız bir araç bana göre. İ20 sanki daha ferah geliyor.

• İ20.
  • Dizel alıcaksan eğer Renault un dci motora kendisini ispatlamış bir motor sorunsuz performanslı ve ekonomik.
    Yeni İ20 de ki dizel motoru bilmiyorum.

Otomatik alacaksan Hyundai den uzak dur 1.4. 4 ileri otomatik performans yok ve yakıtı üzer.
    1.2 EDC sınıfının en iyilerinden .
  • Yakit haric her acidan i20 derim. Yakit tuketimi olarak da arada atla deve olacagini sanmam.

• arkadaşlar ilginiz için gerçekten çok sağolun anladığım kadarıyla i20 konfor rahatlık ve ferahlık bakımından tavsiye ediliyor.Motor ve ekonomi konusunda da renault önde gibi
    ''gülü seven dikenine katlanır'' misali i20 kafama daha çok yattı.Testlerini izliyorum;test edenlerin bile direksiyonda oturuş şekilleri gözüme takıldı.Araştırmaya devam edicem.İki aracında dizel versiyonunu düşünüyorum.Eskişehir de şehiriçi kullanım da ve yılda da en fazla 3000 km yapıcak biri için dizel fazla mı maliyetli olur acaba.
  • quote:

arkadaşlar ilginiz için gerçekten çok sağolun anladığım kadarıyla i20 konfor rahatlık ve ferahlık bakımından tavsiye ediliyor.Motor ve ekonomi konusunda da renault önde gibi
    ''gülü seven dikenine katlanır'' misali i20 kafama daha çok yattı.Testlerini izliyorum;test edenlerin bile direksiyonda oturuş şekilleri gözüme takıldı.Araştırmaya devam edicem.İki aracında dizel versiyonunu düşünüyorum.Eskişehir de şehiriçi kullanım da ve yılda da en fazla 3000 km yapıcak biri için dizel fazla mı maliyetli olur acaba.

Yilda degil 3.000km 10.000 km yapacak olsaniz yine de dizel mantikli degil hocam. Bence benzinli bir arac tercih edin lpg bile taktirmayin.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.