Şimdi Ara

Serilerde Ne İdiğü Belirsiz İnsanların Takımıma Gelmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • plat serilerinde ilk defa oynadım bugün iki maçımıda kaybettim ilkinde hiçbir sorun çıkmadan lane kavgası dır küfürdür kötü birşey olmadan sakince oyun başlayıp gidip bilerek ölen nami ikincisi dia bitirmiş plat iki adc botta 0/7 gidiyor ölünce dahada ölesi geliyor ve mid top tüm lanelerün ezilmesi ve hemen ölünce junglere suç atan insanlar ben dahada strese giremem dedim çıktım. Serilerde Böyle insanlar gelmesi ihtimali artırıyormu ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilk100aslanı -- 3 Mart 2015; 16:15:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Genelde böyle oluyor. Mesela dün arkadaşla oynarken 3 maç attık 3ündede takımda bizde iyiydik 20-25dkda kazandık, arkadaş serilere girdi 2 maçtada 1-10 oynayan top-mid oyuncuları geldi. Botu ağır kazandığımız için yine kazandık ama rito seri maçlarında zorlamak için böyle eşleştirme yapıyor diye düşünüyorum.
  • Her gun ayni konular

• Seri demek elsiz kolsuz beyinsiz insanların gelmesi demek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hogcada

Her gun ayni konular

hergün aynı konuda ilk defa yaşadım varmı böyle bişey illa duomlamı girmem lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: muhammed009

quote:

Orijinalden alıntı: hogcada

Her gun ayni konular

hergün aynı konuda ilk defa yaşadım varmı böyle bişey illa duomlamı girmem lazım

Bazen duoda kurtarmıyor :)

• bunlardan kurtulmak için bir çare yok.heryerdeler maalesef.ha biz de yapmıyor muyuz,yapıyoruz orası ayrı mesele de
  • türkiye serverında adam yokda o yüzden ritonun eşleştirme sistemi serideki kişinin üst liglerle eşleşmesini sağlamak ama sorun şu ki trde üstliglerde iyi eleman az sayıda plattan sonra anca bişiler gelmeye başlıyor yoksa platta tırt
  • "Lanelerün"den sonrasini okumadim

• Bana nedense hiç olmuyor. Diamond 5 seri maçlarımı 3 winle tamamladım

• O seri olayinda bisi var ya ben anlamadim. 5-6 win streak yap cik seriye sonra gene patliyosun orda

• Elbet sende birilerinin serilerini mahvetmişsindir oyunun kısır döngüsü hak eden çıkar , hak etmeyen spamlar .
  • Bugun bende plat serisinden düştüm mid deki zed jungle master yerine tank alaydin şimdi tf tek yiyicen dedi master zede oyun yok diyip talonu feedledi

troll blitz geldi diğer maçima hiz denemesi yapmak icin girdim dedi bota gelmedi oyunun ortasinda zor ikna ederek duzgun item çikardik ama is işten geçti

bi diger maçima 4-15 bitiren ahri geldi adc hep kill saldim o yuzden kasamadim dedi skoru 4-15-2 idi bu nasil salış anlamadim

uzun lafin kisasi yalniz değilsin bu benim 3. düşüşüm seriden bu adamlarin seri macina kasten geldiği yok şans meselesi bu kimin takimina daha düzgün insanlar gelebileceği.. Win streak de yapabilirsin lose streakte..

• quote:

Orijinalden alıntı: katafaz

Elbet sende birilerinin serilerini mahvetmişsindir oyunun kısır döngüsü hak eden çıkar , hak etmeyen spamlar .

yo normal olarak ara sıra takımın kötü gelir ama inan ben ağlayan hata yapınca dahada hata yapan küfreden birisi degilim lanemde ezilsemde en iyi nasıl kurtarmaya bakarım ama takımlar gerçekten serilerde değişik geliyot

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.