Şimdi Ara

Aracınızla en fazla kaç kişi gezdiniz?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
143
Cevap
4
Favori
2.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhabalar, bazen görürüz bir arabaya doluşmuş insanları, bende merak ediyorum hangi araçlarla kaç kişi binip bir yerlere gidebildiniz. Ben başlıyayım 2000 model palio ile arkada 5 önde 2 kişi benle beraber toplam 8 kişi. Opel corsa tek kapı ile 9 kişi kucak kucaga

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bedaesoldier -- 4 Mart 2015; 17:54:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tutarsa süper cevaplar çıkar buradan

• Elantra ile 9 Kişi piknikten döndüğümüzü bilirimVites'i 2,4'e geçiremiyorduk 1-3-5 yapıyorduk
  • 6 kişi 1000 km yol gitmiştim
  • Universitedeyken hyundai getz kiralamıştık 4 kişiydik sonra gören geldi gören geldi 9 kişi denize gittik o kutu gibi arabada
  • şahinle 8 kişi maça gidip gelmiştik
  • Tempra sw ile , 12 kişi ile halı saha maçına. Gidiş neyse de dönüşte felaket bir koku vardı. Arabanın camları buğulanmıştı...

Hatta bi ara birisi gaz çıkardı. Kim olduğunu tespit edemedik ama araçtan inen ilk kişi dengesini sağlayamadı.

Hala anarız o gaz çıkaranı söylemiyor da...

• Fiat Punto ile 9 basketbolcu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartalın bagajında bol bol yolculuk yapmış nesiliz ama net sayı veremeyeceğim
  • Bir gün arkadaşın evinde kalacaz diye 8 arkadaş evlerden çıktık.
    Gel gelelim kalacağımız ev müsait olmaktan bir anda çıktı ve sokakta kaldık.sivasın ayazı.
    Arkadaşın babasının garajda on senedir yatırdığı lada samaraya dolustuk.zorlasak motoru söküp kaput icine de adam alacaz.

Gece nefes alamayip bir kalktim.arabanın her yeri sular altında kalmış camların buğusundan.
    Sadece kafami oynatabiliyordum.üzerimde iki baş 3 tane de farklı ayak vardı

Tabi zamanında ben bunu sıradışı sanırdım.şimdi ise kışın nerdeyse her gün üniversite otobüsüne biniyorum.ANLAYAMAZSINIZ

• 7 kişi 800 km yol gitmiştim. Önde benden ayrı 2 yolcu vardı. Vites sıkıntı yapıyordu bazen yol kalabalık olduğunda. Yol boş ise zaten vites ile işin yok.
  • Kangoo ile 16 kişi koye gitmistik. Anlatilacak gibi değil.

• 1.2 palio tek kapi ile 6 kisi
    Mareaya 9 kisi binmistik

• Opel vectrayla 6 yetişkin 4 çocukla tatile çıkmıştık teker yere yapışmıştı ama banamısın demiodu 170-180 kaptırıyodu

• 1'e 6 kişi bindik bir kere, birisi fenalık geçirecekti :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üniversite zamanı 206 Quiksilver tek kapı, 2 kişi bagaj + 4 kişi arka + 3 ön = 9 kişi. Bahar şenlikleriydi sanırım fotosu var bulursam eklerim.
  • 40 kişilik halk otobüsüne 100 kişi binen bi toplumuz

• 5 kisi ancak binmisizdir benim araca.

Abimin esiki c3 pluriel tek kapi aracina 6 kisi binip 500km yok gitmistik araci ben kullanmistim 120km/h ustune cikamiyordu.

• 9 kişi ile torosla düğün konvoyuna katılmıştık

• Megane 2 ye 8 kişi bindik piknikten dönüyoruz önler arkalar koyu film gece geç saatler. Ne olduysa şahincinin biri önümüzde makasa mı girdi ne oldu , arkadaşta buna korna selektör yaptı genç te kornaya abanınca bizim arkadaş iyice kornaya abandı bunlar iyice hızlanıp ileride yan durdular indiler 3 kişi sopalarla bizi bekliyorlar sözde önümüzü kesecekler Bizde yakınlaştık durduk usulca bir inmeye başladık 8 kişi en sonda 120 kg resmi güreşçi bir arkadaş indi biz daha bunlara koşarken bunlar binip kaçmaya başladı Aklıma geldikçe gülerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calamityeas -- 3 Mart 2015; 17:06:12 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.