Şimdi Ara

Samsung galaxy S5 Android 5.0 Sonrası Teknik Servis Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    samsung s5 telefonumu avedan almıştım android 5.0 güncellemesine kadar sorunsuz kullanıyordum, güncellemeden 1 hafta sonra ekran aşağıdan yukarıya doğru kaymaya başladı çok ilginç, kapat aç pili çıkar vs sonra ekran komple gitti bende yetkili servise verdim danıştek bilişim önce ekranı değiştirdiler telefonu alabilirsiniz dediler ama sonra almaya gittiğimde sorunun devam ettiğini söylediler ve bugün teslim aldım ana kartı değiştirmişler imei vs değişmiş, yanlız cihazı alırken dışını ekranı çizik vs kontrol ettim sıkıntı yok eve gelip arka kapağı açıp içine bakınca birkaç ayrıntıdan rahatsız oldum fotoğraflarıda koyacağım yanlız s5 i olan bir akadaşdan yardımcı olmasını istiyorum,
    1- içinde artık made in vietnam yazıyor önceden böyle değildi sanki
    2- ortadaki parçanın iç tarafındaki kesişim yerlerindeki parlak krom rengi boya sınırları bariz şekilde belli ki önceden böyle olmadığına eminim

sanki yetkili serviste kalitesiz malzeme kullanarak halledilmiş gibi çok rahatsız oldum, şikayet edebileceğim bir yer var mı?
    eğer s5 inin içinin kenar köşelerinin resmini atacak olan olursa çok sevinirim ve ayrıca sizin telefonlarda made in vietnam mı?

şimdi şarjı dolunca hemen güncellemeyi yapacağım tekrar sorun olursa servise

Samsung galaxy S5 Android 5.0 Sonrası Teknik Servis Sorunu Samsung galaxy S5 Android 5.0 Sonrası Teknik Servis Sorunu Samsung galaxy S5 Android 5.0 Sonrası Teknik Servis Sorunu Samsung galaxy S5 Android 5.0 Sonrası Teknik Servis Sorunu Samsung galaxy S5 Android 5.0 Sonrası Teknik Servis Sorunu Samsung galaxy S5 Android 5.0 Sonrası Teknik Servis Sorunu

• resimler biraz bulanık çıktı, orta parçadan kastım krom renkli metala benzeyen yer
  • büyük konuşmak istemiyorum ama acayipsoğudum birdaha samsungdan uzak duracağım
  • Ustad o metal kisimlar ile plastik kisimlarin birlestigi yere tutkal surmusler gibi duruyor degil mi? Sanki birsey surulmus gibi yada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim bu olay samsung'a has değil lg telefonumun ana kartı değiştiğinde ayni lekeler vardı. Seviste bulunduğum esnada değişim yapılmak için bekleyen tüm anakartlar aynı şekildeydi.arkadaşım olan servis personeline sorduğum da üretim bandından bu şekil çıktığını öğrendim. Yani sorun yok rahat ol

• Genel Müdürlüğü arayıp şikayet edin şikayetiniz den sonra samsung leveNT servisine bırakın telefonun sıfır değişimini isteyin..

• quote:

Orijinalden alıntı: cagataybas

Ustad o metal kisimlar ile plastik kisimlarin birlestigi yere tutkal surmusler gibi duruyor degil mi? Sanki birsey surulmus gibi yada.

aynen öyle, zaten o ortadaki metal olan yer de değişmiş gibi zaten metalik boyanmış plastik de önceden belli olmuyordu şimdi bariz bir şekilde boyanmış metalik olduğu belli
  • quote:

Orijinalden alıntı: nexus can

Genel Müdürlüğü arayıp şikayet edin şikayetiniz den sonra samsung leveNT servisine bırakın telefonun sıfır değişimini isteyin..

genel müdürlüğün numarası 444 77 11 den ulaşılan numaramı acaba, levent iş adresime çok yakın şu tüketici kanununu biraz inceleyim de geçerli görürlermi acaba
    cihazın garantisi devam ediyor ama derme çatma bir telefondan farkı kalmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Derin_KarayeL

quote:

Orijinalden alıntı: nexus can

Genel Müdürlüğü arayıp şikayet edin şikayetiniz den sonra samsung leveNT servisine bırakın telefonun sıfır değişimini isteyin..

genel müdürlüğün numarası 444 77 11 den ulaşılan numaramı acaba, levent iş adresime çok yakın şu tüketici kanununu biraz inceleyim de geçerli görürlermi acaba
    cihazın garantisi devam ediyor ama derme çatma bir telefondan farkı kalmadı

o numara samsung türkiyenin numarası. sizinki ithalatcı garantli sanırım.

bende zamanında bi s5 almıstım ilk once farketmedim ama sonradan baktıgımda o kısımları oyle oldugunu gordum ve benimde midem bulanmıstı ve geri sattım cihazı. benim tahminim bu cihazın ana kartını değiştirmek için o çerçevenin sökülmesi gerekiyor. O çerçeveyi soktukten sonrada yapıstırma yontemi ile monte edilmiş sanırım oraya geri...

• Biraz abartiyorsunuz ha vallaha adamlar yapsa suc yapmasa suc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackcat67 -- 4 Mart 2015; 9:41:45 >
  • başka şehirde bulunan bir arkadaşım vasıtasıyla Sanayi ve ticaret il müdürlüğünden bilgi aldım, hakem heyetinin olduğu yermiş zaten,
    durumu tespit ettirmem gerekiyormuş, başka bir yetkili servise gidip orjinal olup olmadığını tespit ettirmek gerekiyormuş bu işede teknik servislerin gireceğini sanmıyorum, sonuçta parçalar orjinal adı altında ispatlamak çok zor gibi, 444lü numarayı aradım orda servislerimizde kesinliklikle orjinal yedek parça kullanılmaktadır vietnam kore çin olabilir vs vs diyorlar ben vietnam olmasından rahatsızım dedim ama garantimiz altında vs vs bir sonuca ulaşamadım yani işi gücü bırakıp uğraşmak lazım yada bu telefondan kurtulmak bunlarla muhattap olmamak lazım, daha önce teleservise eski kullandığım telefonu (sony) yaptırmış hiç bu tarz sıkıntılarım olmamıştı, satmaya kalktığımdada aldığım paranın yarısı etmeyeceği ayrı konu da
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcat67

Biraz abartiyorsunuz ha vallaha adamlar yapsa suc yapmasa suc

adam olsun adam gibi yapsınlar, bizleride söz sahibi yapmasınlar benden uzak olsunlar ne yaparsa yapsınlar bu saatten sonra,
    telefonunun servisi teleservis vs olsaydıda oraya verseydim hiçbirşey yapılmadan 1 hafta giriş işlemi çıkış işlemi şu bu beklerdim
    burdada 3-5 günde sonuçlandı ama kenar mahelle telefoncusu gibi yani biraz hakkını vermiyor sanki

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.