Şimdi Ara

Kaliteli oyuncu mouse si önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler elim küçük olduğundan istediğim şekilde oyuncu mousesi bulamıyorum kaliteli bildiğiniz ufak elliler için mouse varmı önerirmisiniz.

• Razer orochi bakmanızı tavsiye ederim amazonda 54 dolar fiyatı vardı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• orochi iyide bütçem yok okadar g300 diolar logitech hem küçük ellilerede ideal diolar :)
  • Evet g300 senin için mantıklı bir tercih olabilir ,bütçe olarak sıkıntı yoksa razer ouroboroos da önerirdim ama g300 de iyidir.
  • G300, Orochi bunlar büyük mouse'lar.

Bilekten orta parmak ucuna el ölçülerini ve tutuş şeklini ayrıntılı açıklayabilirsen daha rahat yardımcı olabiliriz.
  • Brightmist B kullanıcısına yanıt
    Hazır konu açılmışken size sorayım, palm grip şeklinde tutuyorum ve elim 21-22 cm sizce ss rival için uygun mu?
  • Evet, oldukça uygun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brightmist

G300, Orochi bunlar büyük mouse'lar.

Bilekten orta parmak ucuna el ölçülerini ve tutuş şeklini ayrıntılı açıklayabilirsen daha rahat yardımcı olabiliriz.

ölçtüm 17 santimetre orta parmaktan bilege kadar olan ölçü ve mouse yi çapraz kullanıyorum genelde
  • Çarpraz birşey ifade etmedi, şu video'dan bakabilirsen:

• quote:

Çarpraz birşey ifade etmedi, şu video'dan bakabilirsen:

he claw tamam o şekilde işte hocam

• Clawgrip'le her türlü mouse kullanılabilir ama seninki gibi boyutu ortalamın birkaç cm altındaki ellerle ufak veya orta boyutlardaki mouse'lara yönelmek daha faydalı olacaktır.

KPM (Roccat Kone Pure Military) önericem.
  • quote:

Clawgrip'le her türlü mouse kullanılabilir ama seninki gibi boyutu ortalamın birkaç cm altındaki ellerle ufak veya orta boyutlardaki mouse'lara yönelmek daha faydalı olacaktır.

KPM (Roccat Kone Pure Military) önericem.

teşekkür ederim hocam
  • Alternatif olarak yakında çıkacak olan g303 veya yakın zamanda çıkmış olan EVGA TORQ X5'da olabilir.
    Şekillerine bir bakıp seçmeni öneririm.

CM Storm yeni Xornet v2'yi kaliteli bir sensörle çıkartırsa o da bir opsiyon olabilir tabi gelecekte.
  • dün şunu sipariş ettim http://www.amazon.com/EVGA-Customizable-Profiles-Ambidextrous-901-X1-1102-KR/dp/B00LATBSME gece 55 dolardı biraz düşmüş not: bende büyük fare kullanamıyorum
  • kinzuv2 bakabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VECT0RX

kinzuv2 bakabilirsin.

kinzu uygundur yanlız buna macro yapılıyomu yazılımı varmı yani
  • Steelseries Kinzu V3 mü logitech g300 mü yoksa siz söleyin macro programı benim için önemli bişi kesinlikle onu belirtiyim
  • kinzu v3 de pek fazla macro tuşu yok hatta 1 tane var bildiğim, g300 de daha rahat macro yaparsın ama ben g300 kullanıyorum pişmanım keşke kinzu v2,v3 alsaydım tabi oynadığın oyunlarada bağlı.
  • VECT0RX kullanıcısına yanıt
    skill special force 2 oynuyoruz hocam
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.