Şimdi Ara

Tinder ücretli üyelik sistemi ile ekstra özellikler sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Tinder ücretli üyelik sistemi ile ekstra özellikler sunuyor

"Partner bulma" uygulaması Tinder'a yeni ücretli üyelik sistemi eklendi. Tinder kriterlerinize göre kişilerin sıralandığı bir uygulama, beğendiğiniz ve beğenmediğiniz kişileri seçerken iki tarafında birbirini beğenmesi durumunda iletişim kurmalarına imkan sağlanıyor.

Kısa sürede büyük indirilme sayısına ulaşan uygulamada reklam bulunmuyordu ve bu da uygulama geliştiricilere gelir konusunda problem yaşatıyordu. Görünen o ki geliştiriciler reklam koymak yerine ücretli üyelik sistemini uygulamaya entegre etmeyi daha doğru bulmuş.

Beğenebileceğiniz partner sayısına kısıtlama getirilirken kullanıcıdan daha fazla kişiyi beğenebilmesi için 12 saat beklemesi yada Tinder Plus üyeliği alması isteniyor. Tinder Plus üyeliği alanlara ayrıca yanlışlıkla geçtikleri kişiye geri dönüp yeniden değerlendirme imkanı da sunuluyor. Ücretli üyelik satın almak isteyenler için aylık 9.99 dolar fiyata sahip.

Ancak İngilterede üyelik 28 yaşından ufaklara ve büyüklere farklı fiyatlarla sunuluyor. 28 yaşının altındakilerin aylık 3.99 İngiliz Sterlini ödemesi istenirken 28 yaşından büyüklerin aylık 14.99 İngiliz Sterlini ödemesi isteniyor. Bunun dışındaki ülkelerde ise dolar kuru baz alınarak tek fiyat sunuluyor.

• turkiye'de kullanmak sacma. bir girdim kadin kocasiyla ve cocuklariyla cekilmis foto koymus. t.c nickliler havada ucusuyor. ne oldugunu bilmiyorlar tabi. illa her bir halta girin zaten hic eksik kalmayin facebook, twitter, instagram hepsine uye olup igrenc bebelerinizi yediginiz ictiginiz yemekleri koyun hepsi ayni. internet degil mi? uye olunan bi seyse mutlaka girin ve bu dediklerimi yapin. ne oldugunu anladiysaniz da girin uye olun size ok diyenlere iyy abaza deyin. bosuna insanlarin vaktini alin. neyse kac para ulan bir tinder?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi positroN -- 3 Mart 2015; 15:43:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: positroN

turkiye'de kullanmak sacma. bir girdim kadin kocasiyla ve cocuklariyla cekilmis foto koymus. t.c nickliler havada ucusuyor. ne oldugunu bilmiyorlar tabi. illa her bir halta girin zaten hic eksik kalmayin facebook, twitter, instagram hepsine uye olup igrenc bebelerinizi yediginiz ictiginiz yemekleri koyun hepsi ayni. internet degil mi? uye olunan bi seyse mutlaka girin ve bu dediklerimi yapin. ne oldugunu anladiysaniz da girin uye olun size ok diyenlere iyy abaza deyin. bosuna insanlarin vaktini alin. neyse kac para ulan bir tinder?

Haklı , arkadaşlara engel olmayalım lütfen arkadaşlar.
  • quote:

turkiye'de kullanmak sacma. bir girdim kadin kocasiyla ve cocuklariyla cekilmis foto koymus. t.c nickliler havada ucusuyor. ne oldugunu bilmiyorlar tabi. illa her bir halta girin zaten hic eksik kalmayin facebook, twitter, instagram hepsine uye olup igrenc bebelerinizi yediginiz ictiginiz yemekleri koyun hepsi ayni. internet degil mi? uye olunan bi seyse mutlaka girin ve bu dediklerimi yapin. ne oldugunu anladiysaniz da girin uye olun size ok diyenlere iyy abaza deyin. bosuna insanlarin vaktini alin. neyse kac para ulan bir tinder?

Üstad sağlam gömmüşsün ama haklı sebeplerin var lâkin yapacak bişey yok ne yazık ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

+14748585858574324

• Uzun süredir kullanıyorum merakdan plus aldım.

biraz dünyaya açıldım . Günde 30-40 eşleşme alıyorum. Boşuna Türkiyede yaşıyoruz :D
  • qkhnk Q kullanıcısına yanıt
    10 liraya bende plus aldım :)yalnız bir sorum var lokasyonu değiştirip örneğin ingiltrede birkaç profil beğendim sonra tekrar konumuma döndüm.tekrar ingiltereye dönünce beğendiğim profiller duracak mı ya da profilim sürekli farklı lokasyonlarda gözükecek mi ?
  • Bu kadar mı acınacak durumdasınız?

Partner bulma nedir ya?

Ne günlere geldik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BARIŞ55 -- 16 Mart 2015; 15:51:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orsa1

10 liraya bende plus aldım :)yalnız bir sorum var lokasyonu değiştirip örneğin ingiltrede birkaç profil beğendim sonra tekrar konumuma döndüm.tekrar ingiltereye dönünce beğendiğim profiller duracak mı ya da profilim sürekli farklı lokasyonlarda gözükecek mi ?

Evet gözüküyor :D

Eğlence işte beğenilmek güzel birşey :D
  • Bu tip uygulamalarda ilk kullananlardan olmak önemli. Tinder için iş işten geçti bizim ülkemizde.

• positroN P kullanıcısına yanıt
    Bizde böyle şeylerin hiç tadı yok, tamamen haklısın.

Yalnız o "iğrenç bebelerinizi" lafın olmamış, kızgınlıkla yazdın varsayıyorum.
  • tinder plus aldım ama bir türlü yükleme olmuyor nasıl plus olunuyor.

• quote:

"İğrenç bebeklerinizi" ne demek? Arkadaş sinirle yazdin demiş de söz ağızdan bir kere çıkar haberin olsun.

• tanimadigim insanlarin itici bebeklerini begenmek zorunda miyim? ozellikle tek gecelik iliski aranan programda. ne olacak kufur mu ettim? dovecek misiniz?
  • quote:

tanimadigim insanlarin itici bebeklerini begenmek zorunda miyim? ozellikle tek gecelik iliski aranan programda. ne olacak kufur mu ettim? dovecek misiniz?

Evet, ekrandan çıkar döverim. Bu zihniyetle gitmeyin manasına dedim de isteyen istediği gibi anlıyor, ne güzel dünya.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • o zaman sizi soyle alalim:

Tinder ücretli üyelik sistemi ile ekstra özellikler sunuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi positroN -- 13 Temmuz 2015; 19:03:30 >
  • aynı sorun bende de var ..tinder plus aldım yüklemiyor.bilgisi olan arkadaş var mı?

• benim abonelik paketi var 1 aylık diye üye olmuştum
    ama bilgi vermeden otomatik yenileme yapmışlar
    şimdi nasıl iptal yapılır bilmiyorum
    çok fazla ayarlar listesi vs birşey göremiyorum
    yardımcı olun lütfen

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.