Şimdi Ara

efsane yayıncı denen low

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben bu kadar gerizekalı bir insan görmedim maç boyunca fidd maın benım bılmem kac oyunum var diyip durdu kda sı 5 9 aldı janna ölümüne feedledi daha önce 2dk izlemiştim aptal olduğu belliydi ben bu kadar yeteneksiz insan görmedim şu boost ları izlemeyin prim yaptırmayın lütfen ty

efsane yayıncı denen low
    not: sinirle yazıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jacobıan -- 3 Mart 2015; 2:30:56 >

• kim ki bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eser.

kim ki bu

feedleyerek parayı kıran bi gerizekalı streamer
  • Köylü pis çingenin teki

Geçen izledim bir el oyunu 30 kere sattı fizle 1 v 1 girdi fiz bunu kesti taba bastı tepkisi aynen şu "Fizz abi shen şhaqa mısnn yeaa .s Ad fizz ne olum mal mısınız .s "

İzleyenin beyninden şüphe ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim anlamadığım bu adam lig yükseliyor bu oynayışla

• Konuşmasından belli sorunlu

• Aynı şekil benim maçımada geldi.Başkası fp'den fizz aldı jungle'ım dedi fizz jungle'mı olur diye etmedigi laf kalmadı.Oyunda ad fizz'mi olur bilmem ne flame'ci lowun teki bu şahıs.
  • Sorunlu musunuz lan ? Bunu izleyebilenler varmış, 5 dk dayanamadım o konuşma tarzına
  • Hard low

• nasıl lig yükseliyor la bu ?
  • sadece oyunlarına bakın her şey açık zaten 10 mac 10-1 gibi skorlarla boostlanmış diğer bütün maçlar feed Challenger olacakmış o beyni ile

• Yeteneksiz,gereksiz,aptal boosterın teki.Bugun geldi fiddle oynadı,herkesi feedledi oyunu sattı gitti ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaknafeinss

Yeteneksiz,gereksiz,aptal boosterın teki.Bugun geldi fiddle oynadı,herkesi feedledi oyunu sattı gitti ..

kardeş adam boost değil fakat nasıl yükseliyor çözemedim sadece SADECE fiddle oynayabiliyor ama yok.bu oynayışla golddan yukarı çıkamaması gerekyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: bildircan

quote:

Orijinalden alıntı: zaknafeinss

Yeteneksiz,gereksiz,aptal boosterın teki.Bugun geldi fiddle oynadı,herkesi feedledi oyunu sattı gitti ..

kardeş adam boost değil fakat nasıl yükseliyor çözemedim sadece SADECE fiddle oynayabiliyor ama yok.bu oynayışla golddan yukarı çıkamaması gerekyor

Abi boost olmamasi imkansiz ne ping dinliyor ne adam akilli bi is yapiyor.yani bu adam bu oynayisla boost olmadan cikamaz

• Ben de de her heronun tr birincisi ekli olup duo girsem bende yukselirim o adamlar taşıyor oyunu zaten

• Geçen bakıyım dedim elo boost gibi bişey geçti yayında

• Vasat o herif ya
  • 1 levelden çelincıra hesap kasıyor her yayında duo var kendini boostlatıyor. Ayrıca geçen yayında adamın arkasına ulti attı ''of manyaq ulti teqq teqq'' falan dedi.
  • Ben bi kere baktm bidaha bakamadim xD copun teki

• İnanın bana bunu izleyeceği ne oxi izlemeyi yeğlerim tabi oxiyide sevme m ayrı mesela . hele konuşması yok mu gredyz denen çingene 1 bu 2

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.