Şimdi Ara

Sizin Maç Senaryonuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Dakika 16 Emenike sonunda golle tanışır.

Golden sonra 3 net gol pozisyonu kaçırırız.

İlkyarı böyle biter.

Dakika 55 civarında gsli bir oyuncu 2. sarı karttan kırmızı kart görür.

baskıyı iyice arttırırız. 61. dakikada Sow 2. golü atar. durum 2-0

gs 10 kişinin verdiği moral bozukluğuyla iyice oyundan düşer, ortasahayı geçmekte zorlanır.

maç tek kaleye döner ve sahneye beklenen yıldız Diego çıkar.

Ligdeki ilk golünü atar ve skor 3-0 olur. Dakika 84.

Hakem maçın sonuna uzatma vermez, 90. dakikada maçı bitirir.

Hayırlı olsun puan farkı 1.

• iki takım da maça kontrollü başlar. karşılıklı top kayıplarıyla 10 dakika geçer.
    ardından fenerbahçe ev sahibi avantajıyla rakip sahada kamp kurar. galatasaray kontralarla karşılık verir. ilk 30 dakika golsüz geçilir.
    galatasaray top çevirmeye başlar. ilk yarı sonuna kadar bir gol gelir ve şok yaşayan fenerbahçe şuursuz ataklar yaparak ilk yarının sonunu görürüz.

ikinci yarı fenerbahçe hızlı başlar. 60. dakikaya kadar durum 1-1 olur. ardından fenerbahçe saldırmaya devam eder. galatasaray kontra ataklarla cevap verir. işte kestiremediğim şey son 10 dakika. burada maçın yıldızının belirleneceğini düşünüyorum. son 10 dakika kendini gösteren futbolcu takımını da kurtarır maçı da.
    skor 1-2 ya da 2-1.
  • Gerçekte olan,

Emenike ilkyarı forvette oynar. Boş kaleye vuramaz. İkinci yarı kanata geçer, pas verecek yerde 3 kişinin arasına girer. Pas verilmeyecek yerde müthiş top kaptırır.

Sow yine abdestini yanlış alır ve her vurduğu direk veya çizgiden döner.

Kuyt koşar, iyi koşar, güzel koşar.

Volkan yürekleri hoplatır. Top kontrol becerisi ile bizi sınar.

Ortasaha Meireles-Topal-Selçuk olur ve ofansif ortasahada Şahiniesta oynar. Kafa topuna çıkarken Emenike'yi de sakatlar.

Diego 80'de girer. Birşey yapamayınca forumda "ZAA BALOOOOON ÇAAAL KEKE ÇAAAL" havası yaşanır.

Gökhan herkesi geçer boş kaleye sut çekemez.

Caner ve Emre birini döver.

İsmail Kartal maçaonu oynanan oyundan memnunum der.

Gece Ahmet Çakar " Cüneyt Çakır istifa edeceksin" der, ve ROK "Haydaaaaaooaooaoaooaa" çektikten sonra,

KAPANIŞ.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kuyt Koşar, İyi koşar, güzel koşar
  • Ya 0-0 biter ya da 1-0 fener alir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aykut Çıkabilir

Gerçekte olan,

Emenike ilkyarı forvette oynar. Boş kaleye vuramaz. İkinci yarı kanata geçer, pas verecek yerde 3 kişinin arasına girer. Pas verilmeyecek yerde müthiş top kaptırır.

Sow yine abdestini yanlış alır ve her vurduğu direk veya çizgiden döner.

Kuyt koşar, iyi koşar, güzel koşar.

Volkan yürekleri hoplatır. Top kontrol becerisi ile bizi sınar.

Ortasaha Meireles-Topal-Selçuk olur ve ofansif ortasahada Şahiniesta oynar. Kafa topuna çıkarken Emenike'yi de sakatlar.

Diego 80'de girer. Birşey yapamayınca forumda "ZAA BALOOOOON ÇAAAL KEKE ÇAAAL" havası yaşanır.

Gökhan herkesi geçer boş kaleye sut çekemez.

Caner ve Emre birini döver.

İsmail Kartal maçaonu oynanan oyundan memnunum der.

Gece Ahmet Çakar " Cüneyt Çakır istifa edeceksin" der, ve ROK "Haydaaaaaooaooaoaooaa" çektikten sonra,

KAPANIŞ.

True story

• Fenerbahçe olduğu yerde yan pas yapar maç 0-0 biter, oyun çok duracağından da maç sonu kimse hiçbir oyuncuyu futbolundan dolayı eleştiremez

• GS nin gol yemediği maç yok, FB nin kesin golü var.

Eğer 1-0 dan sonra İsmail Kartal ikili averaj bende diye düşünür takımı Alves kırmızı yediğindeki gibi geriye yaslarsa o zaman ikinci , üçüncü golü yakalamak için fırsatı da doğar. GS zaten kapalı savunmaları açamıyor.

Bu sefer Snijeder e de önlem alınacaktır. İlk maçta adam elini kolunu sallaya sallaya geldi bi tane bile FB li baskı yapmayı akıl edemeyince o da rahat rahat şutlarını çekmişti, golü atmıştı. Bu sefer ciddiye alacaktır, belki markaj bile verebilir Snijder de çalım özelliği olmadığı için zorlanacaktır.

Gelelim ikinci senaryoya:

FB gol için yüklenir ama bonkörce pozisyonları harcar ve maç 0-0 giderse, TS maçı gibi komple yüklenmeye başlarsa işte o zaman GS nin maçı kazanmak adına bi şansı olabilir.

NOT: Neden sadece FB baskısından bahsediyorsun demeyin, başkanı dün dinledim kazanmak zorunda olan biz değiliz FB diyor. Bu demek ki defans yapacaz ve 1 puana yatıcaz, kontradan atarsak atarız. En son Gerest kazanmak zorunda değiliz dediğinde Kadıköy de hüsrana uğramıştık.

• 2-3 gündür 89. dkda penaltıdan atacagımız golle 0-1 kazanacagız gibi hissediyorum hadi hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flakee17

2-3 gündür 89. dkda penaltıdan atacagımız golle 0-1 kazanacagız gibi hissediyorum hadi hayırlısı

Maç 0-0 giderken 89.dakikada penaltı kazanırsak o maç en az 130.dakikada biter
  • hayallar 3-0

gerçekler

Sizin Maç Senaryonuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

quote:

2-3 gündür 89. dkda penaltıdan atacagımız golle 0-1 kazanacagız gibi hissediyorum hadi hayırlısı

yanlış. o maç bitmez, tatil olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Métropol

quote:

quote:

Daha iyi. 0-3 alırız hükmen

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Métropol

quote:

quote:

Daha iyi. 0-3 alırız hükmen

o dakikada penaltı çalacak hakem türkiyede yok

• O sene bu sene.

• quote:

quote:

Olmaz bişey

• Maça Fenerbahçe hızlı başlar.

20 . dk geçilirken oyunun temposu düşer.

70 dakika esneye esneye maç seyrederiz.

Derken bie frikik kazanır Galatasaray. Sneijder vurur ve gol atar. Dakika 90 1-0 öne geçer Galatasaray. Ve maç böyle,,

.
    .

.

.

.
    .

Bitmez tabiki....Fenerbahçe son iki dakikada iki gol atar. Ve gelenek devam eder.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.