Şimdi Ara

Upload hızlarımız bu ay içinde artması lazım (artmadı) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
382
Cevap
2
Favori
16.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SkyTech74

Maalesef dediğiniz gibi.En az 5 mbit lazım.En fazla 10 mbit gördüm ben upload'ı paket olarak.Gerçi oda saatli.

1.80 Mb upload ile 1200 bitrate 480p 30 fps AAC 96 Kbps stereo audio yayın yapabiliyorum online oyunlardada ping süresine pek etkisi olmuyor ancak hattın stabilitesini tabii ki etkiliyor ancak yayının kalitesi çamur gibi oluyor tabii ki. Online olmayan oyunlarda aynı ayarda 1500 bitrate veriyorum ve idare eder-orta kalitede yayın yapabiliyorum. Anlatmak istediğim şey; elimizdeki imkanlar dahilinde bir şekilde yayın yapılabiliyor ancak devamlı izlenebilecek, stabil ve hattın stabilitesini etkilememesi için en az 3,5 Mbit upload hızı şart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salimania

16mbit internetim var, pek bi upload hızının artıcağını sanmıyorum.Şuan bile 0.68 falan.

olayın fiber ve hiper kullananlar için geçerli olduğu 1000 defa konuşuldu zaten. adsl'de upload arttırımı mümkün değil.
  • Diğelim ki sen internet hizmeti veriyorsun. Müşteri sana 70 TL veriyor sen dandik internet veriyorsun. Müşteride şikayet etsede hep senden alış veriş yapıyor 2005 den beri (on senedir)senden alış veriş yapıyor. Şikayet ediyor mızmızlanıyor ama sana tıpış tıpış 70 TL yi her ay veriyor. Bu hizmeti veren biri olarak bişi yapman gerekmez dimi. Nasılsa müşteri sana alışmış.

Tamam alt yapı olarak Telekoma mecburuz. Bari TTNET olmasın başka servis sağlayıcılarından alış veriş yaparak çok az da olsa TTNET gelirlerini azaltmak mümkün. Hiç bişi yapamıyorsak bari TTNET dışı servis sağlayıcılarını kullanalım.
  • Uydunet' te ne sorun varmış? Uydunet' teki memnun müşteri sayısı, memnun olmayan sayısının çok çok üzerindedir. Test etmeden peşin hüküm vermemenizi tavsiye ederim.
  • Uydu net mi var.. Atla hemen..
    Biz buralarda TTNET ADSL ye mahküm uz ama inat başka servis sağlayıcı kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiesTorN

6 ay içinde dendiğine göre 6. ayda haber çıkmazsa o zaman yalan oldu diyebiliriz...

Haziran da bitti, yalan oldu artık herhalde
  • eğer bir şekilde türk telekom alt yapısına mahkum olup, başka tercih şansım olmasaydı ve sorun yaşasaydım muhtemelen vandalism yapıp etraftaki türk telekom haberleşme cihazlarına zarar verirdim. büyük konuştum ama bunu yapardım. kimse benim haberleşme hakkımı elimden alamaz. malesef ülkemizin genetik pasifliği var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

quote:

6 ay içinde dendiğine göre 6. ayda haber çıkmazsa o zaman yalan oldu diyebiliriz...

haber martta geldiğine göre 6. ay eylül oluyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BJK

quote:

haber martta geldiğine göre 6. ay eylül oluyor.

Bazı yerlerde yılın 6. ayı diyor, ben gene de sanmıyorum.
  • YAV HE HE DİYORUM BAŞKA BİR ŞEY DEMİYORUM.
  • GoldPunch kullanıcısına yanıt
    Onca zaman fibernet bekledik şimdi de upload bekleyeceğiz ha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Onca zaman fibernet bekledik şimdi de upload bekleyeceğiz ha.

Öyle gibi.
  • Bir cacık olmaz görende ülkenin altyapısı değişiyor sanıcak alttarafı santralden uploadları yükselteceksin anlamadığım bizim ülkede bir karar niye 1 günde uygulanmıyor onu merak ediyorum.
  • Bukadar doğru konuşma hocam sonra forumdan gene uzaklastırma alırsın bak demedi deme
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Ben hâlâ fiber bekliyorum 3 4 mbit download var

• Furkan.Akbekmez F kullanıcısına yanıt
    Haklısınız
  • Bu ttnet adamı deli eder her ay 80 tl ver upload hızı 2 bile tam değil

• bozcan kullanıcısına yanıt
    Çok şükür biz o sorunlardan kurtulduk hocam. Darısı başınıza inşallah.
  • Hala bir gelişme yok.
  • bekleyin belki yükselir
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.