Şimdi Ara

Volvo t4 motoru kaldırdı mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Volvonun v40 ve s60da gördüğüm t4 motoru (1.6, benzinli,180bg) fiyat listesinde ve araç özelliklerinde göremiyorum.
    Şaşırdım işin açığı. Bilgisi olan var mı, farklı birşey mi gelecek vs diyerek?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ford , ayni sekilde 1.6 T kaldirip, ayni gucte yeni nesil 1,5 ecoboost getirmisti.Volvo da da aynisi olacaktir muhtemelen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdf

Merhaba,
    Volvonun v40 ve s60da gördüğüm t4 motoru (1.6, benzinli,180bg) fiyat listesinde ve araç özelliklerinde göremiyorum.

t4ler 1.9 200 bg civarı değil mi?
  • Mcuk kullanıcısına yanıt
    T4 ler 1.6 180hp PSA motoruydu. Volvo PSA nin ecoboost u yerine kendi gelistirdigi 3 silindir benzinli motorunu kullanicak. Yanlis hatirlamiyorsam 2016 veya 2017 yilinda kullanima baslayacakti.

• hocam benim kafam eskilere gitmiş s40da bilirsiniz 1.9 motor vardı 200bg civarı o t4 sanmıştım da yeni nesilde de sizin dediğiniz gibiymiş
  • quote:

Merhaba,

Hocam bunu bende farkettim 1-2 hafta önce falan artık hiç t4 motor yok volvo ürün gamında bi ara da t3 vardı o da artık gelmiyor sanirsam yeni bir motor gelecek yada distiribitor getirmiyor

• volvo 2015 yılında t4 180hp motor ile d2 115 hp motorda manuel vitesi kaldırdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mcuk

quote:

Merhaba,

bu motor benim 2000 model s40 ta var
    araç davranışlarımı değiştirdi
    98 clioda tedirgin sürerken t4 agresif yaptı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BatuKır -- 3 Mart 2015; 20:02:40 >
  • Pxshadowz P kullanıcısına yanıt
    Yani düzgün bir benzinli motoru yok şimdi Volvonun. 2 litre 245 bg görünüyor sadece. Ilginç bir yaklaşım olur 2016, 2017 ye kadar..

• quote:

Orijinalden alıntı: BatuKır

quote:

Orijinalden alıntı: Mcuk

quote:

Merhaba,

bu motor benim 2000 model s40 ta var
    araç davranışlarımı değiştirdi
    98 clioda tedirgin sürerken t4 agresif yaptı

hocam inanılmaz bir motor bana göre tam bir şaka makinesi kondisyonlu bir makine bulunursa binilebilir aslında.
  • 10.000 bakımı için gittiğim bayiide, yazın 1.5 benzinli motorların geleceğiydi.

• Kendi 1.5 motorları gelicek.
  • Thomassee kullanıcısına yanıt
    Şimdi Ford motoru diye biliyorum, en azından dizeller, fikriniz var mı?

• bdf B kullanıcısına yanıt
    Şu anki eski Pug/Ford.

Yeni motorlar hepsi 1.5 olucak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.