Şimdi Ara

Milli Takım İlk 11 i böyle olmalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ofansif orta saha yokluğunda Arda ortada oynasa mesela,takım defansif olarak zayıf kalır mı ? Aslında Nuri Şahin var ama bu sefer Gökhan Töre ya da Hakandan biri oynamaz

Zaten Hakan ilk 11 de olmaz ama ben yinede yazdım.

• O kadar mobilden uğraşarak emek verdik bir kişı bari yorum yazsaydi iyiydi :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serdar aziz kim la.Nerde oynuyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Volkanın ne işi var orada. Arda solda hakan ortada daha düzgün olur.

• serdar aziz i at yerine ersanı koy. volkandan kastın herhalde volkan babacan. o kalsın. hakan ile ardanın yerini değiştir. ortasahada alternatif bolluğu var. rakip takıma göre ayarlanır. seninki ofansif olmuş biraz. hollanda karşısında selçuk-topal oynamalı bence.
  • Arda-Hakan yer değişikliği ve Mehmet yerine Selçuk olursa iyi olur. Aynı zamanda Serdar yerine Ersan olursa ve ikinci yarı Olcay, Volkan Şen ve Pektemek girerse milli takım olur.
  • Nuri>ekici, toprak>>>>>>>>serdar aziz

• Aman tehlikeli kadro mazallah pas vermedi diye Gökhan Töre birilerinin topuğuna sıktırabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilion@

Volkanın ne işi var orada. Arda solda hakan ortada daha düzgün olur.

İ.B.B kalecisi Volkanı yazmış olabilir. Diyelim ki Fenerbahçe Kalecisi Volkanı yazdı ne sakıncası var. Tamam Volkanı sevmeyebilirsiniz ama gerçekçi olalım şu an Fenerbahçeli Volkan dışında Milli Takım kalesini koruyabilecek kaç kaleci var.

Kimi insan vardır onlarla olmaz ama onlarsız da olmaz. Volkan bu tür insanlar dan. Biz Fenerbahçe taraftarların çoğu Fenerbahçe de kaleye artık Mert geçsin diyoruz ama gol yemediği maç yok. Çok kötü oynamıyor ama her maç en az 1 gol kalesinde görüyor.

Son iki maç Volkanı mumla aradık. Milli Takımda da benzer şeyler kaç defa oldu. Volkan oynamasın dendi yerine başka kaleciler oynadılar ama Volkan'ın en kötü halini bile arattılar. Kabul etmek zorundayız ki en iyi yerli kaleci Volkan.

İstediğimiz kadar kızalım veya ondan nefret edelim o olmadığı zaman daha büyük problem oluyor. Varlığı yaptığı hareketler yüzünden problem yaratıyor yoklu ise çok daha kolay gol yendiği için problem oluyor.

S sakatlanmasa Onur en iyi kaleciydi diyebilirsiniz ama onu da Milli Maçlarda gördük.

Volkanın yokluğunu hem Fenerbahçe hem Milli Takım her zaman hissetmekte.

•  Milli Takım İlk 11 i böyle olmalı

Oğlum o değil de bizim 11 baya iyiymiş lan şaka maka Saçma sapan fantazileri bırakıp böyle bir kadroya dönmeliyiz en kısa zamanda.
  • 4-2-3-1 :

Tolga,gokhan gonul,semih,egemen,caner

Selcuk,mehmet topal

Arda,hakan calhanoglu,gokhan tore

Burak

• quote:

Orijinalden alıntı: Petyr Baelish

Oğlum o değil de bizim 11 baya iyiymiş lan şaka maka Saçma sapan fantazileri bırakıp böyle bir kadroya dönmeliyiz en kısa zamanda.

Bu kadro cok iyi yedeklerede volkan sen ekici selcuk alper cenk semih kaleci olrakte cenk veya harun ikiside formda

• quote:

Oyuncular inanırsa Hollandayı yeneceğimizi düşünüyorum ,

kadro hep değişmese bu takım gerçekten iyi..hatta yedeklerde kötü oyuncu bile yok yazmadım onları,takım kimyası oluşması için aynı 11 in oynaması lazımdı,her maç farklı kadro çıktı galiba..

Tam bilmiyorum ama Alman milli takımında değilse İlkay Gündoğanda kadroda olması gereken oyuncu

• quote:

Orijinalden alıntı: Bursaspor.16

quote:

Oyuncular inanırsa Hollandayı yeneceğimizi düşünüyorum ,

kadro hep değişmese bu takım gerçekten iyi..hatta yedeklerde kötü oyuncu bile yok yazmadım onları,takım kimyası oluşması için aynı 11 in oynaması lazımdı,her maç farklı kadro çıktı galiba..

Tam bilmiyorum ama Alman milli takımında değilse İlkay Gündoğanda kadroda olması gereken oyuncu

ılkay almanyada hocam ılkay gelse ne olacak nerde oynatacan adamı on lıbero desen topal nuri selcuk var bızım burak'ın yerıne mevlut erdıng var kadroumuz suan avrupada 16'ya gırecek kapatisede ama fatih terimin bu gaz oyunuyla 56 sıradayız malesef

• Ülkenin forveti Burak, ey yavrum ey.
  • CENK
    GOKHAN OMER EGEMEN CANER
    TOPAL NURI
    HAKAN
    TORE ARDA
    BURAK

• quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

quote:

Orijinalden alıntı: anilion@

Volkanın ne işi var orada. Arda solda hakan ortada daha düzgün olur.

İ.B.B kalecisi Volkanı yazmış olabilir. Diyelim ki Fenerbahçe Kalecisi Volkanı yazdı ne sakıncası var. Tamam Volkanı sevmeyebilirsiniz ama gerçekçi olalım şu an Fenerbahçeli Volkan dışında Milli Takım kalesini koruyabilecek kaç kaleci var.

Kimi insan vardır onlarla olmaz ama onlarsız da olmaz. Volkan bu tür insanlar dan. Biz Fenerbahçe taraftarların çoğu Fenerbahçe de kaleye artık Mert geçsin diyoruz ama gol yemediği maç yok. Çok kötü oynamıyor ama her maç en az 1 gol kalesinde görüyor.

Son iki maç Volkanı mumla aradık. Milli Takımda da benzer şeyler kaç defa oldu. Volkan oynamasın dendi yerine başka kaleciler oynadılar ama Volkan'ın en kötü halini bile arattılar. Kabul etmek zorundayız ki en iyi yerli kaleci Volkan.

İstediğimiz kadar kızalım veya ondan nefret edelim o olmadığı zaman daha büyük problem oluyor. Varlığı yaptığı hareketler yüzünden problem yaratıyor yoklu ise çok daha kolay gol yendiği için problem oluyor.

S sakatlanmasa Onur en iyi kaleciydi diyebilirsiniz ama onu da Milli Maçlarda gördük.

Volkanın yokluğunu hem Fenerbahçe hem Milli Takım her zaman hissetmekte.

Volkanın 1 tane milli damga vurduğu maç hatırlamıyorum ben emek abi. Ne euro 2008 nede diğer elemeler. Onur gayet uygun sadece 1 maç kötü oynadı dersek volkanın birçok fahiş hatasını gösterebiliriz. Ayrıca serdar yerine ömer toprak daha uygun Olur. volkanın kulüp ile milli takım performansı arasında çok fark var. Volkanın şimdiye kadar hiçbir milli maçta eksikliğini hissetmedim volkan babacan kaleye geçtiği zamanlar dışında. Kulüpteki performansını veremiyor. Zaten son brezilya maçında yediği golleri ve oyundan çıkışını görmek yeterli son performansı için. Uluslararası arenada vasat kalıyor. Yaşı da geldi seneye 1 yaş daha yaşlanacak eldivenleri onura verme vakti geldi.fener mumla arayabilir ama milli takımda yerini fazlasıyla dolduracak adamlar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-01827C3F7 -- 3 Mart 2015; 14:48:05 >

• Çift forvet. Gökhan Töre gibi kanatta oyun kurabilen, Umut gibi pres yapıp rakip rahatsız edip hemde iyi kafacı varken 4-2-31 neden oynarız anlamıyorum. Hatta Arda bile sol kanatta oyun kuruyor eskisi gibi olmasada.
  • Tolga
    Şener Ömer T. Koray G. Caner
    M.Topal
    Ekici Çalhanoğlu
    Töre Arda
    Burak

formsuz selçuktan, güçsüz ve sakar semihten, milli takımda top oynamayan GG'den, olcay şahandan sıkılmadınız mı?
    Not: GS
  • şu formuyla mehmet ekici ilk 11 başlamazsa bizim için milli takım bitmiştir.

gerçi serkan balcılar egemenler çağrılmadı zamanında bizde..ekici de çağrılmaz..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.