Şimdi Ara

Süperonline ve üç maymun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    20 gün önce TSO'yu internet başvurusu için aradım. Yalın adsl alacaktım, bana aynı günün akşamı servis elemanları evinize gelecek ve internetiniz hazır olacak dendi. Daha önceki tecrübelere dayanarak en az 2-3 gün süreceğini umut etmiştim. Aradan 4 gün geçti türk telekomdan geldiler altyapıya baktılar. Tabi bu sırada işlemlerin halledilmesi için sıkı bir telefon trafiği vardı. Başvurudan 13 gün sonra TSO'dan gelen eleman modemi verdi. Tabii internet gelmiyordu. Huawei modem şebekeye erişilemiyor diyordu. Eleman hem türk telekom hem de superonline'a arıza kaydı bıraktıp gitti. Aradan 4 gün geçti. Gelen giden yoktu. TTNET'i aradım biz bakmıyoruz Türk telekoma gidin dediler. Türk Telekom'u aradım, biz telefon hizmeti veriyoruz siz TTNET'e gidin dediler. Arıza kaydı için TSO'yu aradım çıkan ilk eleman internetimizin eve kadar geldiğini ama arıza kaydı açık olduğu için aktif olamadığımızı söyledi. Arıza kaydını iptal edelim dedi. Tamam dedim. 7 iş günü içinde iptal edilecek falan dedi. Bir daha aradım. Aslında az önceki elemanın yanlış yaptığını Elemanın eve gelmesi gerektiğini söylediler. Ama sıkıntı TTNET'teymiş. Onlar sistemden beni aktif hale getirebilirlermiş.
    Bu ve bunun gibi onlarca konuşma geçti. Sonuç olarak ne TTNET ne TSO birbirinden haberdar. O kadar ki TSO'nun MH elemanları üç maymunu oynuyorlar. Birinin yaptığından öbürünün haberi yok. Hangi şirketi arasam sıkıntının kendilerinde olmadığnı söylüyor. Her elemanda farklı bir çözüm sunuyor. Bekleyin diyorlar, ama ne gelen var ne giden. Çok sıkıntılı bir sürece döndü. Lütfen yardım edin.

Not: Twitter superdestek'e twit atıldı sonuç gelmedi.

• Mübarek öyle yazmışsınki dediğini anlamadım ttnet ne alaka zatn süperonlineda.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.