Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ M4 AQUA | ANA KONU | ★ (277. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.885
Cevap
57
Favori
266.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RavenoLL

Arkadaşlar az önce bu şekilde güncelleme var diye uyarı çıktı hatta güncelle dedim tam indiriyordu ki hata verip kapandı şimdide cihazınız güncel diyor.
     ★ SONY XPERIA™ M4 AQUA | ANA KONU | ★

hocam bu yazı çıkan pencerenin arka planında cihazınız güncel diyor .. özür dilerim ama farklı bir yere basınca gelmiş olabilir mi ?
  • Byc kullanıcısına yanıt
    Daha önce birçok cihazı kvk da yaptırdım. Ortalama 3 günde teslim edildi. Şuana kadar hiç sıkıntı yaşamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gscarbon -- 31 Mayıs 2016; 14:56:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratarkan

quote:

Arkadaşlar az önce bu şekilde güncelleme var diye uyarı çıktı hatta güncelle dedim tam indiriyordu ki hata verip kapandı şimdide cihazınız güncel diyor.

hocam bu yazı çıkan pencerenin arka planında cihazınız güncel diyor .. özür dilerim ama farklı bir yere basınca gelmiş olabilir mi ?

Hiçbir yere basmadım hocam takınca kendisi güncelleme aradı sonradan bu çıktı güncelle dedim başka bir adım daha geldi hatta indir diye ordan sonra hata verip kapandı bir yere basmadım ben.

• Android ıs ın pıl kullanımı yuksek tutması ve sarjımı somurmesı nedır?
    Daha once hıc basıma gelmemıstı

• Demin cihaz içinden güncelle dedim, yükleme şeysi biraz fazla kendince takıldı. Acaba geri mi çektiler, "Dur biraz Chan kun, sosyal medyada duyuru yapalım, ondan sonra veririz ayarı" mı dediler naptılar

• quote:

Orijinalden alıntı: Gscarbon

Daha önce birçok cihazı kvk da yaptırdım. Ortalama 3 günde teslim edildi. Şuana kadar hiç sıkıntı yaşamadım

Hangi KVK şubesi orası 3 günde teslim ediyor?

Ben M4 Aqua telefonun iç ekranı çatladı diye Bakırköy KVK verdim. 20 gün sonra 415 lira para istediler. Olmaz dedik geri aldık. Antalya KVK verdik. 10 gün sonra 315 TL yaparız dediler. Kabul ettik cihazı yaptılar. Bu sefer telefon su geçirmeye başladı. Götürdük tekrar verdik. Ürün ekran değişimi olursa su geçirmeme özelligi kaybolur dediler 15 günde öyle yediler.

Vs. vs derken 3-4 aya yeni cihazı zor aldık.

Tamam KVK ile sorun yaşamamış olabilirsiniz anlarımda 3 günde teslimat kısmı abartı geldi bana.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: muratarkan

quote:

Hiçbir yere basmadım hocam takınca kendisi güncelleme aradı sonradan bu çıktı güncelle dedim başka bir adım daha geldi hatta indir diye ordan sonra hata verip kapandı bir yere basmadım ben.

tmm hocam o zaman var bir hareketlilik ..bakalım görelim.

• Byc kullanıcısına yanıt
    Ankara da oturuyorum. Ankarada ki servise verdim
    En son verdiğimde samsung un nfcli olan bir modeliydi.Telefonu brick etmiştim
    3 gün içindr teslim edildi. Anakart değişmiş emmc gittiği için

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6EF013079 -- 31 Mayıs 2016; 15:56:02 >
  • Umarım gelir arkadaşlar.
  • Şu sony ne hale getirdi bizi :)

• testler bitmiş en kısa sürede güncelleme yayınlanacakmış. doğruysa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ajmel Efkar kullanıcısına yanıt
    Arka planda bir uygulama sömürüyor geçen bende de olmuştu.Şüphelendiğin uygulama varsa durmaya zorla düzelir.

• Mayıs sonu dediler arkadaşlar 23:59 u beklememiz gerekiyor

• What's New uygulamasında güncelleme var mı diye bakıyordum, telefon reset attı kendi kendine. Daha güncelleme gelmeden başladı musibetler
  •  ★ SONY XPERIA™ M4 AQUA | ANA KONU | ★
  • Şaka mı bu? Resmen dalga geçiyorlar ya yazık cidden yazık insanlar para veriyor bu aletlere yazık

• RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    Bir telefon düşünün ki, yapımcısının vizyonsuzluğu yüzünden sistem güncellemesi alamıyor
  • quote:

depolama hatasını biz her gün alıyoruz bu nasıl iş yaa .. doğru mu gerçekten bu denilen yoksa admin sallamış mı ?
    sony bile depolama hatası alıyosa biz ne yapalım ????

• 
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.