Şimdi Ara

tavsiyeniz nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

yakın zamanda yeni bir telefon almayı düşünüyorum.bütçem en fazla 800 tl.zaten bu fiyat aralığında alınabilecek iyi telefon sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor.

zenfone 6 ve piranha iq arasında kaldım.victor u2 de aklımın bir köşesinde.

donanım olarak piranha en iyisi bunlar arasında,fakat aynı zamanda marka güvenilirliği ve özellikle servisi en kötüsü olanda bu.piranhanın sitesinden servis tamir ücretlerine baktım,dudak uçuklatıyor(bakmak isteyenler içinhttp://piranha.com.tr/destek/page.php?page_id=91#page_1).

victor u2 piranha iq ile benzer özelliklere sahip.fiyatı ise aynı,fakat mt 6592 nin piranha iq u dan daha düşük hızda çalışan modelini kullanıyor.

zenfone 6 ise bana en yakın olan telefon.gpu ve ram konusunda hepsi benzer,ama işlemci konusunda en zayıf model zenfone 6.fakat servis,yazılım ve marka güvenilirliği konusunda da en iyisi asus.

bunların arasında kaldım.hangisini satın almamı tavsiye edersiniz?veya bu fiyat aralığında farklı önerileriniz varsa açığım.

• canguler917 kullanıcısına yanıt
    piranha etiket firması victor desen daha kullanan kimseyi görmedim zenfone 6 al daha iyi hem mark hem servisi olsun daha iyi kullanan iki arkadaşım var etrafında gayet memnunlar
  • Zenfone 6 kullanıcısıyım dostum hiç bi sorununu görmedim gayet de memnunum tavsiye ederim.Pişman olmazsın
  • Aklın yolu bir gibi görünüyor.teşekkürler yorumlarınız için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen öyle kardeşim. Ne demek en doğru seçimi yapıp pişman olmazsın inşallah
  • donanım mı önemli yoksa stabil işletim sistemimi önce bu sorunun cevabı önemlidir

• Tabiki zenfone 6 öneriririm. Neden derseniz stabil ve güncelleme desteği alacak olmasından dolayı. Piranha iq fiyatına göre cidden iyi telefon ama güncelleme falan alacağını pek düşünmediğimden önermiyorum. U2den ise uzak durun derim bi ara baya ilgi gördü forumda bu cihaz bende baya takip ettim ama malesef alanlar hep pişman oldu batarya ve kamera konusunda ve bir kaç kişi dışında da herkes sattı cihazı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.