Şimdi Ara

max 1300 tl ye kadar alınabilicek en iyi akıllı telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar artık eski akıllı telefonuma dokunsam ölücek, tıklama diye yalvarıyor.Yeni bir telefon almaya karar verdim.Max. 1300 tl ye kadar segmentinden en iyi akıllı telefon nelerdir arkadaşlar bu arada kasılmaycak, donmayacak ve hafıza problemi çekmeyecek bir telefon olursa sevinirim.(Benim aklımda lg g2 16gb vardı)

• G2 önermem.htc one e8 o fiyata en iyisi.Veya 2.el htc m8.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hun_ter

Merhaba arkadaşlar artık eski akıllı telefonuma dokunsam ölücek, tıklama diye yalvarıyor.Yeni bir telefon almaya karar verdim.Max. 1300 tl ye kadar segmentinden en iyi akıllı telefon nelerdir arkadaşlar bu arada kasılmaycak, donmayacak ve hafıza problemi çekmeyecek bir telefon olursa sevinirim.(Benim aklımda lg g2 16gb vardı)

Ucuz olsun diyosn lgg2 32 gb
    1300 e olsun istiyosan lgg3 16 gb

• Arkadaşa katılıyorum lg g3 16 gb öneririm
  • @ADKKDA Hocam dediğiniz htc 1500 tl, benim bütçemi geçiyor.

@excalibour09 @thejackal4141 hocam bende g2 pek almak istemiyorum.Ama o fiyat aralığında tek o telefonu bulabildim.Birde ekran görüntüsü hoşuma gitti ama ilerde tel in kasmasından korkmuyorda değilim.Bu arada g3 baya güzel telefon ama sitelerden bakıyorum.Vatan, teknosa vb. 1700 tl tel?
  • Arkadaş yanlış söylemiş g3 1700 tl eğer bütçeyi çıkarabiliyorsan g3 al derim ama eğer çıkaramıyorsan 1300 e kadar en iyisi g2
  • quote:

@ADKKDA Hocam dediğiniz htc 1500 tl, benim bütçemi geçiyor.

@excalibour09 @thejackal4141 hocam bende g2 pek almak istemiyorum.Ama o fiyat aralığında tek o telefonu bulabildim.Birde ekran görüntüsü hoşuma gitti ama ilerde tel in kasmasından korkmuyorda değilim.Bu arada g3 baya güzel telefon ama sitelerden bakıyorum.Vatan, teknosa vb. 1700 tl tel?

Gittigidiyordan alcaksın 1300 e
    Lg garantisi yk tabi ama ucuz

• Htc one m8 hepsiburadada 1399 tl bence iyi fiyat bu fiyata en iyi tercih olacaktir.

• Lg g2 alınabilir
  • @excalibour09 hocam hepsiburada'dan g3 1399 tl ama ithal eden firmanın garantisi aldığında olduğu için güvenemedim.

Birde taksit seçeneği olan bir yer söyleyebilir msnz?
  • hun_ter kullanıcısına yanıt
    HTC e8
    veya
    Sony Z2
    mantıklıdır, stabildir.
    http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=telcephtce8&categoryId=371946&sku=TELCEPHTCE8-G&wt_gl=cpc.elk.telefon.urun.pla&gclid=CIChs72njMQCFQf4wgod46EAug
    http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=telcepsonxpriaz2&categoryId=371946&sku=TELCEPSONXPRIAZ2-B&wt_gl=cpc.elk.telefon.urun.pla&gclid=CPyg6synjMQCFaIewwodx5AAvA
    .
    taksit seçeneği olarak türkcell 111 lira 12 taksit ile htc 820 veriyor.
    veya
    world card ; peşin fiyatına 3 taksite bölüyor, o gün içerisinde.
    .
    g3 alacaksan 2gb ram li 16 gb alma derim.

http://www.devicespecifications.com/tr/comparison/c37c255cc

• quote:

@excalibour09 hocam hepsiburada'dan g3 1399 tl ama ithal eden firmanın garantisi aldığında olduğu için güvenemedim.

Birde taksit seçeneği olan bir yer söyleyebilir msnz?

taksit yasadan dolayı biraz zor vatandan alabilirsiniz bankayla ilgili bişeyler yaparak ama o zmn da pahalıya gelir
    o yüzden gitti gidiyor yada hepsiburadadan almak daha mantıklı
  • tşkler arkadaşlar yorumlar için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.