Şimdi Ara

Sadece Tüm Maçları İzleyenler Gelsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Gs-Bjk maçina kadar ligde en iyi futbolu besiktas oynuyordu

İlk yarinin son iki haftasindan akhisar macina kadar en iyi fb di

Şu birkaç mactir en iyi futbolu Gs oynuyor

Eskişehir maçında hic haketmedigimiz bir sekilde kazandik 1 puana raziydim maçi bile kapattim son 10 dk

Ama bu tur maclar sampiyonluk habercisidir

Sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hepsine katılıyorum ve şampiyonluktan eminim. Rüzgarı arkamıza aldık. Kadromuz tecrübeli , takımımızda winner
  • görüşlerine katılıyorum ama maçı kapatmanı yadırgıyorum
    seih-ched ve burak eksikleri olmasa bursayı da yenerdik arenada. şuan fark 7 olmuştu.
  • edit : chedjou son anda yetişmişti afrika kupasından elenerek..ama o maçta gol atmasına rağmen umut çok etkisiz kalmıştı.

maçları hem stadyumdan hem de eve geldiğimde özetlerden izliyorum..burak eleştirilse de hücumda büyük katkı sağlıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Hepsine katılıyorum ve şampiyonluktan eminim. Rüzgarı arkamıza aldık. Kadromuz tecrübeli , takımımızda winner

Güldürdün.

• Biz 3.yıldızı aldığımızda fb ertesi sezon beyaz yıldızlı forma çıkarmıştı hasetinden

Bu sefer ne yaparlar bilemiyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: ultrAsGalat

edit : chedjou son anda yetişmişti afrika kupasından elenerek..ama o maçta gol atmasına rağmen umut çok etkisiz kalmıştı.

maçları hem stadyumdan hem de eve geldiğimde özetlerden izliyorum..burak eleştirilse de hücumda büyük katkı sağlıyor..

hocam bahçeşehirde oturuyosun bildiğim kadar levente gitmek zor olmuyomu
  • Tüm maçları izlemiş biri olarak Galatasaraydan başka kimse top oynamıyor BJK de Töre hariç oyuncu yok,FBnin hücum hattı formda olsa şuan çok rahat olabilirdiler yani 2.lik yarışında
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bonafide

Tüm maçları izlemiş biri olarak Galatasaraydan başka kimse top oynamıyor BJK de Töre hariç oyuncu yok,FBnin hücum hattı formda olsa şuan çok rahat olabilirdiler yani 2.lik yarışında

Aynen gs top oynuyor galiba hafızanız 3 haftalık 3 hafta öncesine kadar gslilerle maç izleyemiyordum sinirdn deliriyorlardı

Sizin oyun anlayışınız değişikmiş

• fb nasil ilk yarinin son haftasi ve akhisar macina kadar iyi oynadi.

nasil izliyorsun bilmiyorum. ligin acik ara en saglam en kalite futbolunu fener izlettiriyor bize.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sezon sonunda bu konuyu hortlatmak güzel olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Martin.

quote:

Orijinalden alıntı: ultrAsGalat

edit : chedjou son anda yetişmişti afrika kupasından elenerek..ama o maçta gol atmasına rağmen umut çok etkisiz kalmıştı.

hocam bahçeşehirde oturuyosun bildiğim kadar levente gitmek zor olmuyomu

Kardeşim arabamı çıkarmıyorum
    Ofisten personel servisi ile TEM den direk yenikapıya gidiyorum..30-35 dk sürpyor..yenikapıdan da direk sanayiye 30 dk sürüyor..1 saat 20 dk gibi bir zamanda stada giriyorum..hafta içi olursa böyle..

Haftasonu sıkıntı yok zaten

• siz baskılı oynamayı iyi oynama zannediyorsunuz.

fener hiçde iyi oynamıyordu .penaltılarla puan topladılar .gs istediği zaman 10 dk kasınca skor üretebiliyor artık . fenerde bu yok.mecbur baskılı oynaması lazım .nefes olarak gsdan geride.

gs forveti çok daha üretken.bizim beklerimiz ve defanss hattından kaybettik çoğu maçı.

burak gibi bulduğu fırsatları yüksek oranda skora çeviren fw yok bjk ve fenerde.sneijder gibi her an skoru değiştirecek oynadiği zaman durdurulamayacak oyuncuları yokbir gökhan var beşiktaşta onunda iyi şutu yok .
    beşiktaşın def zaten pert beşiktaş en az 60/70 dk takım oyunu oynamaya mecbur oynamazsa anında 3lük olur . yine fenerde oyunu karşıya yıkamadiği an 40/50 mt değilde 60/70mt d oynadiğinda sow kuyt emre nin gücü yetmez. kuyt zaten 45 dklık adam haline geldi umarım kuyt oynar kadiköyde en zayıf halka olacaktır .

gs kötü oynasada burak buldumu atar sneijder olmayan pozisyonmdan atar.gs zaten takım oyunu oynayabilseydi beşiktaş gibi 15 puan açmıştı farkı .biz rakiplerden iyi bir takımız yavaş yavaşda takım oyunu oynamaya başladık .garip sakatlıklar yaşanmazsa rahat şampiyon oluruz.

melonun yerine hamitin sırıtmamasının nedeni artık takımın daha kollektif oynuyor olması ilk yarı gibi dağınık melo burak ve sneijdera endeksili değiliz 3üde olmasa skor üretiyoruz artık.ilk ayrı fener maçında sneijder olmasa gol falan atamıyorduk.şuan ama fene yapicaz feneri .aha buraya yazıyorum minimum 10 puan farkla şampiyon olucaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ramiz Karaeski

Sezon sonunda bu konuyu hortlatmak güzel olacak

Alo kuzey ben farhat seni bulacam olum
  • Bu sene ligte hakemlerimiz hatasız olsalardı 15 puan fark yapmıştık fenere. Ilk yarinin son 3-4 maçı bariz hakemler kurtardı feneri.

• Beşiktaş bence hala iyi oynuyor özellikle Gökhan Töre ama Balıkesir'e puan bırakmamaları gerekiyordu. Fenerbahçe'nin futbolunuda çok beğeniyorum ama onlardada arkada bekleyen altın bir ayak yok işler yolunda gitmeyince sallasın birtane kaleye gol diye bağırsınlar. Ve tabi ilk maçlarına oranla artık daha çok rakiplerine pozisyon veriyorlar defansı zayıflamış + hiç gücenmesinler hakem destekleriyle buralara kadar geldiler.

Gelelim Cimbom'a;
    Orta saha ve kanatlarımızı beğeniyorum. Forvet Burak Yılmaz olduğu zaman harika oluyor Umut'ta hiç yoktan deli gibi pres yapıyor ve fırsatçı ama yeteneksiz.
    Hamit bu efsane futbolunu sürdürürse Melo'nun defansif zaaf vermeyen hali gibi birşey olur. Onun kadar iyi dikine gidip ara pas atamasada daha avantajlı yönleri olduğunu gördük.
    Bruma için parantez açacağım adam korkak oynuyor bu onu yanlış seçimlere itiyor acilen ilgilenilmeli. Milletin Opare'si neler yapıyor bakın
    Muslera konusunda bana mı öyle geliyor bilmem ama çok etkili gibi görünmüyor karşı karşıya kalınca mutlaka yiyoruz bir tane hani geçen yıllarda "Süper bir şuuut Musleeraa!" şöyle birşey duyamadık eksta bu adam harika falan diyemedik bence bu yıl.
    Defansta Ched eski formuna kavuşuyor ve Koray çok iyi beklerde ise Olcan çok fazla açık veriyor Telles-Olcan şeklinde kullanılmalı kanat sağ bekse bana iyi gözüktü.

Valla kim ne derse desin bence haftaya derbiden puan çıkartırız gibi geliyor. Okuduğunuz için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

quote:

Orijinalden alıntı: Ramiz Karaeski

Sezon sonunda bu konuyu hortlatmak güzel olacak

Alo kuzey ben farhat seni bulacam olum

gece gece güldürdün güzel kardeşim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kandorfeyta kullanıcısına yanıt
    Galatasaray konularından çıkmıyorsun. İçten içe bir Galatasaray hayranlığı mı var çözemedim . Üzülme ya bu kadar geçer
  • Hepsine katılıyorum ve şampiyonluktan eminim. Rüzgarı arkamıza alıcaz. Kadromuz tecrübeli , takımımıza güveniyorum sene sonu şampiyon olucaz
  • neredeyse hepsini izledim.
    en çok gol pozisyonuna giren takım fenerbahçe. sene başından beri bu böyle.
    takım oyununu en iyi oynayan takım beşiktaş. son iki hafta bu bozuldu.
    galatasarayın sene başını düşününce aklıma prandelli geldi. moralim bozuldu. onu geçelim. en değişken ve akıcı oynayan takım galatasaray. 15 dakika beşiktaştan iyi takım halinde hareket ediyor. 15 dakika fenerden bol pozisyona giriyor. 15 dakika balıkesir gibi kendi ceza sahasına hapsoluyor. 15 dakika barcelona gibi top çeviriyor 15 dakika da tekrar vites yükseltiyor basıyor.

umut buluta o kadar laf ediyoruz ama fenerbahçenin kulübesinde olsaydı şu an liderdi. fenerin eksiği bu.
    beşiktaşta tecrübe yok. top çevirme yok. skoru koruma yok. gökhan töre var :) demba ba hikaye. attığı gollerin yarısı penaltı.

ancak trabzonspor ve bursaspor gelecek sene ligi bir adım öteye taşıyacaklar.
    özellikle fenerbahçede ciddi bir yenilenme gerekli. ilk 11 ine en az 3 tane adam alınmalı. bu da dengeyi bozar.
    beşiktaş teknik direktörünü değiştirmeli ve başka biri gelmeli. mustafa denizli olur, sergen yalçın olur bilemem.
    galatasaray da en az 3 tane adam almalı. yoksa gelecek sene bu kadro çok iş yapamaz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.