Şimdi Ara

MGS V: The Phantom Pain'den Yeni Duyuru Yarın Geliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Metal Gear Solid serisinin büyük merakla beklenen oyunu The Phantom Pain için hala bir çıkış tarihine sahip değiliz. Oyunu bekleyen oyuncuların yolunu gözlediği haber yarın paylaşılacak olabilir. 

Konami, Metal Gear Solid V: The Phantom Pain'in resmi sitesi üzerinden 24 saatlik bir geri sayım başlattı. Geri sayıma göre yarın Türkiye saatiyle 17:00'da The Phantom Pain için bir duyuru yapılacak. Ben oyumu çıkış videosunun da bulunduğu bir oynanış videosundan yana kullanıyorum. Tahminleriniz?

• Tahminin Kojima Yine Trolleyecek.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Duyurunun duyurusunu yapmak da moda oldu arkadaş.Merakla bekliyorum.

• Twitter,İgn ve mgs fan siteleri yıkılıyor.Eger Kojima tekrar trollerse bu sefer ofisi baslarlar :)
  • bana mı saçma geliyor yoksa duyurunun duyurusunun bir haber değeri mi var? bir düşünmek lazım. haberler gelirse o zaman yayınlarsınız 'haber gelebilir' diye haber yapmak nedir?

• Cikis tarihi geliyor artik cok video yayinlandi tek tarih kaldi.bence haziranda cikcak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burayk

bana mı saçma geliyor yoksa duyurunun duyurusunun bir haber değeri mi var? bir düşünmek lazım. haberler gelirse o zaman yayınlarsınız 'haber gelebilir' diye haber yapmak nedir?

Böyle bir haber yapılıyorsa, anla ki nasıl bir oyun geliyor ve kitlelerce bekleniyor.

• Sayaç yeniden başlamış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.