Şimdi Ara

Dm 800 HD ORJİNALMİ NEKADAR EDER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu dm 800hd orjinalmidir fiyatı ne eder ona göre alıcam. Orj degilse kaçıncı kalitedir. Hd yayınlarda görüntüsü iyimidir hangi işlemciyi kullanıyor. Bana bilgi veririseniz çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Orjinal değil, muhtemelen sim2. Fişe takınca öndeki ekranı izleyin orada yazar. Piyasası 150tl civarı diye biliyorum. Tabi kumanda durumu kabloların eksikliği kozmetik durum fiyatı etkiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: yalnizca

Orjinal değil, muhtemelen sim2. Fişe takınca öndeki ekranı izleyin orada yazar. Piyasası 150tl civarı diye biliyorum. Tabi kumanda durumu kabloların eksikliği kozmetik durum fiyatı etkiler.

Bu yazıyor. Yav aslında cihaz benim satmayı düşünüyorum sıfırı 150 ise dursun hiç gerek yok.

• Red_Devil33 kullanıcısına yanıt
    Tamam işte Sim 2.01 klon cihaz, ikinci eli o fiyat, sıfırı yok zaten.

• klon cihazdan uzak durun. herzamanki tavsiyemiz.
  • bu dremabox orjinal diye milleti az soymadılar uyducular özelikle kadıkoydeki furkan elektronik şimdi kapatmış
    dükkanı he adı çıktı artık dolandırıcı diye az yakmatılar milletin canını
    dreamboxun piyasası kötü etkilendi klonlar yüzünden artık yerini Gigablue,Vu+Duo lar aldı yerlerini benim bu dreambox yüzünden 2000 tl param gitti tabi şimdi linux uydu recerverlarda çook tecrübeliyim gigablue 800 ue
    kullanıyorum çokda memnunum
  • Para vermedim ben buna ama hayallerim suyadüştü negüzel 700-800 tl fiyata satıcaktım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.