Şimdi Ara

Bu garende bir sorunmu var ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
2
Favori
1.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Adam bronz liginde ki hikayelerini anlatmis sizde oturup adamı ciddiye almissiniz :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ringolfin

Adam bronz liginde ki hikayelerini anlatmis sizde oturup adamı ciddiye almissiniz :(

1 broz lig felan yok normal maç orda yazdım saten ve garen oynamayı bilen ne demek istediğimi anlıyor ama senin gözünde garen nasıl bir hero ise atık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dunkmaster.x1

quote:

Orijinalden alıntı: Rui Costa

quote:

Orijinalden alıntı: herofahri

quote:

garenle ezilmezsin iyi de oynarsın ama taşıyamazsın

Emin ol cok iyi tasirsin ben garen oynayarak 1gunde onurlu rakip sembolunu aldim rakiplerim bile benim tasidigimi biliyor lutfen bole bisi duymamis olim

kardeş neyi taşıdın annieyle tibbersı 5 kişiye stunlı mı attın ne yaptın q atıp koştun hadi kimse bir şey demedi adcnin kafasına q+e demacia indirdin falan kimseden stun vs yemedin o adc yine ölmez .

birader düşünce yapına başlatma ne saçma düşünüyorsun annie ile garen bir mi birisi mid hero apc diğeri solo tanky

canım troll müsün bebe misin ben garende oyun taşıyacak skill set yok diyorum. hll tanKyyyy

• Rui Costa kullanıcısına yanıt
    sağlamlığı ve qsu ve r si ile helede pasifinden taşıyor.kaslarıylada kızları kucağında taşıyor abimiz.hiç küçümsemeyin.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Emin ol cok iyi tasirsin ben garen oynayarak 1gunde onurlu rakip sembolunu aldim rakiplerim bile benim tasidigimi biliyor lutfen bole bisi duymamis olim

kardeş neyi taşıdın annieyle tibbersı 5 kişiye stunlı mı attın ne yaptın q atıp koştun hadi kimse bir şey demedi adcnin kafasına q+e demacia indirdin falan kimseden stun vs yemedin o adc yine ölmez .

birader düşünce yapına başlatma ne saçma düşünüyorsun annie ile garen bir mi birisi mid hero apc diğeri solo tanky

canım troll müsün bebe misin ben garende oyun taşıyacak skill set yok diyorum. hll tanKyyyy

garen kullanmanı istemem sadece orda burda ötme fazla git annie oyna sen

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

garen kullanmanı istemem sadece orda burda ötme fazla git annie oyna sen

Umarım bronz 5ten çıkıp oyunuma gelmezsin kardes

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• herofahri kullanıcısına yanıt
    Çünkü Garen uselessın uselessın uselessı bir hero. Her hangi bir cc si yok bu bir. Takım savaşlarında aoe vuracak yada herhangi bir avantak sağlayacak skilli yok ikiii. Yapacağın tek şey flash atıp apc ye q ile silence atıp bol bol dönmek sonunda da ulti vurmak ama adam sihir içen almışsa ultiniz çöpe gider. Yani her oyuncu sırf senin ultin için sihir içen alsa hiç kimseyi kesemezsin.
  • dünkü oyunumda penta attı adam garenle. kullanan oynuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: calibrane

dünkü oyunumda penta attı adam garenle. kullanan oynuyor

gareni kullanan iyide kullanamyan baya kötü yorumlarda belli gareni ne kadar tanıdıkları
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.